Kronborg Games III • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
9 mar., 2019
Arrangør: Helsingør IF
Allerød AM
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 449 | PB | 11.21 | 8 | Mathilde Thomsen -10 | 12.70 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:15 |
2 | 460 | PB | 12.35 | 17 | Reet Rihel -10 | 12.95 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:15 |
3 | 10 | PB | 10.44 | 3 | Louise Rune -10 | 10.57 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:15 |
4 | 10 | 10.50 | 3 | Louise Rune -10 | 10.44 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 14:15 | |
5 | 449 | PB | 2.48 | 11 | Mathilde Thomsen -10 | 2.30 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 |
6 | 460 | 2.16 | 20 | Reet Rihel -10 | 2.30 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
7 | 10 | PB | 2.80 | 7 | Louise Rune -10 | 2.74 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 |
8 | 10 | PB | 3.59 | 7 | Louise Rune -10 | 3.58 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 |
9 | 9 | PB | 9.06 | 25 | Laura Galsøe -05 | 9.36 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:45 |
10 | 3 | PB | 8.05 | 2 | Asta Exner Jensen -05 | 8.08 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:45 |
11 | 2 | PB | 8.59 | 10 | Alma Eide Larsen -05 | 8.63 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:45 |
12 | 3 | PB | 8.00 | 1 | Asta Exner Jensen -05 | 8.05 | 60 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:15 |
13 | 2 | PB | 1.40 | 8 | Alma Eide Larsen -05 | 1.39 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:00 |
14 | 9 | 3.45 | 18 | Laura Galsøe -05 | 3.58 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 | |
15 | 1 | PB | 9.50 | 8 | Alexander Elver Mørk -08 | 9.64 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
16 | 296 | 8.97 | 2 | Oliver Elklint -08 | 8.89 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
17 | 296 | 8.92 | 1 | Oliver Elklint -08 | 8.97 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:30 | |
18 | 296 | =PB | 1.10 | 5 | Oliver Elklint -08 | 1.10 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 |
19 | 1 | 3.57 | 6 | Alexander Elver Mørk -08 | 3.77 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 | |
20 | 296 | 3.76 | 4 | Oliver Elklint -08 | 4.07 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 | |
21 | 1 | PB | 6.75 | 6 | Alexander Elver Mørk -08 | 6.55 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 |
22 | 442 | PB | 11.21 | 24 | Malthe Thomsen -07 | 12.4 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
23 | 6 | PB | 9.00 | 10 | Frederik Rune -06 | 9.11 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
24 | 6 | 4.01 | 15 | Frederik Rune -06 | 4.10 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 11:30 | |
25 | 6 | 6.34 | 8 | Frederik Rune -06 | 6.41 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 | |
26 | 11 | 1.30 | 8 | Mads Elver Mørk -05 | 1.45 | Højdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:15 | |
27 | 11 | PB | 2.25 | 2 | Mads Elver Mørk -05 | 2.02 | Stangspring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 11:30 |