Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby
4-5 maj, 2019
Arrangør: Amager AC
Amager AC
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 73 | 9.47 | 6 | Sara Vind -12 | 9.54 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 |
2 | 674 | 9.20 | 3 | Alba Deleuran Lundbye -12 | 9.60 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 |
3 | 28 | 10.48 | 7 | Elin Wagner Toftdahl -13 | 11.66 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 |
4 | 36 | 9.52 | 5 | Emma Sofie Redden -12 | 10.72 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 |
5 | 59 | 9.00 | 3 | Lykke Faurschou -12 | 9.15 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 |
6 | 67 | 10.77 | 6 | Nicoline Krogh Dissing -13 | 10.08 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 |
7 | 13 | 9.85 | 5 | Alfa Faurby -12 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 | |
8 | 32 | 8.99 | 1 | Ellen Bondo Rahbek -12 | 9.52 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 |
9 | 78 | 9.49 | 4 | Smilla Martin -13 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 | |
10 | 30 | 8.62 | 2 | Elisa Ledgaard Nørsten -12 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 | |
11 | 31 | 8.59 | 1 | Elizabeth Pettinger Brown -12 | 10.06 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 |
12 | 81 | 9.14 | 4 | Suna. Shukri -12 | 9.05 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 |
13 | 29 | 10.33 | 5 | Elina Lincoln Thygesen -13 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:05 | |
14 | 73 | 1.98 (w:+2.2) | 14 | Sara Vind -12 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 | |
15 | 674 | 2.23 (w:+1.5) | 6 | Alba Deleuran Lundbye -12 | 1.98 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
16 | 28 | 1.61 (w:+1.7) | 21 | Elin Wagner Toftdahl -13 | 1.44 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
17 | 36 | 2.00 (w:+1.8) | 13 | Emma Sofie Redden -12 | 1.86 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
18 | 59 | 1.47 (w:+0.2) | 22 | Lykke Faurschou -12 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 | |
19 | 67 | 1.75 (w:+0.7) | 19 | Nicoline Krogh Dissing -13 | 1.49 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
20 | 13 | 1.22 (w:+0.0) | 25 | Alfa Faurby -12 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 | |
21 | 32 | 2.07 (w:+0.1) | 9 | Ellen Bondo Rahbek -12 | 1.74 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
22 | 78 | 1.93 (w:+0.2) | 17 | Smilla Martin -13 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 | |
23 | 30 | 2.44 (w:+1.2) | 2 | Elisa Ledgaard Nørsten -12 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 | |
24 | 31 | 2.39 (w:+2.2) | 3 | Elizabeth Pettinger Brown -12 | 2.06 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
25 | 81 | 2.03 (w:+2.0) | 12 | Suna. Shukri -12 | 2.18 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
26 | 29 | 1.62 (w:+1.3) | 20 | Elina Lincoln Thygesen -13 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 | |
27 | 73 | 8.05 | 8 | Sara Vind -12 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 | |
28 | 674 | 11.28 | 2 | Alba Deleuran Lundbye -12 | 9.81 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 |
29 | 28 | 5.00 | 19 | Elin Wagner Toftdahl -13 | 3.17 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 |
30 | 36 | 7.64 | 10 | Emma Sofie Redden -12 | 6.21 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 |
31 | 59 | 7.41 | 13 | Lykke Faurschou -12 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 | |
32 | 67 | 5.81 | 16 | Nicoline Krogh Dissing -13 | 6.09 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 |
33 | 13 | 4.18 | 22 | Alfa Faurby -12 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 | |
34 | 32 | 7.98 | 9 | Ellen Bondo Rahbek -12 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 | |
35 | 78 | DNS | Smilla Martin -13 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 | ||
36 | 30 | 8.95 | 4 | Elisa Ledgaard Nørsten -12 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 | |
37 | 31 | 8.79 | 7 | Elizabeth Pettinger Brown -12 | 5.61 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 |
38 | 81 | DNS | Suna. Shukri -12 | 8.20 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 | |
39 | 29 | 6.64 | 14 | Elina Lincoln Thygesen -13 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:50 |