Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby
4-5 maj, 2019
Arrangør: Amager AC
Amager AC
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 | 10.73 | 1 | Alexandra Pettinger Brown -14 | 10.06 | 40 meter • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:00 |
2 | 69 | 12.55 | 4 | Nova Ørtoft-Pedersen -14 | 40 meter • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:00 | |
3 | 50 | 11.02 | 2 | Juliane Stepping Christensen -14 | 40 meter • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:00 | |
4 | 51 | 11.40 | 3 | Julie Ledgaard Nørsten -14 | 40 meter • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:00 | |
5 | 73 | 9.47 | 6 | Sara Vind -12 | 9.54 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 |
6 | 674 | 9.20 | 3 | Alba Deleuran Lundbye -12 | 9.60 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 |
7 | 28 | 10.48 | 7 | Elin Wagner Toftdahl -13 | 11.66 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 |
8 | 36 | 9.52 | 5 | Emma Sofie Redden -12 | 10.72 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 |
9 | 59 | 9.00 | 3 | Lykke Faurschou -12 | 9.15 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 |
10 | 67 | 10.77 | 6 | Nicoline Krogh Dissing -13 | 10.08 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 |
11 | 13 | 9.85 | 5 | Alfa Faurby -12 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 | |
12 | 32 | 8.99 | 1 | Ellen Bondo Rahbek -12 | 9.52 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 |
13 | 78 | 9.49 | 4 | Smilla Martin -13 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 | |
14 | 30 | 8.62 | 2 | Elisa Ledgaard Nørsten -12 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 | |
15 | 31 | 8.59 | 1 | Elizabeth Pettinger Brown -12 | 10.06 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 |
16 | 81 | 9.14 | 4 | Suna. Shukri -12 | 9.05 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 |
17 | 29 | 10.33 | 5 | Elina Lincoln Thygesen -13 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 | |
18 | 79 | DNS | Sophus Prada Wesselhoff -14 | 40 meter • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 10:00 | ||
19 | 74 | 8.57 | 1 | Sebastian Gretlund -12 | 8.72 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:20 |
20 | 11 | 8.33 | 1 | Alexander Vedel Møller -12 | 8.32 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:20 |
21 | 33 | 10.37 | 5 | Elmer Deleuran Lundbye -13 | 11.32 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:20 |
22 | 25 | 8.56 | 1 | Christian Philip -12 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:20 | |
23 | 80 | 8.18 | 3 | Storm Breinholst -13 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:20 | |
24 | 62 | 9.36 | 4 | Marc Sindhøj -13 | 9.80 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:20 |
25 | 57 | DNS | Luca Sjøgren Pedersen -13 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:20 | ||
26 | 38 | 9.07 | 3 | Felix Bäckström Nielsen -13 | 9.05 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:20 |
27 | 15 | 11.41 | 4 | Alva Wagner Toftddahl -10 | 8.02 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
28 | 40 | 10.72 | 3 | Franciska Trzecieski -10 | 10.70 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
29 | 16 | 11.22 | 5 | Amelie Zemanova -10 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
30 | 35 | 13.77 | 6 | Emma Brandt -10 | 14.23 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
31 | 40 | 10.78 | 5 | Franciska Trzecieski -10 | 10.72 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:45 |
32 | 16 | 11.13 | 8 | Amelie Zemanova -10 | 11.22 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:45 |
33 | 71 | 10.95 | 5 | Otto Svare Qvist -10 | 10.60 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:40 |
34 | 49 | 10.72 | 2 | Jonas Wiese Kofoed-Nielsen -11 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:40 | |
35 | 87 | 10.77 | 3 | William Kühn Bjerre -10 | 10.83 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:40 |
36 | 63 | 11.29 | 1 | Maximilian Mohr Hermansen -11 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:40 | |
37 | 22 | 10.28 | 2 | Balder Breinholst -10 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:40 | |
38 | 85 | 10.56 | 2 | Vagn Bjørn -10 | 10.23 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:40 |
39 | 88 | 11.05 | 6 | Zach Ørtoft-Pedersen -11 | 11.07 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:40 |
40 | 14 | 10.82 | 4 | Alfred Brekling Brushøj -10 | 10.80 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:40 |
41 | 49 | 10.62 | 7 | Jonas Wiese Kofoed-Nielsen -11 | 10.72 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:50 |
42 | 87 | 10.43 | 4 | William Kühn Bjerre -10 | 10.77 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:50 |
43 | 22 | 10.23 | 3 | Balder Breinholst -10 | 10.28 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:50 |
44 | 85 | 10.46 | 6 | Vagn Bjørn -10 | 10.56 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:50 |
45 | 21 | 16.08 | 5 | Aya Mouchkir -08 | 17.23 | 100 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:15 |
46 | 21 | 16.35 | 7 | Aya Mouchkir -08 | 16.08 | 100 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:00 |
47 | 48 | 14.43 | 1 | Jonas Gretlund -09 | 14.95 | 100 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:25 |
48 | 86 | 17.70 | 5 | Vito Rosenløwe -09 | 100 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:25 | |
49 | 48 | 14.35 | 1 | Jonas Gretlund -09 | 14.43 | 100 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:05 |
50 | 37 | 31.35 | 11 | Estha Færch -07 | 32.93 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:10 |
51 | 45 | 31.71 | 13 | Isabella Kehler Krabbe -06 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:10 | |
52 | 9 | 31.89 | 15 | Ada Nissen Thyrsted -06 | 32.17 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:10 |
53 | 26 | 31.17 | 10 | Clara Juul Pallesen -06 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:10 | |
54 | 52 | 30.44 | 24 | Laura Bollerslev Andreasen -05 | 31.10 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:55 |
55 | 19 | 28.93 | 16 | Annabelle Viple -05 | 29.19 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:55 |
56 | 24 | 28.91 | 15 | Caroline Jørgensen -05 | 30.20 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:55 |
57 | 23 | 27.67 | 2 | Carl Bäckström Nielsen -07 | 28.20 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:55 |
58 | 84 | 34.89 | 12 | Tristan Trzecieski -07 | 34.48 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:55 |
59 | 68 | 25.42 | 5 | Nikolai Andersen -04 | 25.09 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:35 |
60 | 61 | 25.36 | 6 | Magnus Ravn Herche -03 | 25.59 | 200 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:40 |
61 | 15 | 1.45.35 | 6 | Alva Wagner Toftddahl -10 | 1.40.7 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:20 |
62 | 16 | 1.38.79 | 5 | Amelie Zemanova -10 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:20 | |
63 | 35 | 1.54.32 | 7 | Emma Brandt -10 | 2.01.59 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:20 |
64 | 71 | 1.30.30 | 10 | Otto Svare Qvist -10 | 1.29.1 | 400 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:30 |
65 | 63 | DNS | Maximilian Mohr Hermansen -11 | 400 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:30 | ||
66 | 85 | 1.20.73 | 2 | Vagn Bjørn -10 | 1.22.67 | 400 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:30 |
67 | 88 | 1.28.70 | 8 | Zach Ørtoft-Pedersen -11 | 1.43.2 | 400 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:30 |
68 | 42 | 1.25.71 | 5 | Harry Lilleøre -10 | 1.32.31 | 400 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:30 |
69 | 14 | 1.27.77 | 6 | Alfred Brekling Brushøj -10 | 1.22.67 | 400 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:30 |
70 | 21 | 3.11.44 | 4 | Aya Mouchkir -08 | 3.12.67 | 800 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:45 |
71 | 47 | 2.57.94 | 2 | Johanne Marie Lilleøre -08 | 800 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:45 | |
72 | 77 | 3.11.80 | 5 | Siri Nissen Thyrsted -08 | 3.08.86 | 800 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:45 |
73 | 86 | 3.21.71 | 11 | Vito Rosenløwe -09 | 800 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:55 | |
74 | 18 | 5.47.96 | 4 | Anna Bjaaland Andersen -06 | 5.45.27 | 1500 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 16:45 |
75 | 27 | 5.37.95 | 4 | Daniel Lund -06 | 5.50.56 | 1500 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 16:55 |
76 | 41 | 4.37.38 | 1 | Gustav Bjaaland Andersen -04 | 4.34.00 | 1500 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 17:15 |
77 | 34 | 9.18.78 | 6 | Emil Skovhøj -91 | 9.22.24 | 3000 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 13:35 |
78 | 65 | 10.04.06 | 11 | Mikkel Dissing -85 | 3000 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 13:35 | |
79 | 82 | 8.46.40 | 3 | Theis Læssøe -93 | 9.00.00 | 3000 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 13:35 |
80 | 21 | 1.16 | 6 | Aya Mouchkir -08 | 1.10 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
81 | 55 | 1.19 | 5 | Line Svare -08 | 1.17 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
82 | 77 | 1.13 | 8 | Siri Nissen Thyrsted -08 | 1.10 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
83 | 9 | 1.31 | 3 | Ada Nissen Thyrsted -06 | 1.33 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:00 |
84 | 48 | DNS | Jonas Gretlund -09 | 1.26 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:20 | |
85 | 58 | 1.05 | 5 | Lucas Zwicki -08 | 1.00 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:20 |
86 | 60 | 1.38 | 2 | Mads Varnike Schiff -07 | 1.32 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 |
87 | 27 | 1.25 | 3 | Daniel Lund -06 | 1.32 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 |
88 | 84 | 1.20 | 6 | Tristan Trzecieski -07 | 1.05 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 |
89 | 54 | 2.50 | 3 | Laura-Jo Buchard -05 | 2.45 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:00 |
90 | 19 | 2.70 | 1 | Annabelle Viple -05 | 2.70 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:00 |
91 | 75 | DNS | Sebastian Monneret -03 | 3.30 | Stangspring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 12:00 | |
92 | 54 | 4.00 (w:+0.0) | 24 | Laura-Jo Buchard -05 | 4.08 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:00 |
93 | 52 | 3.97 (w:-0.8) | 25 | Laura Bollerslev Andreasen -05 | 4.18 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:00 |
94 | 24 | 4.18 (w:-0.2) | 20 | Caroline Jørgensen -05 | 4.39 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:00 |
95 | 53 | 4.70 (w:-1.2) | 10 | Laura Juul Pallesen -03 | 4.88 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:15 |
96 | 70 | DNS | Oliver Larsen -05 | 4.11 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:35 | |
97 | 44 | 3.10 (w:-0.8) | 17 | Hussein Ali -05 | 2.73 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:35 |
98 | 46 | 3.80 (w:-0.9) | 16 | Janus Stepping Christensen -05 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:35 | |
99 | 12 | 1.75 (w:+0.2) | 1 | Alexandra Pettinger Brown -14 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:45 | |
100 | 69 | 1.31 (w:+3.8) | 3 | Nova Ørtoft-Pedersen -14 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:45 | |
101 | 50 | 1.35 (w:+1.3) | 2 | Juliane Stepping Christensen -14 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:45 | |
102 | 51 | 1.22 (w:+1.2) | 4 | Julie Ledgaard Nørsten -14 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:45 | |
103 | 73 | 1.98 (w:+2.2) | 14 | Sara Vind -12 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 | |
104 | 674 | 2.23 (w:+1.5) | 6 | Alba Deleuran Lundbye -12 | 1.98 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
105 | 28 | 1.61 (w:+1.7) | 21 | Elin Wagner Toftdahl -13 | 1.44 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
106 | 36 | 2.00 (w:+1.8) | 13 | Emma Sofie Redden -12 | 1.86 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
107 | 59 | 1.47 (w:+0.2) | 22 | Lykke Faurschou -12 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 | |
108 | 67 | 1.75 (w:+0.7) | 19 | Nicoline Krogh Dissing -13 | 1.49 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
109 | 13 | 1.22 (w:+0.0) | 25 | Alfa Faurby -12 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 | |
110 | 32 | 2.07 (w:+0.1) | 9 | Ellen Bondo Rahbek -12 | 1.74 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
111 | 78 | 1.93 (w:+0.2) | 17 | Smilla Martin -13 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 | |
112 | 30 | 2.44 (w:+1.2) | 2 | Elisa Ledgaard Nørsten -12 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 | |
113 | 31 | 2.39 (w:+2.2) | 3 | Elizabeth Pettinger Brown -12 | 2.06 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
114 | 81 | 2.03 (w:+2.0) | 12 | Suna. Shukri -12 | 2.18 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
115 | 29 | 1.62 (w:+1.3) | 20 | Elina Lincoln Thygesen -13 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 | |
116 | 15 | 3.18 (w:-0.7) | 6 | Alva Wagner Toftddahl -10 | 2.72 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
117 | 40 | 3.28 (w:+0.0) | 4 | Franciska Trzecieski -10 | 3.27 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
118 | 16 | 2.55 (w:+0.0) | 9 | Amelie Zemanova -10 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
119 | 35 | 1.74 (w:+0.0) | 13 | Emma Brandt -10 | 1.77 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
120 | 79 | 1.97 (w:+0.0) | 2 | Sophus Prada Wesselhoff -14 | Længdespring • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 11:45 | |
121 | 74 | 2.44 (w:+2.4) | 4 | Sebastian Gretlund -12 | 2.16 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:45 |
122 | 11 | 2.84 (w:+0.5) | 2 | Alexander Vedel Møller -12 | 2.18 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:45 |
123 | 33 | 1.68 (w:+2.5) | 21 | Elmer Deleuran Lundbye -13 | 1.45 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:45 |
124 | 25 | 2.34 (w:+0.0) | 6 | Christian Philip -12 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
125 | 80 | 2.47 (w:+1.0) | 3 | Storm Breinholst -13 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
126 | 62 | 1.84 (w:-0.1) | 15 | Marc Sindhøj -13 | 1.12 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:45 |
127 | 57 | 1.65 (w:+0.5) | 24 | Luca Sjøgren Pedersen -13 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
128 | 38 | 2.24 (w:+3.0) | 8 | Felix Bäckström Nielsen -13 | 2.08 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:45 |
129 | 71 | 3.07 (w:-0.7) | 6 | Otto Svare Qvist -10 | 3.10 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
130 | 49 | 2.98 (w:-0.7) | 8 | Jonas Wiese Kofoed-Nielsen -11 | 2.89 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
131 | 87 | 2.82 (w:+0.0) | 11 | William Kühn Bjerre -10 | 3.11 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
132 | 63 | 2.62 (w:-0.4) | 13 | Maximilian Mohr Hermansen -11 | 2.51 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
133 | 22 | 3.11 (w:+0.0) | 5 | Balder Breinholst -10 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
134 | 85 | 3.44 (w:-0.4) | 2 | Vagn Bjørn -10 | 3.27 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
135 | 88 | 2.54 (w:-0.7) | 15 | Zach Ørtoft-Pedersen -11 | 2.64 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
136 | 42 | 3.03 (w:-0.6) | 7 | Harry Lilleøre -10 | 2.74 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
137 | 14 | 2.95 (w:-0.5) | 9 | Alfred Brekling Brushøj -10 | 3.13 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
138 | 56 | 2.59 (w:-0.4) | 14 | Luca Adler Nissen -11 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
139 | 15 | 3.82 | 5 | Alva Wagner Toftddahl -10 | 2.84 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:25 |
140 | 40 | 6.08 | 2 | Franciska Trzecieski -10 | 5.55 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:25 |
141 | 16 | 4.35 | 4 | Amelie Zemanova -10 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:25 | |
142 | 35 | 3.69 | 6 | Emma Brandt -10 | 2.37 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:25 |
143 | 37 | 6.11 | 23 | Estha Færch -07 | 6.09 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:15 |
144 | 45 | 8.82 | 5 | Isabella Kehler Krabbe -06 | 9.02 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:15 |
145 | 20 | DNS | Anna-Nova Kronberg Andersen -07 | 6.65 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:15 | |
146 | 18 | 7.74 | 14 | Anna Bjaaland Andersen -06 | 7.64 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:15 |
147 | 71 | 5.19 | 2 | Otto Svare Qvist -10 | 4.36 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
148 | 87 | 7.40 | 1 | William Kühn Bjerre -10 | 7.44 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
149 | 63 | NM | Maximilian Mohr Hermansen -11 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
150 | 88 | 3.12 | 12 | Zach Ørtoft-Pedersen -11 | 3.19 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
151 | 14 | 4.86 | 4 | Alfred Brekling Brushøj -10 | 4.89 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
152 | 54 | 7.56 | 9 | Laura-Jo Buchard -05 | 7.28 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:15 |
153 | 52 | 7.41 | 11 | Laura Bollerslev Andreasen -05 | 7.64 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:15 |
154 | 19 | 7.20 | 12 | Annabelle Viple -05 | 7.02 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:15 |
155 | 24 | 8.55 | 7 | Caroline Jørgensen -05 | 8.93 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:15 |
156 | 23 | 6.22 | 8 | Carl Bäckström Nielsen -07 | 7.06 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:40 |
157 | 70 | 8.28 | 7 | Oliver Larsen -05 | 8.35 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:45 |
158 | 44 | 5.95 | 11 | Hussein Ali -05 | 5.44 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:45 |
159 | 46 | 7.02 | 10 | Janus Stepping Christensen -05 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:45 | |
160 | 75 | 10.56 | 5 | Sebastian Monneret -03 | 10.30 | Kuglestød • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:30 |
161 | 83 | 10.28 | 2 | Thomas Brinch -62 | Kuglestød • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:30 | |
162 | 75 | 26.31 | 2 | Sebastian Monneret -03 | Hammerkast • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 13:00 | |
163 | 45 | 12.99 | 14 | Isabella Kehler Krabbe -06 | Spydkast • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 | |
164 | 20 | DNS | Anna-Nova Kronberg Andersen -07 | 10.86 | Spydkast • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 | |
165 | 18 | 15.97 | 8 | Anna Bjaaland Andersen -06 | 10.13 | Spydkast • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 |
166 | 84 | 15.78 | 7 | Tristan Trzecieski -07 | Spydkast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:25 | |
167 | 12 | 4.21 | 4 | Alexandra Pettinger Brown -14 | Boldkast • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 11:50 | |
168 | 69 | 4.58 | 2 | Nova Ørtoft-Pedersen -14 | Boldkast • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 11:50 | |
169 | 50 | 5.55 | 1 | Juliane Stepping Christensen -14 | Boldkast • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 11:50 | |
170 | 51 | 4.33 | 3 | Julie Ledgaard Nørsten -14 | Boldkast • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 11:50 | |
171 | 73 | 8.05 | 8 | Sara Vind -12 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 | |
172 | 674 | 11.28 | 2 | Alba Deleuran Lundbye -12 | 9.81 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 |
173 | 28 | 5.00 | 19 | Elin Wagner Toftdahl -13 | 3.17 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 |
174 | 36 | 7.64 | 10 | Emma Sofie Redden -12 | 6.21 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 |
175 | 59 | 7.41 | 13 | Lykke Faurschou -12 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 | |
176 | 67 | 5.81 | 16 | Nicoline Krogh Dissing -13 | 6.09 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 |
177 | 13 | 4.18 | 22 | Alfa Faurby -12 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 | |
178 | 32 | 7.98 | 9 | Ellen Bondo Rahbek -12 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 | |
179 | 78 | DNS | Smilla Martin -13 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 | ||
180 | 30 | 8.95 | 4 | Elisa Ledgaard Nørsten -12 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 | |
181 | 31 | 8.79 | 7 | Elizabeth Pettinger Brown -12 | 5.61 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 |
182 | 81 | DNS | Suna. Shukri -12 | 8.20 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 | |
183 | 29 | 6.64 | 14 | Elina Lincoln Thygesen -13 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 | |
184 | 40 | 18.94 | 6 | Franciska Trzecieski -10 | 13.53 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:00 |
185 | 16 | 13.16 | 7 | Amelie Zemanova -10 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:00 | |
186 | 35 | 11.51 | 8 | Emma Brandt -10 | 13.22 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:00 |
187 | 55 | 40.57 | 1 | Line Svare -08 | 36.62 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:10 |
188 | 79 | 6.41 | 1 | Sophus Prada Wesselhoff -14 | Boldkast • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 10:50 | |
189 | 74 | 11.82 | 12 | Sebastian Gretlund -12 | 9.54 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:50 |
190 | 11 | 19.62 | 2 | Alexander Vedel Møller -12 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:50 | |
191 | 33 | 11.71 | 13 | Elmer Deleuran Lundbye -13 | 6.40 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:50 |
192 | 25 | 18.22 | 4 | Christian Philip -12 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:50 | |
193 | 80 | 12.66 | 11 | Storm Breinholst -13 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:50 | |
194 | 62 | 7.87 | 21 | Marc Sindhøj -13 | 5.18 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:50 |
195 | 57 | 7.19 | 22 | Luca Sjøgren Pedersen -13 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:50 | |
196 | 38 | 10.23 | 15 | Felix Bäckström Nielsen -13 | 8.50 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:50 |
197 | 71 | 36.08 | 1 | Otto Svare Qvist -10 | 32.78 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:45 |
198 | 49 | NM | Jonas Wiese Kofoed-Nielsen -11 | 10.51 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | |
199 | 87 | 35.78 | 2 | William Kühn Bjerre -10 | 27.18 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:45 |
200 | 63 | DNS | Maximilian Mohr Hermansen -11 | 9.30 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | |
201 | 22 | 29.87 | 4 | Balder Breinholst -10 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | |
202 | 14 | 24.32 | 7 | Alfred Brekling Brushøj -10 | 15.77 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:45 |
203 | 56 | 24.00 | 9 | Luca Adler Nissen -11 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | |
204 | 48 | 30.18 | 11 | Jonas Gretlund -09 | 30.80 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
205 | 58 | 29.97 | 12 | Lucas Zwicki -08 | 26.11 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |