Kronborg Games - afdeling 1 • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
7 jan, 2017
Arrangør: Helsingør IF
Bagsværd AC
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 164 | 12.49 | 2 | Celine Frisch Erichsen -07 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | |
2 | 179 | DNS | Mille Zentner Svenson -06 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
3 | 181 | 13.52 | 6 | Sophia Bosack -06 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | |
4 | 169 | 1.00 | 7 | Ida Caroline Mørck -06 | 1.00 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:15 |
5 | 174 | DNS | Luna Frid Hanberg -06 | 1.12 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:15 | |
6 | 180 | 3.60 | 1 | Oliver Mikkelsen -08 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
7 | 175 | 2.60 | 5 | Magnus Dons -08 | 2.73 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 |
8 | 176 | 1.89 | 10 | Marius Quist Christiansen -10 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 | |
9 | 169 | 6.16 | 7 | Ida Caroline Mørck -06 | 5.75 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 |
10 | 173 | 5.17 | 10 | Louise Sterup Møller -06 | 5.52 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 |
11 | 178 | 6.46 | 4 | Mille Kisbye Bodeholt -07 | 5.93 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 |
12 | 174 | DNS | Luna Frid Hanberg -06 | 8.34 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 | |
13 | 164 | 4.90 | 13 | Celine Frisch Erichsen -07 | 4.62 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 |
14 | 179 | 6.40 | 5 | Mille Zentner Svenson -06 | 6.32 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 |
15 | 167 | 4.92 | 12 | Freja Isabel Knudsen -07 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 | |
16 | 177 | 1.20 | 7 | Martine Rørbøl Markussen -05 | 1.25 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:15 |
17 | 173 | 10.33 | 21 | Louise Sterup Møller -06 | 10.75 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
18 | 178 | 10.06 | 14 | Mille Kisbye Bodeholt -07 | 10.23 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
19 | 179 | 9.83 | 11 | Mille Zentner Svenson -06 | 9.91 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
20 | 181 | 10.19 | 17 | Sophia Bosack -06 | 10.14 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
21 | 167 | 9.36 | 3 | Freja Isabel Knudsen -07 | 9.23 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
22 | 183 | 4.10 | 1 | Thor Knudsen -07 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
23 | 180 | 10.14 | 1 | Oliver Mikkelsen -08 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 | |
24 | 175 | 11.67 | 7 | Magnus Dons -08 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 | |
25 | 176 | 13.26 | 11 | Marius Quist Christiansen -10 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 | |
26 | 170 | 2.20 | 1 | Ingrid Bang -03 | 2.23 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 |
27 | 171 | 8.38 | 3 | Kristoffer vesten Pederse -04 | 8.15 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
28 | 166 | 10.51 | 29 | Filippa Dons -04 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
29 | 169 | 3.07 | 17 | Ida Caroline Mørck -06 | 10.68 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
30 | 173 | DNS | Louise Sterup Møller -06 | 2.85 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
31 | 178 | 3.41 | 9 | Mille Kisbye Bodeholt -07 | 3.54 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
32 | 174 | DNS | Luna Frid Hanberg -06 | 3.45 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
33 | 164 | 3.27 | 12 | Celine Frisch Erichsen -07 | 3.58 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
34 | 181 | 3.08 | 16 | Sophia Bosack -06 | 3.32 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
35 | 167 | 3.87 | 2 | Freja Isabel Knudsen -07 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
36 | 183 | 9.32 | 2 | Thor Knudsen -07 | 9.24 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:00 |
37 | 171 | 9.87 | 20 | Kristoffer vesten Pederse -04 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:25 | |
38 | 177 | 3.51 | 25 | Martine Rørbøl Markussen -05 | 3.83 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:25 |
39 | 166 | 3.13 | 33 | Filippa Dons -04 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:25 | |
40 | 180 | 6.52 | 1 | Oliver Mikkelsen -08 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
41 | 175 | 2.89 | 7 | Magnus Dons -08 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
42 | 176 | 2.40 | 8 | Marius Quist Christiansen -10 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
43 | 167 | 9.39 | 4 | Freja Isabel Knudsen -07 | 9.36 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:00 |
44 | 180 | 9.97 | 1 | Oliver Mikkelsen -08 | 10.14 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 14:15 |
45 | 183 | 9.38 | 2 | Thor Knudsen -07 | 9.32 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:15 |
46 | 183 | 7.04 | 3 | Thor Knudsen -07 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:30 | |
47 | 162 | 8.64 | 6 | Amalie Thrane -03 | 8.81 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 |
48 | 172 | 9.19 | 18 | Lia Palmberg Nordhald -03 | 9.60 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 |
49 | 168 | 8.74 | 8 | Iben Nørby Winther -03 | 9.41 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 |
50 | 170 | 9.09 | 15 | Ingrid Bang -03 | 9.50 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 |
51 | 171 | 3.82 | 8 | Kristoffer vesten Pederse -04 | 3.89 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 |
52 | 162 | 4.25 | 6 | Amalie Thrane -03 | 4.25 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 |
53 | 172 | 4.37 | 5 | Lia Palmberg Nordhald -03 | 4.68 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 |
54 | 168 | 4.19 | 7 | Iben Nørby Winther -03 | 4.73 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 |
55 | 182 | 7.16 | 4 | Thomas Vestergaard -03 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
56 | 163 | 8.59 | 3 | Annemarie Østergaard -03 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:00 |