Herlevstafetten og UP-stævne • Herlev Stadion • Herlev

15 maj, 2019
Arrangør: Herlev Løbe- og Atletikklub

Dag • tid Klasse Øvelse (Tilmeldt • Start • Resultat) Status
1 • 17:00 Drenge 10-11 år 60 meter (9 - 7 - 7) Officiel
1 • 17:00 Piger 7-9 år Længdespring (13 - 12 - 12) Officiel
1 • 17:00 Drenge 7-9 år Længdespring (18 - 18 - 18) Officiel
1 • 17:00 Piger 12-13 år Kuglestød (12 - 12 - 12) Officiel
1 • 17:00 Piger 14-15 år Kuglestød (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 17:10 Piger 10-11 år 60 meter (11 - 9 - 9) Officiel
1 • 17:10 Piger 14-15 år Højdespring (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 17:10 Drenge 14-15 år Højdespring (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 17:10 Drenge 10-11 år Boldkast (9 - 6 - 6) Officiel
1 • 17:30 Drenge 7-9 år 40 meter (17 - 17 - 17) Officiel
1 • 17:40 Piger 7-9 år 40 meter (11 - 10 - 10) Officiel
1 • 17:40 Drenge 12-13 år Kuglestød (8 - 7 - 7) Officiel
1 • 17:40 Drenge 14-15 år Kuglestød (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 17:40 Piger 10-11 år Boldkast (8 - 5 - 5) Officiel
1 • 17:50 Piger 7-9 år Højdespring (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 17:50 Drenge 7-9 år Højdespring (4 - 4 - 4) Officiel
1 • 18:00 Piger 12-13 år 80 meter (13 - 13 - 13) Officiel
1 • 18:00 Piger 14-15 år 80 meter (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:10 Drenge 12-13 år 80 meter (12 - 11 - 11) Officiel
1 • 18:10 Drenge 14-15 år 80 meter (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 18:10 Drenge 7-9 år Boldkast (14 - 14 - 14) Officiel
1 • 18:30 Piger 10-11 år 4 x 60 meter stafet (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 18:30 Drenge 10-11 år 4 x 60 meter stafet (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 18:40 Piger 14-15 år Længdespring (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 18:40 Piger 10-11 år Længdespring (9 - 7 - 7) Officiel
1 • 18:40 Piger 12-13 år Længdespring (11 - 10 - 10) Officiel
1 • 18:50 Drenge 10-11 år Højdespring (4 - 3 - 3) Officiel
1 • 18:50 Drenge 12-13 år Højdespring (4 - 3 - 3) Officiel
1 • 19:00 Piger 7-9 år 4 x 40 meter stafet (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 19:00 Drenge 7-9 år 4 x 40 meter stafet (3 - 3 - 3) Officiel
1 • 19:10 Piger 7-9 år Boldkast (7 - 6 - 6) Officiel
1 • 19:20 Piger 10-11 år Højdespring (6 - 5 - 5) Officiel
1 • 19:20 Piger 12-13 år Højdespring (5 - 4 - 4) Officiel
1 • 19:30 Drenge 14-15 år Længdespring (0 - 0 - 0) Officiel
1 • 19:30 Drenge 10-11 år Længdespring (9 - 5 - 5) Officiel
1 • 19:30 Drenge 12-13 år Længdespring (10 - 8 - 8) Officiel
1 • 19:30 Kvinder senior 4 x 100 meter stafet (6 - 6 - 6) Officiel
1 • 19:30 Mænd senior 4 x 100 meter stafet (5 - 4 - 3) Officiel
1 • 19:50 Kvinder senior 4 x 400 meter stafet (1 - 1 - 1) Officiel
1 • 19:50 Mænd senior 4 x 400 meter stafet (4 - 3 - 3) Officiel
1 • 20:10 Piger 12-13 år 4 x 80 meter stafet (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 20:10 Drenge 12-13 år 4 x 80 meter stafet (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 20:30 Kvinder senior 100m-200m-300m-400m Medley Stafet (4 - 3 - 3) Officiel
1 • 20:30 Mænd senior 100m-200m-300m-400m Medley Stafet (2 - 2 - 2) Officiel
1 • 20:50 Kvinder senior 4 x 1500 meter stafet (3 - 2 - 2) Officiel
1 • 20:50 Mænd senior 4 x 1500 meter stafet (8 - 7 - 7) Officiel
Antal tilmeldte: 276
Antal startende: 243
Antal resultater: 242
Starter team