Afslutningsstævne • Greve Stadion • Greve
24-26 sep, 2021
Arrangør: Greve Atletik
Trongårdens IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 55.77 | 2 | Trongårdens IF | 4 x 100 meter stafet • Finale | Piger 13 år | Fredag kl. 18:00 | ||
2 | 3.23 (w:+2.3) | 12 | Axel Blanco-Hansen -11 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
3 | 17.75 | 4 | Axel Blanco-Hansen -11 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 10:50 | ||
4 | 37.57 | 1 | Viola Lei Hansgaard -08 | 38.96 | Spydkast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:55 | |
5 | 13.13 | 4 | Astrid Riordan -04 | Diskoskast • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 11:35 | ||
6 | 15.57 | 9 | Axel Blanco-Hansen -11 | 17.75 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:55 | |
7 | 20.55 | 10 | Tiana Jalloh -06 | Spydkast • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:05 | ||
8 | 20.78 | 9 | Hanna Horch -07 | Spydkast • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:05 | ||
9 | 36.45 | 2 | Bertil WA Frederiksen -06 | Spydkast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:15 | ||
10 | 3.57 (w:+2.0) | 16 | Bertil WA Frederiksen -06 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:45 | ||
11 | 25.73 | 9 | Bertil WA Frederiksen -06 | 25.88 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
12 | 30.35 | 16 | Thora Juul Aaboe -07 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:10 | ||
13 | 1.45 | 5 | Selma Guldager Knudsen -08 | Stangspring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 10:00 | ||
14 | 1.85 | 4 | Nikoline Willadsen -08 | Stangspring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 10:00 | ||
15 | DNS | Freja Holm Smith -10 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:05 | |||
16 | 9.96 | 1 | Agnes Friis Idorn -10 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 11:10 | ||
17 | 10.10 | 1 | Freja Holm Smith -10 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 11:10 | ||
18 | 11.50 | 2 | Selma Guldager Knudsen -08 | 11.68 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 11:30 | |
19 | 11.74 | 5 | Nikoline Willadsen -08 | 11.42 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 11:30 | |
20 | 11.80 | 2 | Signe Løber -09 | 11.91 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 11:40 | |
21 | 31.60 | 3 | Hanna Horch -07 | Hammerkast • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:15 | ||
22 | 9.97 | 6 | Agnes Friis Idorn -10 | 9.96 | 60 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 12:25 | |
23 | 10.05 | 9 | Freja Holm Smith -10 | 10.10 | 60 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 12:25 | |
24 | 9.54 (w:+2.0) | 2 | Amalie Nymann Thomsen -05 | Trespring • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 12:30 | ||
25 | 10.60 (w:+1.8) | 1 | Thea Lei Hansgaard -05 | Trespring • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 12:30 | ||
26 | 22.29 | 5 | Selma Guldager Knudsen -08 | Hammerkast • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:15 | ||
27 | 11.61 | 2 | Selma Guldager Knudsen -08 | 11.50 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:20 | |
28 | 11.80 | 4 | Nikoline Willadsen -08 | 11.74 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:20 | |
29 | 1.15 | 8 | Agnes Friis Idorn -10 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:25 | ||
30 | 11.76 | 3 | Signe Løber -09 | 11.80 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:30 | |
31 | 33.17 | 2 | Thea Lei Hansgaard -05 | 32.72 | Spydkast • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:40 | |
32 | 4.18 (w:+0.0) | 3 | Signe Løber -09 | 3.98 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:55 | |
33 | 85 | 1.56.99 | 5 | Silje Ålsbøl Jensen -08 | 600 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 15:45 |