Afslutningsstævne • Greve Stadion • Greve
28-29 sep., 2019
Arrangør: Greve Atletik
Amager AC
# | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7.48 | 1 | Storm Breinholst -13 | 7.41 | 40 meter • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:25 |
2 | 8.54 | 5 | Sebastian Gretlund -12 | 8.45 | 40 meter • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:25 |
3 | 8.90 | 6 | Felix Bäckström Nielsen -13 | 8.45 | 40 meter • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:25 |
4 | DNS | Alexander Vedel Møller -12 | 7.84 | 40 meter • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:25 | |
5 | 12.62 | 5 | Lotus Zwicki -11 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:15 | |
6 | DNS | Franciska Trzecieski -10 | 10.70 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:15 | |
7 | 10.81 | 1 | Alva Wagner Toftddahl -10 | 11.41 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:15 |
8 | 13.00 | 6 | Lotus Zwicki -11 | 12.62 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:30 |
9 | 10.83 | 2 | Alva Wagner Toftddahl -10 | 10.81 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:30 |
10 | 9.67 | 2 | Balder Breinholst -10 | 10.23 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 |
11 | 10.66 | 1 | Storm Breinholst -13 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | |
12 | 10.92 | 5 | Zach Ørtoft-Pedersen -11 | 11.05 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 |
13 | DNS | Alfred Brekling Brushøj -10 | 10.82 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | |
14 | 10.86 | 4 | Otto Qvist -10 | 10.95 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 |
15 | 9.74 | 2 | Balder Breinholst -10 | 9.67 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:15 |
16 | 10.97 | 8 | Storm Breinholst -13 | 10.66 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:15 |
17 | 10.72 | 2 | Zach Ørtoft-Pedersen -11 | 10.92 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:15 |
18 | 10.54 | 1 | Otto Qvist -10 | 10.86 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:15 |
19 | 11.36 | 2 | Celina Jensen -07 | 11.10 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 11:50 |
20 | 13.38 | 5 | Anna Nova Kronberg Andersen -07 | 13.81 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 11:50 |
21 | 12.42 | 3 | Estha Færch -07 | 12.04 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 11:50 |
22 | 11.39 | 2 | Celina Jensen -07 | 11.36 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:45 |
23 | DNS | Anna Nova Kronberg Andersen -07 | 13.38 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:45 | |
24 | DNS | Estha Færch -07 | 12.42 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:45 | |
25 | 11.74 | 6 | Selin Ruzhdi -06 | 11.64 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 11:35 |
26 | 12.56 | 8 | Naja Lildholdt -06 | 12.60 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 11:35 |
27 | 12.07 | 5 | Isabella Kehler Krabbe -06 | 11.92 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 11:35 |
28 | DNS | Selin Ruzhdi -06 | 11.74 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 | |
29 | DNS | Naja Lildholdt -06 | 12.56 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 | |
30 | 12.13 | 2 | Isabella Kehler Krabbe -06 | 12.07 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 |
31 | 12.53 | 3 | Tristan Trzecieski -07 | 12.55 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 12:00 |
32 | 12.75 | 4 | Tristan Trzecieski -07 | 12.53 | 80 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 13:10 |
33 | 13.76 | 2 | Caroline Jørgensen -05 | 13.56 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:00 |
34 | DNS | Caroline Jørgensen -05 | 13.76 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:10 | |
35 | DNS | Jaspar Olofsson -04 | 13.28 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:10 | |
36 | 13.24 | 4 | Oliver Larsen -05 | 13.74 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:10 |
37 | DNS | Oliver Larsen -05 | 13.24 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:00 | |
38 | 12.38 | 2 | Magnus Ravn Herche -03 | 12.36 | 100 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 11:35 |
39 | 12.49 | 3 | Magnus Ravn Herche -03 | 12.38 | 100 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 12:55 |
40 | 15.01 | 4 | Thomas Brinch -62 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 11:35 | |
41 | DNF | Anders Mathiesen -55 | 13.55 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 11:35 | |
42 | DNF | Thomas Brinch -62 | 15.01 | 100 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 12:55 | |
43 | DNS | Anders Mathiesen -55 | 100 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 12:55 | ||
44 | 44.31 | 12 | Lotus Zwicki -11 | 200 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 15:15 | |
45 | 41.13 | 9 | Alva Wagner Toftddahl -10 | 200 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 15:15 | |
46 | 32.92 | 12 | Johanne Marie Lilleøre -08 | 20.08 | 200 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 14:10 |
47 | 36.79 | 19 | Siri Nissen Thyrsted -08 | 200 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 14:10 | |
48 | 31.62 | 4 | Thit Tore Jensen -07 | 200 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 15:25 | |
49 | 29.97 | 2 | Celina Jensen -07 | 200 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 15:25 | |
50 | 30.40 | 7 | Clara Juul Pallesen -06 | 30.53 | 200 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:40 |
51 | 32.12 | 17 | Isabella Kehler Krabbe -06 | 31.71 | 200 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:40 |
52 | 32.18 | 18 | Anna B Andersen -06 | 200 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:40 | |
53 | DNS | Annabelle Viple -05 | 28.54 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:45 | |
54 | 28.66 | 7 | Caroline Jørgensen -05 | 28.47 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:45 |
55 | 34.61 | 2 | Balder Breinholst -10 | 33.71 | 200 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 15:05 |
56 | 36.43 | 6 | Storm Breinholst -13 | 38.84 | 200 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 15:05 |
57 | 37.18 | 8 | Zach Ørtoft-Pedersen -11 | 200 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 15:05 | |
58 | DNS | Alfred Brekling Brushøj -10 | 200 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 15:05 | ||
59 | 30.24 | 1 | Jonas Gretlund -09 | 31.62 | 200 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 13:50 |
60 | 35.21 | 12 | Lucas Zwicki -08 | 200 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 14:00 | |
61 | 27.27 | 1 | Carl Bäckström Nielsen -07 | 26.83 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:55 |
62 | 29.16 | 6 | Emil Zilmer Lund -07 | 30.73 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:55 |
63 | 25.13 | 2 | Magnus Ravn Herche -03 | 24.93 | 200 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 14:40 |
64 | 2.03.26 | 4 | Johanne Marie Lilleøre -08 | 600 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 15:40 | |
65 | 2.19.06 | 7 | Siri Nissen Thyrsted -08 | 2.19.33 | 600 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 15:40 |
66 | 2.04.22 | 13 | Ada Nissen Thyrsted -06 | 1.56.80 | 600 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 15:55 |
67 | 1.51.84 | 3 | Anna B Andersen -06 | 1.50.20 | 600 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 15:55 |
68 | 2.22.01 | 4 | Balder Breinholst -10 | 600 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 15:35 | |
69 | 2.06.77 | 1 | Vagn Bjørn -10 | 2.15.24 | 600 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 15:35 |
70 | DNS | Alfred Brekling Brushøj -10 | 2.16.52 | 600 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 15:35 | |
71 | DNS | Jonas Gretlund -09 | 1.56.30 | 600 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 15:45 | |
72 | DNS | Gustav Bjaaland Andersen -04 | 2.07.29 | 800 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 16:05 | |
73 | DNS | Annabelle Viple -05 | 5.48.58 | 1500 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:05 | |
74 | 5.20.62 | 10 | Daniel Lund -06 | 1500 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 16:10 | |
75 | 14.09 | 4 | Siri Nissen Thyrsted -08 | 13.71 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:40 |
76 | 14.54 | 6 | Silke Marie Bach Madsen -08 | 15.94 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:40 |
77 | 14.47 | 2 | Siri Nissen Thyrsted -08 | 14.09 | 60 meter hæk • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:35 |
78 | 14.59 | 3 | Silke Marie Bach Madsen -08 | 14.54 | 60 meter hæk • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:35 |
79 | 10.64 | 1 | Clara Juul Pallesen -06 | 10.58 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:25 |
80 | DNS | Ada Nissen Thyrsted -06 | 11.07 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:25 | |
81 | DNS | Estha Færch -07 | 11.66 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:25 | |
82 | 10.52 | 2 | Clara Juul Pallesen -06 | 10.64 | 60 meter hæk • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:20 |
83 | 14.08 | 3 | Annabelle Viple -05 | 13.31 | 80 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 10:10 |
84 | DNS | Annabelle Viple -05 | 14.08 | 80 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:05 | |
85 | 17.24 | 4 | Tristan Trzecieski -07 | 17.31 | 80 meter hæk • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 10:15 |
86 | 17.34 | 4 | Tristan Trzecieski -07 | 17.24 | 80 meter hæk • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:10 |
87 | 16.31 | 1 | Sebastian Monneret -03 | 16.33 | 110 meter hæk • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 10:00 |
88 | DNS | Sebastian Monneret -03 | 16.31 | 110 meter hæk • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 11:55 | |
89 | 1.20 | 4 | Line Svare -08 | 1.25 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:25 |
90 | 1.10 | 6 | Siri Nissen Thyrsted -08 | 1.13 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:25 |
91 | 1.25 | 9 | Naja Lildholdt -06 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:30 | |
92 | DNS | Ada Nissen Thyrsted -06 | 1.33 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:30 | |
93 | 1.45 | 1 | Celina Jensen -07 | 1.45 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:30 |
94 | 1.25 | 8 | Isabella Kehler Krabbe -06 | 1.20 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:30 |
95 | 1.55 | 1 | Laura Bollerslev Andreasen -05 | 1.60 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:00 |
96 | 1.20 | 5 | Tristan Trzecieski -07 | 1.21 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 10:50 |
97 | 1.35 | 2 | Daniel Lund -06 | 1.32 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 10:50 |
98 | 1.25 | 4 | Carl Bäckström Nielsen -07 | 1.41 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 10:50 |
99 | DNS | Thomas Brinch -62 | Højdespring • Finale | Mænd senior | Mandag | ||
100 | 2.00 | 3 | Clara Juul Pallesen -06 | Stangspring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 10:00 | |
101 | 1.90 | 4 | Isabella Kehler Krabbe -06 | Stangspring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 10:00 | |
102 | 2.80 | 2 | Annabelle Viple -05 | 2.91 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:00 |
103 | 3.40 | 1 | Sebastian Monneret -03 | 3.54 | Stangspring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 13:00 |
104 | DNS | Annabelle Viple -05 | 4.02 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 10:15 | |
105 | 4.43 (w:-0.3) | 9 | Laura Bollerslev Andreasen -05 | 4.36 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 10:15 |
106 | DNS | Jaspar Olofsson -04 | 4.65 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:15 | |
107 | 3.39 (w:+0.6) | 8 | Hussein Ali -04 | 3.55 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:15 |
108 | 2.20 (w:+0.0) | 11 | Lotus Zwicki -11 | 2.37 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:05 |
109 | DNS | Franciska Trzecieski -10 | 3.32 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:05 | |
110 | 3.20 (w:+0.0) | 5 | Alva Wagner Toftddahl -10 | 3.18 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:05 |
111 | 3.63 (w:+0.0) | 7 | Johanne Marie Lilleøre -08 | 4.01 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 |
112 | 3.01 (w:+1.1) | 11 | Siri Nissen Thyrsted -08 | 3.33 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 |
113 | 2.87 (w:+0.0) | 13 | Silke Marie Bach Madsen -08 | 3.09 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 |
114 | 4.02 (w:+0.0) | 5 | Thit Tore Jensen -07 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:05 | |
115 | 4.75 (w:+0.0) | 2 | Celina Jensen -07 | 4.83 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:05 |
116 | 3.44 (w:-1.5) | 15 | Anna Nova Kronberg Andersen -07 | 3.40 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:05 |
117 | 4.33 (w:-1.4) | 4 | Estha Færch -07 | 4.29 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:05 |
118 | 4.41 (w:+0.0) | 2 | Selin Ruzhdi -06 | 4.62 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 16:05 |
119 | 3.42 (w:+0.3) | 10 | Naja Lildholdt -06 | 3.77 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 16:05 |
120 | 4.04 (w:+0.0) | 4 | Isabella Kehler Krabbe -06 | 4.17 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 16:05 |
121 | 2.90 (w:+0.4) | 1 | Storm Breinholst -13 | 3.02 | Længdespring • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:55 |
122 | 2.32 (w:+0.0) | 5 | Sebastian Gretlund -12 | 2.59 | Længdespring • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:55 |
123 | 2.17 (w:+0.9) | 7 | Felix Bäckström Nielsen -13 | 2.42 | Længdespring • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:55 |
124 | DNS | Alexander Vedel Møller -12 | 2.88 | Længdespring • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:55 | |
125 | 3.65 (w:+0.0) | 1 | Balder Breinholst -10 | 3.60 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 14:10 |
126 | 2.93 (w:+1.6) | 7 | Zach Ørtoft-Pedersen -11 | 3.03 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 14:10 |
127 | DNS | Alfred Brekling Brushøj -10 | 3.01 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 14:10 | |
128 | 3.20 (w:+0.0) | 3 | Otto Qvist -10 | 3.42 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 14:10 |
129 | 4.57 (w:+0.0) | 1 | Jonas Gretlund -09 | 4.53 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 15:05 |
130 | 2.92 (w:+0.0) | 16 | Lucas Zwicki -08 | 3.25 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 15:20 |
131 | 4.59 (w:+0.7) | 2 | Carl Bäckström Nielsen -07 | 4.80 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:00 |
132 | 4.36 (w:+0.0) | 4 | Emil Zilmer Lund -07 | 4.12 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:00 |
133 | 4.16 (w:+0.0) | 12 | Daniel Lund -06 | 4.21 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 15:10 |
134 | 7.26 | 1 | Franciska Trzecieski -10 | 6.63 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:25 |
135 | 6.94 | 2 | Line Svare -08 | 7.14 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:40 |
136 | 5.41 | 11 | Anna Nova Kronberg Andersen -07 | 6.65 | Kuglestød • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 12:35 |
137 | 7.14 | 6 | Estha Færch -07 | 6.39 | Kuglestød • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 12:35 |
138 | 8.90 | 8 | Clara Juul Pallesen -06 | 8.89 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:10 |
139 | 7.66 | 14 | Ada Nissen Thyrsted -06 | 7.32 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:10 |
140 | 9.74 | 5 | Isabella Kehler Krabbe -06 | 9.63 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:10 |
141 | 8.28 | 9 | Anna B Andersen -06 | 8.01 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:10 |
142 | 7.10 | 1 | Balder Breinholst -10 | 6.35 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 14:00 |
143 | 6.17 | 2 | Vagn Bjørn -10 | 5.92 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 14:00 |
144 | DNS | Alfred Brekling Brushøj -10 | 5.54 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 14:00 | |
145 | 7.03 | 8 | Annabelle Viple -05 | 7.54 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:35 |
146 | 9.35 | 6 | Caroline Jørgensen -05 | 9.36 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:35 |
147 | 4.95 | 11 | Tristan Trzecieski -07 | 4.75 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 14:45 |
148 | 6.51 | 10 | Carl Bäckström Nielsen -07 | 7.55 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 14:45 |
149 | 9.09 | 6 | Oliver Larsen -05 | 9.07 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:20 |
150 | 5.35 | 9 | Hussein Ali -04 | 6.06 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:20 |
151 | 10.66 | 1 | Thomas Brinch -62 | Kuglestød • Finale | Mænd 55-59år | Lørdag kl. 13:40 | |
152 | 13.11 | 1 | Sebastian Larsen -01 | 12.14 | Kuglestød • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 13:40 |
153 | 16.02 | 5 | Line Svare -08 | Diskoskast • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:50 | |
154 | 11.36 | 6 | Silke Marie Bach Madsen -08 | Diskoskast • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:50 | |
155 | 17.35 | 6 | Clara Juul Pallesen -06 | 15.65 | Diskoskast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 15:05 |
156 | DNS | Ada Nissen Thyrsted -06 | Diskoskast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 15:05 | ||
157 | 15.00 | 7 | Anna B Andersen -06 | Diskoskast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 15:05 | |
158 | 31.43 | 3 | Caroline Jørgensen -05 | 26.81 | Diskoskast • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 11:35 |
159 | 28.64 | 7 | Oliver Larsen -05 | 23.98 | Diskoskast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:40 |
160 | 19.75 | 13 | Janus Stepping Christensen -05 | 22.43 | Diskoskast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:40 |
161 | 16.71 | 14 | Hussein Ali -04 | 11.59 | Diskoskast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:40 |
162 | 33.53 | 2 | Thomas Brinch -62 | Diskoskast • Finale | Mænd 55-59år | Lørdag kl. 10:20 | |
163 | 29.31 | 2 | Sebastian Larsen -01 | 36.56 | Diskoskast • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 10:20 |
164 | 32.00 | 3 | Caroline Jørgensen -05 | 30.91 | Hammerkast • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:00 |
165 | 25.70 | 5 | Janus Stepping Christensen -05 | 20.64 | Hammerkast • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:00 |
166 | 18.45 | 6 | Hussein Ali -04 | 17.32 | Hammerkast • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:00 |
167 | 21.14 | 1 | Balder Breinholst -10 | Spydkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:35 | |
168 | DNS | Otto Qvist -10 | Spydkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:35 | ||
169 | DNS | Ada Nissen Thyrsted -06 | 21.00 | Spydkast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:05 | |
170 | 11.76 | 17 | Anna Nova Kronberg Andersen -07 | 15.04 | Spydkast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:05 |
171 | 20.03 | 8 | Anna B Andersen -06 | 19.64 | Spydkast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:05 |
172 | 23.60 | 4 | Tristan Trzecieski -07 | 21.88 | Spydkast • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 13:50 |
173 | 12.70 | 9 | Emil Zilmer Lund -07 | 17.58 | Spydkast • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 13:50 |
174 | 26.98 | 5 | Laura Bollerslev Andreasen -05 | 25.67 | Spydkast • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:40 |
175 | 11.22 | 10 | Hussein Ali -04 | 10.63 | Spydkast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:50 |
176 | 43.07 | 2 | Line Svare -08 | 42.18 | Boldkast • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:00 |
177 | 22.30 | 7 | Silke Marie Bach Madsen -08 | 22.60 | Boldkast • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:00 |
178 | 19.79 | 3 | Storm Breinholst -13 | 17.94 | Boldkast • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 11:45 |
179 | 14.50 | 6 | Sebastian Gretlund -12 | 18.61 | Boldkast • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 11:45 |
180 | 12.63 | 7 | Felix Bäckström Nielsen -13 | 13.87 | Boldkast • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 11:45 |
181 | DNS | Alexander Vedel Møller -12 | 20.21 | Boldkast • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 11:45 | |
182 | DNS | Alfred Brekling Brushøj -10 | 25.14 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:35 | |
183 | 37.55 | 1 | Otto Qvist -10 | 39.50 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:35 |
184 | 24.61 | 13 | Lucas Zwicki -08 | 29.97 | Boldkast • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 10:00 |
185 | 2.10.26 | 5 | AAC P13 -07 | 4 x 200 meter stafet • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 16:55 |