Afslutningsstævne • Greve Stadion • Greve
24-26 sep, 2021
Arrangør: Greve Atletik
Københavns IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11.56 | 6 | Ava Iris Green Let -12 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:30 | ||
2 | 53 | 11.82 | 8 | Tricia Nsubuga -13 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:30 | |
3 | 11.74 | 7 | Josephine Laursen -12 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:30 | ||
4 | 11.95 | 22 | Ava Iris Green Let -12 | 11.56 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:30 | |
5 | 53 | 11.84 | 20 | Tricia Nsubuga -13 | 11.82 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:30 |
6 | 11.80 | 19 | Josephine Laursen -12 | 11.74 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:30 | |
7 | 11.03 | 6 | Julie Pihl -11 | 60 meter • Indl. | Piger 10 år | Søndag kl. 11:05 | ||
8 | 63 | 10.79 | 4 | Princecia Nsubuga -11 | 60 meter • Indl. | Piger 10 år | Søndag kl. 11:05 | |
9 | 10.91 | 5 | Julie Pihl -11 | 11.03 | 60 meter • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 12:15 | |
10 | 63 | 10.84 | 4 | Princecia Nsubuga -11 | 10.79 | 60 meter • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 12:15 |
11 | 11.32 | 3 | Flora Sørensen -10 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 11:10 | ||
12 | 12.04 | 5 | Svale Gry Bækholm -10 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 11:10 | ||
13 | DNS | Frida Horsfeldt -10 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 11:10 | |||
14 | 11.97 | 14 | Flora Sørensen -10 | 11.32 | 60 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 12:25 | |
15 | 11.79 | 13 | Svale Gry Bækholm -10 | 12.04 | 60 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 12:25 | |
16 | 10.31 | 1 | Tobias Bonné Skytte -12 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:45 | ||
17 | 10.22 | 1 | Gustav Lie Dalsgaard -12 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:45 | ||
18 | 11.24 | 6 | Leo Nilsen -13 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:45 | ||
19 | 11.50 | 7 | Asker Raymond Nielsen -13 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:45 | ||
20 | 10.15 | 3 | Svend Børsting -13 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:45 | ||
21 | 11.31 | 4 | Theodor Kauschen -13 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:45 | ||
22 | 9.90 | 4 | Tobias Bonné Skytte -12 | 10.31 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
23 | 10.54 | 13 | Gustav Lie Dalsgaard -12 | 10.22 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
24 | 11.81 | 24 | Leo Nilsen -13 | 11.24 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
25 | 11.92 | 26 | Asker Raymond Nielsen -13 | 11.50 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
26 | 10.17 | 7 | Svend Børsting -13 | 10.15 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
27 | 11.37 | 20 | Theodor Kauschen -13 | 11.31 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
28 | 10.09 | 2 | Villum Thue Østdahl -11 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:50 | ||
29 | 10.10 | 9 | Villum Thue Østdahl -11 | 10.09 | 60 meter • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 12:35 |