Sparta Børnestævne • Sparta Hallen • København

5 mar, 2019
Arrangør: Sparta

Amager AC
# Result Plac Navn Øvelse Klasse Starttid
1 1.62 18 Lykke Faurschou -12 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
2 1.92 12 Elisa Ledgaard Nørsten -12 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
3 1.47 20 Petra Culmsee Tholstrup -12 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
4 1.74 16 Ellen Bondo Rahbek -12 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
5 1.78 14 Sophia Culmsee Tholstrup -12 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
6 2.00 8 Sara Vind -12 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
7 1.49 19 Nicoline Krogh Dissing -13 Længdespring Piger 6-7 år Tirsdag kl. 17:00
8 DNS Alva Wagner Toftddahl -10 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
9 3.32 3 Franciska Trzecieski -10 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
10 2.58 10 Amelie Zemanova -10 Længdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
11 2.67 15 Zach Ørtoft-Pedersen -11 Kuglestød Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
12 7.03 1 William Kühn Bjerre -10 Kuglestød Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
13 4.28 4 Alfred Brekling Brushøj -10 Kuglestød Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
14 4.17 5 Jonas Wiese Kofoed-NIelsen -11 Kuglestød Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:00
15 9.05 1 Felix Bäckström Nielsen -13 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
16 8.72 2 Sebastian Gretlund -12 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
17 8.32 2 Alexander Vedel Møller -12 40 meter Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 17:30
18 8.06 3 Zach Ørtoft-Pedersen -11 40 meter Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:45
19 7.89 2 William Kühn Bjerre -10 40 meter Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:45
20 7.79 3 Alfred Brekling Brushøj -10 40 meter Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:45
21 7.76 1 Jonas Wiese Kofoed-NIelsen -11 40 meter Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 17:45
22 9.15 2 Lykke Faurschou -12 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
23 8.86 2 Elisa Ledgaard Nørsten -12 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
24 9.81 6 Petra Culmsee Tholstrup -12 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
25 9.70 5 Sophia Culmsee Tholstrup -12 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
26 9.54 3 Sara Vind -12 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
27 10.40 5 Nicoline Krogh Dissing -13 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
28 9.52 2 Ellen Bondo Rahbek -12 40 meter Piger 6-7 år Tirsdag kl. 18:00
29 DNS Alva Wagner Toftddahl -10 Kuglestød Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:00
30 4.99 2 Franciska Trzecieski -10 Kuglestød Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:00
31 4.26 3 Amelie Zemanova -10 Kuglestød Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:00
32 2.08 8 Felix Bäckström Nielsen -13 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
33 2.28 3 Sebastian Gretlund -12 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
34 2.18 5 Alexander Vedel Møller -12 Længdespring Drenge 6-7 år Tirsdag kl. 18:15
35 2.64 8 Zach Ørtoft-Pedersen -11 Længdespring Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 18:15
36 2.98 2 Alfred Brekling Brushøj -10 Længdespring Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 18:15
37 2.89 4 Jonas Wiese Kofoed-NIelsen -11 Længdespring Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 18:15
38 DNS Alva Wagner Toftddahl -10 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
39 DNS Ida glæsel -11 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
40 7.54 2 Franciska Trzecieski -10 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
41 7.74 3 Amelie Zemanova -10 40 meter Piger 8-9 år Tirsdag kl. 18:30
42 DNS Alva Wagner Toftddahl -10 Højdespring Piger 8-9 år Tirsdag kl. 19:00
43 0.86 5 William Kühn Bjerre -10 Højdespring Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 19:00
44 0.86 4 Alfred Brekling Brushøj -10 Højdespring Drenge 8-9 år Tirsdag kl. 19:00