Afslutningsstævne • Greve Stadion • Greve
28-29 sep., 2019
Arrangør: Greve Atletik
Amager AC
# | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11.74 | 6 | Selin Ruzhdi -06 | 11.64 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 11:35 |
2 | 12.56 | 8 | Naja Lildholdt -06 | 12.60 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 11:35 |
3 | 12.07 | 5 | Isabella Kehler Krabbe -06 | 11.92 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 11:35 |
4 | DNS | Selin Ruzhdi -06 | 11.74 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 | |
5 | DNS | Naja Lildholdt -06 | 12.56 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 | |
6 | 12.13 | 2 | Isabella Kehler Krabbe -06 | 12.07 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 |
7 | 30.40 | 7 | Clara Juul Pallesen -06 | 30.53 | 200 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:40 |
8 | 32.12 | 17 | Isabella Kehler Krabbe -06 | 31.71 | 200 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:40 |
9 | 32.18 | 18 | Anna B Andersen -06 | 200 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:40 | |
10 | 2.04.22 | 13 | Ada Nissen Thyrsted -06 | 1.56.80 | 600 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 15:55 |
11 | 1.51.84 | 3 | Anna B Andersen -06 | 1.50.20 | 600 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 15:55 |
12 | 10.64 | 1 | Clara Juul Pallesen -06 | 10.58 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:25 |
13 | DNS | Ada Nissen Thyrsted -06 | 11.07 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:25 | |
14 | DNS | Estha Færch -07 | 11.66 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:25 | |
15 | 10.52 | 2 | Clara Juul Pallesen -06 | 10.64 | 60 meter hæk • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:20 |
16 | 1.25 | 9 | Naja Lildholdt -06 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:30 | |
17 | DNS | Ada Nissen Thyrsted -06 | 1.33 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:30 | |
18 | 1.45 | 1 | Celina Jensen -07 | 1.45 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:30 |
19 | 1.25 | 8 | Isabella Kehler Krabbe -06 | 1.20 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:30 |
20 | 2.00 | 3 | Clara Juul Pallesen -06 | Stangspring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 10:00 | |
21 | 1.90 | 4 | Isabella Kehler Krabbe -06 | Stangspring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 10:00 | |
22 | 4.41 (w:+0.0) | 2 | Selin Ruzhdi -06 | 4.62 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 16:05 |
23 | 3.42 (w:+0.3) | 10 | Naja Lildholdt -06 | 3.77 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 16:05 |
24 | 4.04 (w:+0.0) | 4 | Isabella Kehler Krabbe -06 | 4.17 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 16:05 |
25 | 8.90 | 8 | Clara Juul Pallesen -06 | 8.89 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:10 |
26 | 7.66 | 14 | Ada Nissen Thyrsted -06 | 7.32 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:10 |
27 | 9.74 | 5 | Isabella Kehler Krabbe -06 | 9.63 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:10 |
28 | 8.28 | 9 | Anna B Andersen -06 | 8.01 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:10 |
29 | 17.35 | 6 | Clara Juul Pallesen -06 | 15.65 | Diskoskast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 15:05 |
30 | DNS | Ada Nissen Thyrsted -06 | Diskoskast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 15:05 | ||
31 | 15.00 | 7 | Anna B Andersen -06 | Diskoskast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 15:05 | |
32 | DNS | Ada Nissen Thyrsted -06 | 21.00 | Spydkast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:05 | |
33 | 11.76 | 17 | Anna Nova Kronberg Andersen -07 | 15.04 | Spydkast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:05 |
34 | 20.03 | 8 | Anna B Andersen -06 | 19.64 | Spydkast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:05 |
35 | 2.10.26 | 5 | AAC P13 -07 | 4 x 200 meter stafet • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 16:55 |