Sparta Børnestævne • Sparta Hallen • København

5 mar, 2019
Arrangør: Sparta

Sparta Atletik og Motion
# Result Plac Navn Q Øvelse Klasse Starttid
1 1.94 9 Paula Petersone Milcevic -13 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
2 1.68 17 Lovisa Grosso -13 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
3 DNS Frederikke Kofoed Heiberg -13 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
4 1.78 15 Siri Nellemose Petersen -13 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
5 2.28 2 Julia Kjær -Christensen -13 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
6 1.82 13 Frederikke Heiberg -13 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
7 2.04 7 Ella Dall Gislum -12 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
8 2.12 3 Niovi Kastrinaki -13 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
9 1.19 21 Elise Lund Juul -12 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
10 1.92 11 Magali Vinter Johansen -13 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
11 2.08 6 Vida Leonora Devantier -12 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
12 2.33 1 Mira Mai Henriksen -12 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
13 1.10 22 Carla Andersen -13 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
14 2.10 4 Mariana Vargas -12 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
15 1.94 10 Julie Silleborg -12 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
16 2.86 8 Ellen Vincentsen -11 3.05 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
17 2.37 14 Rosa Agathe Lønberg -11 2.05 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
18 2.36 15 Asta Brøkner Smith -11 2.17 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
19 3.40 2 Frida Gram Jensen -11 2.94 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
20 2.96 7 Ronja Kauschen -11 2.40 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
21 3.02 5 Ilsa Roome -10 2.85 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
22 DNS Hedvig Demidoff Nielsen -11 2.12 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
23 3.10 4 Maia Hylling Axelsson -10 2.94 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
24 2.74 9 Kajsa Kirk Petersen -10 2.70 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
25 2.53 11 Karla Høj Alexandersen -11 2.43 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
26 DNS Ella Fredlund Husby -10 2.62 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
27 3.67 1 Wilma Caroline Nielsen -10 3.65 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
28 2.25 18 Frieda C. Thilkjær -11 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
29 2.36 16 Kajsa Tabita Rosenkrands -10 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
30 2.38 13 Ella Christine Vorgaard Andersen -11 2.42 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
31 2.34 17 Annika Prip Buhelt -11 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
32 3.41 10 Cyrus Golipour -10 Kuglestød Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
33 3.43 9 Villads Timm Christensen -10 Kuglestød Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
34 4.39 2 Malte Breum Winding -10 Kuglestød Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
35 2.88 12 Tino Hodzic-Mehic -11 Kuglestød Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
36 3.82 8 Max Backman Christiansen -10 3.93 Kuglestød Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
37 3.37 11 Buster Brandt Camphausen -11 Kuglestød Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
38 3.96 6 Arvid Skyum Markussen -10 3.92 Kuglestød Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
39 2.71 14 Elyas Shirazi -11 5.83 Kuglestød Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
40 2.66 16 Louis Kirk Petersen -11 2.52 Kuglestød Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
41 10.00 3 Otto Hartung -13 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
42 14.79 4 Oscar Diver -13 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
43 10.25 4 Aksel Degn Bertelsen -13 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
44 9.68 3 Oskar Kulvmann -13 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
45 11.20 5 Benjamin Rosen -13 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
46 DNS Dusan Stefanovic -12 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
47 8.11 1 Holger Revsbech -12 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
48 9.32 2 Alfred Hartung -12 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
49 7.88 1 Julius Tuokila -12 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
50 9.98 3 Frederik Emil Vorgaard Andersen -12 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
51 10.56 5 Ludvig Thøgersen -13 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
52 12.21 4 Axel Thorsø Sander -13 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
53 9.42 1 Darvin Linnet Ahrentløv -13 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
54 9.69 3 Theodor Kauschen -13 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
55 10.33 4 Bendix Plenaa Thorngreen -13 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
56 9.51 2 Sofus Lund Juul -13 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
57 7.57 2 Villads Timm Christensen -10 40 meter Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:45
58 8.15 4 Malte Breum Winding -10 40 meter Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:45
59 8.21 2 Tino Hodzic-Mehic -11 40 meter Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:45
60 8.24 4 Joshua Courage Fjelstrup-Matthisen -11 40 meter Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:45
61 9.25 5 Max Backman Christiansen -10 9.98 40 meter Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:45
62 8.45 3 Buster Brandt Camphausen -11 40 meter Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:45
63 7.79 2 Arvid Skyum Markussen -10 8.30 40 meter Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:45
64 8.55 4 Elyas Shirazi -11 8.92 40 meter Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:45
65 9.16 5 Louis Kirk Petersen -11 9.25 40 meter Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:45
66 9.40 1 Paula Petersone Milcevic -13 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
67 9.46 4 Lovisa Grosso -13 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
68 DNS Frederikke Kofoed Heiberg -13 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
69 10.05 5 Siri Nellemose Petersen -13 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
70 8.80 1 Julia Kjær -Christensen -13 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
71 9.94 4 Frederikke Heiberg -13 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
72 9.26 3 Ella Dall Gislum -12 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
73 9.71 4 Niovi Kastrinaki -13 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
74 10.93 5 Elise Lund Juul -12 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
75 9.89 3 Magali Vinter Johansen -13 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
76 8.72 2 Vida Leonora Devantier -12 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
77 8.67 1 Mira Mai Henriksen -12 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
78 10.75 6 Carla Andersen -13 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
79 8.53 1 Mariana Vargas -12 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
80 9.34 3 Julie Silleborg -12 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
81 2.43 13 Rosa Agathe Lønberg -11 Kuglestød Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:00
82 3.19 6 Asta Brøkner Smith -11 2.45 Kuglestød Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:00
83 2.69 10 Ronja Kauschen -11 Kuglestød Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:00
84 DNS Hedvig Demidoff Nielsen -11 Kuglestød Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:00
85 3.23 5 Maia Hylling Axelsson -10 3.26 Kuglestød Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:00
86 4.05 4 Kajsa Kirk Petersen -10 3.84 Kuglestød Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:00
87 2.72 9 Karla Høj Alexandersen -11 2.92 Kuglestød Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:00
88 5.76 1 Wilma Caroline Nielsen -10 5.32 Kuglestød Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:00
89 2.51 12 Frieda C. Thilkjær -11 2.73 Kuglestød Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:00
90 2.99 7 Ella Christine Vorgaard Andersen -11 Kuglestød Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:00
91 2.04 14 Annika Prip Buhelt -11 Kuglestød Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:00
92 1.80 11 Otto Hartung -13 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
93 1.56 17 Oscar Diver -13 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
94 1.89 10 Aksel Degn Bertelsen -13 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
95 1.80 12 Oskar Kulvmann -13 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
96 1.78 14 Benjamin Rosen -13 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
97 DNS Dusan Stefanovic -12 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
98 2.56 1 Holger Revsbech -12 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
99 2.27 4 Alfred Hartung -12 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
100 2.46 2 Julius Tuokila -12 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
101 1.42 18 Frederik Emil Vorgaard Andersen -12 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
102 1.69 16 Ludvig Thøgersen -13 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
103 2.10 7 Axel Thorsø Sander -13 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
104 1.72 15 Darvin Linnet Ahrentløv -13 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
105 1.78 13 Theodor Kauschen -13 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
106 2.03 9 Bendix Plenaa Thorngreen -13 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
107 2.12 6 Sofus Lund Juul -13 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
108 1.65 18 Cyrus Golipour -10 Længdespring Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 18:15
109 3.20 1 Villads Timm Christensen -10 Længdespring Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 18:15
110 2.65 7 Malte Breum Winding -10 Længdespring Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 18:15
111 2.27 15 Tino Hodzic-Mehic -11 Længdespring Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 18:15
112 2.45 12 Joshua Courage Fjelstrup-Matthisen -11 Længdespring Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 18:15
113 2.48 10 Max Backman Christiansen -10 2.06 Længdespring Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 18:15
114 2.41 13 Buster Brandt Camphausen -11 Længdespring Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 18:15
115 2.81 6 Arvid Skyum Markussen -10 2.76 Længdespring Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 18:15
116 2.31 14 Elyas Shirazi -11 2.29 Længdespring Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 18:15
117 2.04 17 Louis Kirk Petersen -11 1.88 Længdespring Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 18:15
118 7.51 1 Ellen Vincentsen -11 7.75 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
119 8.88 3 Rosa Agathe Lønberg -11 9.46 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
120 9.02 5 Asta Brøkner Smith -11 9.22 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
121 7.15 1 Frida Gram Jensen -11 7.61 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
122 8.08 4 Ronja Kauschen -11 8.72 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
123 7.75 2 Ilsa Roome -10 7.88 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
124 DNS Hedvig Demidoff Nielsen -11 9.53 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
125 7.48 1 Maia Hylling Axelsson -10 7.38 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
126 7.70 2 Kajsa Kirk Petersen -10 7.91 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
127 9.04 5 Karla Høj Alexandersen -11 9.43 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
128 DNS Ella Fredlund Husby -10 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
129 7.13 1 Wilma Caroline Nielsen -10 7.27 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
130 DNS Frieda C. Thilkjær -11 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
131 7.91 2 Kajsa Tabita Rosenkrands -10 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
132 8.68 3 Ella Christine Vorgaard Andersen -11 8.56 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
133 8.32 4 Annika Prip Buhelt -11 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
134 0.86 3 Ellen Vincentsen -11 Højdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 19:00
135 0.96 2 Frida Gram Jensen -11 Højdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 19:00
136 1.01 1 Ilsa Roome -10 Højdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 19:00
137 DNS Villads Timm Christensen -10 Højdespring Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 19:00
138 0.91 3 Joshua Courage Fjelstrup-Matthisen -11 Højdespring Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 19:00