Kronborg Outdoor • Helsingør atletikstadion • Helsingør
18 maj, 2013
Arrangør: Helsingør IF
Holte Atletik
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 135 | 35.57 | 2 | Victor Gairy Aasmul -99 | Spydkast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
2 | 134 | 43.65 | 1 | Valdemar Svejstrup -97 | Spydkast • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
3 | 126 | 10.74 | 1 | Johanne Vilsen -04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:20 | ||
4 | 123 | 9.48 | 1 | Anna Michaelsen -02 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:40 | ||
5 | 130 | 12.61 | 4 | Nikolai Janussen -01 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
6 | 134 | 26.73 | 5 | Valdemar Svejstrup -97 | Diskoskast • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
7 | 130 | 26.15 | 1 | Nikolai Janussen -01 | Spydkast • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
8 | 131 | 4.28 | 4 | Thea Lei Hansgaard -05 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:05 | ||
9 | 132 | 10.40 | 1 | Tobias G. Larsen -00 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 11:15 | ||
10 | 129 | 13.22 | 3 | Mathias Janussen -99 | 13.25 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 11:35 | |
11 | 128 | 12.19 | 1 | Markus Gorgone Larsen -97 | 12.10 | 100 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 11:50 | |
12 | 124 | 1.60 | 2 | Christopher Holmbjerg Jen | 1.64 | Højdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 12:00 | |
13 | 126 | 10.93 | 4 | Johanne Vilsen -04 | 10.74 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:30 | |
14 | 133 | PB | 6.30 | 1 | Tobias Aaxman -96 | 6.24 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 12:35 |
15 | 128 | PB | 5.63 | 2 | Markus Gorgone Larsen -97 | 5.11 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 12:35 |
16 | 136 | 20.18 | 1 | Vitus Lei Hansgaard -01 | Diskoskast • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 12:40 | ||
17 | 123 | 9.29 | 1 | Anna Michaelsen -02 | 9.48 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:50 | |
18 | 125 | 1.30 | 1 | Helena Mulvad Mikkelsen -97 | 1.37 | Højdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 13:00 | |
19 | 130 | DNS | Nikolai Janussen -01 | 12.61 | 80 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 13:05 | ||
20 | 132 | 10.35 | 1 | Tobias G. Larsen -00 | 10.40 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:15 | |
21 | 129 | DNS | Mathias Janussen -99 | 13.22 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:25 | ||
22 | 131 | 2.90 | 6 | Thea Lei Hansgaard -05 | 3.02 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:30 | |
23 | 126 | PB | 2.81 | 7 | Johanne Vilsen -04 | 2.67 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:30 |
24 | 136 | PB | 10.13 | 1 | Vitus Lei Hansgaard -01 | 9.74 | Kuglestød • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 13:30 |
25 | 128 | 12.58 | 1 | Markus Gorgone Larsen -97 | 12.19 | 100 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 13:35 | |
26 | 123 | 31.78 | 1 | Anna Michaelsen -02 | 200 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:15 | ||
27 | 132 | 25.86 | 1 | Tobias G. Larsen -00 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:35 | ||
28 | 123 | 3.50 | 4 | Anna Michaelsen -02 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:35 | ||
29 | 134 | 9.87 | 4 | Valdemar Svejstrup -97 | Kuglestød • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:35 | ||
30 | 124 | 12.18 | 3 | Christopher Holmbjerg Jen | 12.32 | Kuglestød • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:35 | |
31 | 128 | 39.49 | 1 | Markus Gorgone Larsen -97 | 300 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 15:15 | ||
32 | 127 | DNS | Julie Marie Mohr Holm -03 | Længdespring • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 15:15 | |||
33 | 127 | DNS | Julie Marie Mohr Holm -03 | 400 meter • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 15:35 |