Afslutningsstævne • Greve Stadion • Greve
24-26 sep, 2021
Arrangør: Greve Atletik
Ballerup AK
# | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11.24 | 3 | Cecilie Winther -13 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:30 | |
2 | 11.40 | 12 | Cecilie Winther -13 | 11.24 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:30 |
3 | 9.80 | 18 | Cecilie Winther -13 | 12.57 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 14:20 |
4 | DNS | Anna Søtrup Dinesen -09 | 1.25 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:30 | |
5 | 14.82 | 4 | Dagmar M. L. Karlsen -07 | 15.24 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:45 |
6 | 14.04 | 1 | Louise Bisgaard -07 | 13.78 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:45 |
7 | DNS | Mille Holck Larsen -07 | 14.51 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:45 | |
8 | 13.78 | 6 | Frederikke Lundberg -07 | 13.20 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:45 |
9 | 14.67 | 12 | Dagmar M. L. Karlsen -07 | 14.82 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:45 |
10 | 14.14 | 8 | Louise Bisgaard -07 | 14.04 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:45 |
11 | 13.66 | 6 | Frederikke Lundberg -07 | 13.78 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:45 |
12 | 1.40 | 7 | Louise Bisgaard -07 | 1.45 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:15 |
13 | 2.45 | 2 | Mille Holck Larsen -07 | 2.50 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:00 |
14 | NM | Frederikke Lundberg -07 | 4.91 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:05 | |
15 | 9.39 | 3 | Christopher L. Winther -11 | 9.54 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:50 |
16 | 9.46 | 3 | Christopher L. Winther -11 | 9.39 | 60 meter • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 12:35 |
17 | 31.24 | 2 | Christopher L. Winther -11 | 33.90 | 200 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 14:35 |
18 | 3.43 (w:+1.4) | 8 | Christopher L. Winther -11 | 3.33 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:00 |
19 | DNS | Oscar Søtrup Dinesen -09 | 4.16 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 14:45 | |
20 | 11.41 | 5 | Otto Jørgensen -08 | 11.54 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:55 |
21 | 11.42 | 7 | Otto Jørgensen -08 | 11.41 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 13:10 |
22 | DNS | Oscar Søtrup Dinesen -09 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 10:50 | ||
23 | 4.57 (w:+0.2) | 5 | Otto Jørgensen -08 | 4.33 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 14:45 |
24 | 8.05 | 8 | Otto Jørgensen -08 | 7.54 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 10:55 |
25 | 12.91 | 5 | Simon-Ronaldo Baun Lee Gonzalez -04 | 12.62 | 100 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 13:10 |
26 | 12.85 | 5 | Simon-Ronaldo Baun Lee Gonzalez -04 | 12.91 | 100 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:10 |
27 | 26.69 | 3 | Simon-Ronaldo Baun Lee Gonzalez -04 | 26.31 | 200 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 14:35 |
28 | 4.45 (w:+2.7) | 4 | Simon-Ronaldo Baun Lee Gonzalez -04 | 4.97 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 15:05 |