Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby
4-5 maj, 2019
Arrangør: Amager AC
Amager AC
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 | 1.75 (w:+0.2) | 1 | Alexandra Pettinger Brown -14 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:45 | |
2 | 69 | 1.31 (w:+3.8) | 3 | Nova Ørtoft-Pedersen -14 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:45 | |
3 | 50 | 1.35 (w:+1.3) | 2 | Juliane Stepping Christensen -14 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:45 | |
4 | 51 | 1.22 (w:+1.2) | 4 | Julie Ledgaard Nørsten -14 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:45 | |
5 | 73 | 1.98 (w:+2.2) | 14 | Sara Vind -12 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 | |
6 | 674 | 2.23 (w:+1.5) | 6 | Alba Deleuran Lundbye -12 | 1.98 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
7 | 28 | 1.61 (w:+1.7) | 21 | Elin Wagner Toftdahl -13 | 1.44 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
8 | 36 | 2.00 (w:+1.8) | 13 | Emma Sofie Redden -12 | 1.86 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
9 | 59 | 1.47 (w:+0.2) | 22 | Lykke Faurschou -12 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 | |
10 | 67 | 1.75 (w:+0.7) | 19 | Nicoline Krogh Dissing -13 | 1.49 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
11 | 13 | 1.22 (w:+0.0) | 25 | Alfa Faurby -12 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 | |
12 | 32 | 2.07 (w:+0.1) | 9 | Ellen Bondo Rahbek -12 | 1.74 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
13 | 78 | 1.93 (w:+0.2) | 17 | Smilla Martin -13 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 | |
14 | 30 | 2.44 (w:+1.2) | 2 | Elisa Ledgaard Nørsten -12 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 | |
15 | 31 | 2.39 (w:+2.2) | 3 | Elizabeth Pettinger Brown -12 | 2.06 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
16 | 81 | 2.03 (w:+2.0) | 12 | Suna. Shukri -12 | 2.18 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 |
17 | 29 | 1.62 (w:+1.3) | 20 | Elina Lincoln Thygesen -13 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:45 | |
18 | 15 | 3.18 (w:-0.7) | 6 | Alva Wagner Toftddahl -10 | 2.72 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
19 | 40 | 3.28 (w:+0.0) | 4 | Franciska Trzecieski -10 | 3.27 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
20 | 16 | 2.55 (w:+0.0) | 9 | Amelie Zemanova -10 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
21 | 35 | 1.74 (w:+0.0) | 13 | Emma Brandt -10 | 1.77 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
22 | 39 | 3.11 (w:+2.9) | 19 | Flora Høgh Sander -09 | 2.93 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:30 |
23 | 47 | 3.58 (w:-1.2) | 10 | Johanne Marie Lilleøre -08 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:30 | |
24 | 77 | 3.20 (w:+2.9) | 16 | Siri Nissen Thyrsted -08 | 3.29 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:30 |
25 | 37 | 4.23 (w:+1.3) | 6 | Estha Færch -07 | 4.26 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
26 | 45 | 4.11 (w:+1.4) | 8 | Isabella Kehler Krabbe -06 | 4.17 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
27 | 66 | 3.61 (w:+0.2) | 20 | Naja Lildholdt -06 | 3.77 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
28 | 20 | DNS | Anna-Nova Kronberg Andersen -07 | 3.48 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 | |
29 | 9 | 4.24 (w:+2.4) | 5 | Ada Nissen Thyrsted -06 | 4.24 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
30 | 76 | 4.31 (w:+3.2) | 3 | Selin Ruzhdi -06 | 4.62 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
31 | 26 | 4.08 (w:+1.8) | 10 | Clara Juul Pallesen -06 | 4.06 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
32 | 54 | 4.00 (w:+0.0) | 24 | Laura-Jo Buchard -05 | 4.08 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:00 |
33 | 52 | 3.97 (w:-0.8) | 25 | Laura Bollerslev Andreasen -05 | 4.18 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:00 |
34 | 24 | 4.18 (w:-0.2) | 20 | Caroline Jørgensen -05 | 4.39 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:00 |
35 | 53 | 4.70 (w:-1.2) | 10 | Laura Juul Pallesen -03 | 4.88 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:15 |
36 | 79 | 1.97 (w:+0.0) | 2 | Sophus Prada Wesselhoff -14 | Længdespring • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 11:45 | |
37 | 74 | 2.44 (w:+2.4) | 4 | Sebastian Gretlund -12 | 2.16 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:45 |
38 | 11 | 2.84 (w:+0.5) | 2 | Alexander Vedel Møller -12 | 2.18 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:45 |
39 | 33 | 1.68 (w:+2.5) | 21 | Elmer Deleuran Lundbye -13 | 1.45 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:45 |
40 | 25 | 2.34 (w:+0.0) | 6 | Christian Philip -12 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
41 | 80 | 2.47 (w:+1.0) | 3 | Storm Breinholst -13 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
42 | 62 | 1.84 (w:-0.1) | 15 | Marc Sindhøj -13 | 1.12 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:45 |
43 | 57 | 1.65 (w:+0.5) | 24 | Luca Sjøgren Pedersen -13 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
44 | 38 | 2.24 (w:+3.0) | 8 | Felix Bäckström Nielsen -13 | 2.08 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:45 |
45 | 71 | 3.07 (w:-0.7) | 6 | Otto Svare Qvist -10 | 3.10 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
46 | 49 | 2.98 (w:-0.7) | 8 | Jonas Wiese Kofoed-Nielsen -11 | 2.89 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
47 | 87 | 2.82 (w:+0.0) | 11 | William Kühn Bjerre -10 | 3.11 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
48 | 63 | 2.62 (w:-0.4) | 13 | Maximilian Mohr Hermansen -11 | 2.51 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
49 | 22 | 3.11 (w:+0.0) | 5 | Balder Breinholst -10 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
50 | 85 | 3.44 (w:-0.4) | 2 | Vagn Bjørn -10 | 3.27 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
51 | 88 | 2.54 (w:-0.7) | 15 | Zach Ørtoft-Pedersen -11 | 2.64 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
52 | 42 | 3.03 (w:-0.6) | 7 | Harry Lilleøre -10 | 2.74 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
53 | 14 | 2.95 (w:-0.5) | 9 | Alfred Brekling Brushøj -10 | 3.13 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
54 | 56 | 2.59 (w:-0.4) | 14 | Luca Adler Nissen -11 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
55 | 48 | 4.23 (w:+2.5) | 2 | Jonas Gretlund -09 | 4.23 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:35 |
56 | 58 | 3.25 (w:+1.7) | 9 | Lucas Zwicki -08 | 2.75 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:35 |
57 | 23 | 4.65 (w:+2.4) | 4 | Carl Bäckström Nielsen -07 | 4.65 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:40 |
58 | 60 | 3.74 (w:+2.0) | 16 | Mads Varnike Schiff -07 | 4.18 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:40 |
59 | 27 | 3.95 (w:+2.4) | 10 | Daniel Lund -06 | 4.11 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:40 |
60 | 84 | 3.25 (w:+2.4) | 18 | Tristan Trzecieski -07 | 3.65 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:40 |
61 | 70 | DNS | Oliver Larsen -05 | 4.11 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:35 | |
62 | 44 | 3.10 (w:-0.8) | 17 | Hussein Ali -05 | 2.73 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:35 |
63 | 46 | 3.80 (w:-0.9) | 16 | Janus Stepping Christensen -05 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:35 |