Afslutningsstævne • Greve Stadion • Greve
24-26 sep., 2021
Arrangør: Greve Atletik
Københavns IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35.80 | 9 | Max Raymond Nielsen -11 | 200 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 14:35 | ||
2 | 38.95 | 12 | Villum Thue Østdahl -11 | 200 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 14:35 | ||
3 | 33.79 | 5 | Hektor-Gabriel Kronborg -11 | 200 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 14:35 | ||
4 | 63 | 35.42 | 4 | Princecia Nsubuga -11 | 200 meter • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 14:50 | |
5 | 35.27 | 13 | Fernanda Refsgård -10 | 200 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 14:55 | ||
6 | 60 | 35.16 | 12 | Isabella Sone Randrup -10 | 200 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 14:55 | |
7 | 36.65 | 14 | Frida Horsfeldt -10 | 200 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 14:55 | ||
8 | 31.82 | 4 | Anna Lønborg -09 | 200 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 15:05 | ||
9 | 86 | 29.27 | 2 | Sophie Filtenborg Brandt -09 | 29.87 | 200 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 15:05 |
10 | 30.89 | 3 | Laura Kjær Hansen -09 | 32.84 | 200 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 15:05 | |
11 | 30.09 | 6 | Isabella Bonde -08 | 30.72 | 200 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 15:10 | |
12 | 34.42 | 3 | Tobias Bonné Skytte -12 | 200 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 15:20 | ||
13 | DNS | Gustav Lie Dalsgaard -12 | 200 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 15:20 | |||
14 | 37.01 | 10 | Svend Børsting -13 | 200 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 15:20 | ||
15 | DNS | Ava Iris Green Let -12 | 200 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 15:30 | |||
16 | 53 | 44.18 | 14 | Tricia Nsubuga -13 | 200 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 15:30 | |
17 | DNS | Ask Lewis Batzer -09 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 15:40 | |||
18 | 29.68 | 5 | Hjalte-Johannes Kronborg -08 | 31.17 | 200 meter • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 15:50 | |
19 | DNS | Toke Sofus Rosendahl -07 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 | |||
20 | DNS | Jonathan Mansfeldt -07 | 30.58 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 | ||
21 | 23.87 | 3 | Adam Skytte -06 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 | ||
22 | 26.64 | 3 | Sophia Bonde -07 | 27.52 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:10 | |
23 | 25.16 | 1 | Celina Hagihara -06 | 25.00 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:10 | |
24 | 27.83 | 6 | Mille Elmer -07 | 28.60 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:10 | |
25 | 29.28 | 14 | Aliya Dahl -07 | 28.54 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:10 |