Afslutningsstævne • Greve Stadion • Greve
24-26 sep, 2021
Arrangør: Greve Atletik
IK Hellas
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1.09.94 | 2 | IK Hellas | 4 x 100 meter stafet • Finale | Piger 11 år | Fredag kl. 18:00 | ||
2 | 1.01.33 | 2 | IK Hellas | 4 x 100 meter stafet • Finale | Drenge 11 år | Fredag kl. 18:15 | ||
3 | 58.18 | 3 | IK Hellas | 4 x 100 meter stafet • Finale | Drenge 13 år | Fredag kl. 18:15 | ||
4 | 57.14 | 3 | IK Hellas | 4 x 100 meter stafet • Finale | Piger 14-15 år | Fredag kl. 18:25 | ||
5 | 2.35.15 | 3 | IK Hellas | 4 x 200 meter stafet • Finale | Piger 11 år | Fredag kl. 18:50 | ||
6 | 2.15.03 | 2 | IK Hellas | 4 x 200 meter stafet • Finale | Drenge 11 år | Fredag kl. 19:05 | ||
7 | 2.05.89 | 3 | IK Hellas | 4 x 200 meter stafet • Finale | Drenge 13 år | Fredag kl. 19:05 | ||
8 | 3.43 (w:+1.1) | 7 | Viggo Lysemose NIelsen -11 | 3.31 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:00 | |
9 | 4.12 (w:+0.7) | 2 | Bjørn Jensen -11 | 3.92 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:00 | |
10 | 3.68 (w:+2.7) | 6 | Emil Keller -10 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
11 | 16.92 | 7 | Jeppe From Gren -09 | 80 meter hæk • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 10:30 | ||
12 | 15.41 | 5 | Albert Lysemose Nielsen -08 | 14.55 | 80 meter hæk • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 10:30 | |
13 | 12.93 | 4 | Viggo Lysemose NIelsen -11 | 12.75 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 10:50 | |
14 | 51 | 4.43 (w:+2.0) | 1 | Emma Zinck Mogensen -12 | 3.86 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:55 |
15 | 2.72 (w:+0.6) | 14 | Sofie From Gren -12 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:55 | ||
16 | 19.88 | 1 | Anke Hagen -66 | 18.77 | Diskoskast • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 11:35 | |
17 | DNS | Michel Lübbers -67 | Diskoskast • Finale | Mænd 50-54 år | Lørdag kl. 11:35 | |||
18 | 17.61 | 8 | Jeppe From Gren -09 | 16.92 | 80 meter hæk • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
19 | 14.82 | 4 | Albert Lysemose Nielsen -08 | 15.41 | 80 meter hæk • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
20 | 12.86 | 4 | Viggo Lysemose NIelsen -11 | 12.93 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:55 | |
21 | 2.88 (w:+1.7) | 20 | Storm Bruus Holten -12 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:55 | ||
22 | 31.21 | 4 | Sille Kurylak Hansen -06 | Spydkast • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:05 | ||
23 | DNS | August Lykke Evensen -10 | 40.39 | Boldkast • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:05 | ||
24 | 51 | 9.67 | 1 | Emma Zinck Mogensen -12 | 9.97 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:30 |
25 | 11.27 | 4 | Sofie From Gren -12 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:30 | ||
26 | 11.07 | 3 | Storm Bruus Holten -12 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:45 | ||
27 | 21.50 | 10 | Jeppe From Gren -09 | Spydkast • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 13:00 | ||
28 | 22.00 | 9 | Albert Lysemose Nielsen -08 | 26.78 | Spydkast • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 13:00 | |
29 | 29.79 | 2 | Ask Jørgensen -08 | 36.38 | Spydkast • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 13:00 | |
30 | 48 | 11.70 | 4 | Tobias Feldborg Nielsen -03 | 11.98 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 13:10 |
31 | 17.80 | 3 | Anke Hagen -66 | 18.90 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 13:20 | |
32 | 51 | 9.61 | 1 | Emma Zinck Mogensen -12 | 9.67 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:30 |
33 | 11.44 | 14 | Sofie From Gren -12 | 11.27 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:30 | |
34 | 10.94 | 16 | Storm Bruus Holten -12 | 11.07 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
35 | DNS | August Lykke Evensen -10 | Diskoskast • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 13:50 | |||
36 | 10.10 | 5 | Viggo Lysemose NIelsen -11 | Diskoskast • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 13:50 | ||
37 | 48 | 11.81 | 3 | Tobias Feldborg Nielsen -03 | 11.70 | 100 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 14:15 |
38 | DNS | Anke Hagen -66 | 17.80 | 100 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 14:20 | ||
39 | DNS | Sofie From Gren -12 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 14:20 | |||
40 | 32.57 | 3 | Bjørn Jensen -11 | 200 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 14:35 | ||
41 | 19.81 | 4 | Albert Lysemose Nielsen -08 | Diskoskast • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:35 | ||
42 | 28.51 | 2 | Ask Jørgensen -08 | Diskoskast • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:35 | ||
43 | 31.90 | 4 | Emil Keller -10 | 200 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 14:45 | ||
44 | 5.01 (w:-0.2) | 1 | Sille Kurylak Hansen -06 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:05 | ||
45 | 6.72 | 1 | Anke Hagen -66 | 7.43 | Kuglestød • Finale | Kvinder 55-59 år | Lørdag kl. 15:25 | |
46 | 9.52 | 1 | Stefan Hagen -65 | 9.93 | Kuglestød • Finale | Mænd 55-59 år | Lørdag kl. 15:25 | |
47 | DNS | Michel Lübbers -67 | Kuglestød • Finale | Mænd 50-54 år | Lørdag kl. 15:25 | |||
48 | 51 | 33.87 | 1 | Emma Zinck Mogensen -12 | 34.76 | 200 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 15:30 |
49 | DNS | Jeppe From Gren -09 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 15:40 | |||
50 | 48 | 2.10.27 | 2 | Tobias Feldborg Nielsen -03 | 2.06.38 | 800 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:30 |
51 | 2.69 | 2 | Pauline Zinck Mogensen -14 | 2.37 | Længdespring • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:00 | |
52 | 12.57 | 5 | Ludvig Lysemose Nielsen -15 | 8.00 | Boldkast • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:00 | |
53 | DNS | Michel Lübbers -67 | Vægtkast • Finale | Mænd 50-54 år | Søndag kl. 10:00 | |||
54 | 9.76 | 7 | Ludvig Lysemose Nielsen -15 | 10.22 | 40 meter • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:20 | |
55 | 8.05 | 1 | Pauline Zinck Mogensen -14 | 8.29 | 40 meter • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:35 | |
56 | 10.04 | 7 | Viggo Lysemose NIelsen -11 | 10.24 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:50 | |
57 | 2.13 | 7 | Ludvig Lysemose Nielsen -15 | 2.05 | Længdespring • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:55 | |
58 | 6.91 | 12 | Albert Lysemose Nielsen -08 | 6.43 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 10:55 | |
59 | 9.40 | 5 | Ask Jørgensen -08 | 9.65 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 10:55 | |
60 | 15.04 | 1 | Pauline Zinck Mogensen -14 | 13.82 | Boldkast • Finale | Piger -7 år | Søndag kl. 10:55 | |
61 | 9.43 | 3 | Emil Keller -10 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Søndag kl. 11:00 | ||
62 | DNS | Michel Lübbers -67 | Hammerkast • Finale | Mænd 50-54 år | Søndag kl. 11:05 | |||
63 | 1.00 | 10 | Viggo Lysemose NIelsen -11 | 1.15 | Højdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 11:15 | |
64 | 12.01 | 7 | Albert Lysemose Nielsen -08 | 12.12 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:55 | |
65 | 11.59 | 3 | Ask Jørgensen -08 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:55 | ||
66 | 10.09 | 8 | Viggo Lysemose NIelsen -11 | 10.04 | 60 meter • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 12:35 | |
67 | 9.38 | 3 | Emil Keller -10 | 9.43 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:45 | |
68 | 8.09 | 3 | August Lykke Evensen -10 | 8.91 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 13:00 | |
69 | DNS | Albert Lysemose Nielsen -08 | 12.01 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 13:10 | ||
70 | 11.44 | 8 | Ask Jørgensen -08 | 11.59 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 13:10 | |
71 | 13.19 | 4 | Sille Kurylak Hansen -06 | 12.66 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:45 | |
72 | 13.91 | 1 | Vanessa Paka -06 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:45 | ||
73 | 51 | 4.62 | 2 | Emma Zinck Mogensen -12 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 14:00 | |
74 | 48 | 24.47 | 1 | Tobias Feldborg Nielsen -03 | 23.98 | 200 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 14:25 |
75 | 48 | 33.20 | 3 | Tobias Feldborg Nielsen -03 | 32.91 | Spydkast • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 14:35 |
76 | DNS | Michel Lübbers -67 | Spydkast • Finale | Mænd 50-54 år | Søndag kl. 14:35 | |||
77 | 13.14 | 3 | Sille Kurylak Hansen -06 | 13.19 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:45 | |
78 | 14.02 | 7 | Vanessa Paka -06 | 13.91 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:45 | |
79 | DNS | Jeppe From Gren -09 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 14:45 | |||
80 | DNS | Albert Lysemose Nielsen -08 | 4.38 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 14:45 | ||
81 | 9.46 | 5 | Vanessa Paka -06 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:55 | ||
82 | 51 | 2.17.18 | 1 | Emma Zinck Mogensen -12 | 600 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:25 | |
83 | 97 | 4.53.24 | 4 | Mikkel Feldborg Nielsen -07 | 4.55.79 | 1500 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:57 |