Eurotrack • Frederiksberg Stadion • Frederiksberg
4-5 jun, 2016
Arrangør: Frederiksberg IF
Frederiksberg IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | 13.75 | 5 | Nikoline T. Ammitzbøll -03 | 13.34 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:00 |
2 | 47 | DNS | Frida Hagen Nielsen -03 | 12.37 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:00 | |
3 | 60 | 12.29 | 3 | Sonia Wendelboe Hansen -04 | 11.41 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:00 |
4 | 21 | 11.31 | 1 | Ingeborg Falck -04 | 11.43 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:00 |
5 | 13 | 11.24 | 2 | Ellen Nørding Christensen -03 | 11.35 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:00 |
6 | 23 | 11.64 | 2 | Kamille D. Andersen -03 | 11.54 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:00 |
7 | 5 | 12.52 | 4 | Amalie Boeck -03 | 13.24 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:00 |
8 | 34 | 12.81 | 5 | Rie Oreskov -03 | 12.99 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:00 |
9 | 48 | 13.32 | 6 | Denice Ugleholt Pedersen -03 | 14.58 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:00 |
10 | 24 | 12.37 | 3 | Kathrine Rogers -03 | 12.38 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:00 |
11 | 36 | 10.73 | 2 | Sophia Kmit Mikkelsen -99 | 11.13 | Trespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 11:00 |
12 | 7 | 10.82 | 1 | Amalie Molander Pedersen -00 | 11.02 | Trespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 11:00 |
13 | 46 | DNS | Anna Sofie B. Leegård -02 | Spydkast • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
14 | 4 | 28.31 | 4 | Alfred Dahl Larsen -02 | 22.82 | Spydkast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 11:00 |
15 | 11 | 11.94 | 6 | August Edvard Johansen -04 | 12.10 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 11:20 |
16 | 25 | 10.79 | 1 | Magnus Askov Hansen -03 | 10.80 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 11:20 |
17 | 39 | 12.94 | 7 | Villy Linck Jørgensen -04 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 11:20 | |
18 | 33 | 11.09 | 3 | Oliver Fabricius Thomsen -03 | 11.35 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 11:20 |
19 | 35 | 11.39 | 3 | Rodney Pratdavis -93 | 11.60 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 11:40 |
20 | 50 | 11.56 | 4 | Frederik Regli -90 | 11.64 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 11:40 |
21 | 52 | 11.52 | 4 | Daryoush Yazdanyar -86 | 11.23 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 11:40 |
22 | 53 | 11.75 | 5 | Jesper Reiche -85 | 11.77 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 11:40 |
23 | 32 | 12.88 | 8 | Noa Bak-Pedersen -96 | 13.32 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 11:40 |
24 | 11 | 6.62 | 7 | August Edvard Johansen -04 | 6.46 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 |
25 | 33 | 7.54 | 5 | Oliver Fabricius Thomsen -03 | 8.06 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 |
26 | 3 | 6.98 | 6 | Albert Vagn Jensen -03 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 11:45 | |
27 | 12 | 14.41 | 6 | Caroline Søndergaard -02 | 14.66 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 11:55 |
28 | 46 | 16.71 | 7 | Anna Sofie B. Leegård -02 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 11:55 | |
29 | 26 | DNS | Maja Antvorskov -02 | 14.14 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 11:55 | |
30 | 16 | 13.55 | 2 | Emma Landberg -02 | 13.67 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 11:55 |
31 | 8 | 14.18 | 5 | Andrea Øbro Jacobsen -01 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 11:55 | |
32 | 49 | 13.88 | 5 | Signe Dam -02 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 11:55 | |
33 | 55 | 13.15 | 2 | Laura Haslund Christensen -01 | 13.43 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 11:55 |
34 | 1 | 12.62 | 1 | Adam Smitt Vanges -02 | 13.04 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 |
35 | 4 | 13.29 | 4 | Alfred Dahl Larsen -02 | 13.41 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 |
36 | 31 | DNS | Nikoline T. Ammitzbøll -03 | 3.64 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
37 | 47 | DNS | Frida Hagen Nielsen -03 | 4.10 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
38 | 60 | 3.24 | 15 | Sonia Wendelboe Hansen -04 | 3.64 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
39 | 21 | 4.69 | 5 | Ingeborg Falck -04 | 4.73 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
40 | 13 | 4.70 | 4 | Ellen Nørding Christensen -03 | 4.96 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
41 | 5 | 3.82 | 9 | Amalie Boeck -03 | 3.81 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
42 | 34 | 4.14 | 7 | Rie Oreskov -03 | 4.18 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
43 | 48 | 3.66 | 12 | Denice Ugleholt Pedersen -03 | 3.78 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
44 | 24 | 3.93 | 8 | Kathrine Rogers -03 | 3.89 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
45 | 61 | 38.13 | 2 | Cæcilie Thomsen -00 | Hammerkast • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 12:20 | |
46 | 7 | 42.34 | 1 | Amalie Molander Pedersen -00 | 37.88 | Hammerkast • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 12:20 |
47 | 25 | 10.77 | 2 | Magnus Askov Hansen -03 | 10.79 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:50 |
48 | 33 | 11.26 | 4 | Oliver Fabricius Thomsen -03 | 11.09 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:50 |
49 | 21 | 11.38 | 5 | Ingeborg Falck -04 | 11.31 | 80 meter • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:00 |
50 | 13 | DNS | Ellen Nørding Christensen -03 | 11.24 | 80 meter • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:00 | |
51 | 23 | 11.50 | 6 | Kamille D. Andersen -03 | 11.64 | 80 meter • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:00 |
52 | 11 | 3.93 | 9 | August Edvard Johansen -04 | 4.06 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:05 |
53 | 25 | 4.70 | 3 | Magnus Askov Hansen -03 | 5.01 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:05 |
54 | 39 | DNS | Villy Linck Jørgensen -04 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:05 | ||
55 | 3 | 3.67 | 11 | Albert Vagn Jensen -03 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:05 | |
56 | 55 | 13.16 | 2 | Laura Haslund Christensen -01 | 13.15 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:15 |
57 | 1 | 12.64 | 4 | Adam Smitt Vanges -02 | 12.62 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:15 |
58 | 4 | 13.61 | 8 | Alfred Dahl Larsen -02 | 13.29 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:15 |
59 | 31 | 7.78 | 4 | Nikoline T. Ammitzbøll -03 | 7.64 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:15 |
60 | 47 | DNS | Frida Hagen Nielsen -03 | 5.31 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:15 | |
61 | 21 | 8.21 | 3 | Ingeborg Falck -04 | 8.65 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:15 |
62 | 23 | 7.13 | 6 | Kamille D. Andersen -03 | 7.35 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:15 |
63 | 34 | 7.25 | 5 | Rie Oreskov -03 | 7.17 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:15 |
64 | 48 | NM | Denice Ugleholt Pedersen -03 | 6.40 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:15 | |
65 | 10 | DNS | Asbjørn Magnussen -98 | 12.02 | 100 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 13:25 | |
66 | 15 | 12.23 | 2 | Emil Grovn -98 | 12.37 | 100 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 13:25 |
67 | 44 | 1.27.71 | 3 | FIF P15 -02 | 600 meter medley • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:40 | |
68 | 12 | 4.36 | 6 | Caroline Søndergaard -02 | 4.11 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:55 |
69 | 46 | 3.33 | 18 | Anna Sofie B. Leegård -02 | 3.57 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:55 |
70 | 26 | 4.32 | 8 | Maja Antvorskov -02 | 4.23 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:55 |
71 | 16 | 4.25 | 10 | Emma Landberg -02 | 4.08 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:55 |
72 | 8 | 3.72 | 16 | Andrea Øbro Jacobsen -01 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:55 | |
73 | 49 | 3.96 | 15 | Signe Dam -02 | 3.98 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:55 |
74 | 4 | 4.63 | 5 | Alfred Dahl Larsen -02 | 5.09 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:55 |
75 | 45 | 1.31.64 | 2 | FIF D13 -04 | 600 meter medley • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:55 | |
76 | 64 | 1.41.38 | 2 | FIF P13 2 -03 | 600 meter medley • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 | |
77 | 43 | 1.33.45 | 1 | FIF P13 1 -04 | 600 meter medley • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 | |
78 | 54 | 1.08.06 | 2 | Kathrine Dahl -79 | 400 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 14:20 | |
79 | 57 | 1.04.67 | 1 | Cecilie Biltoft-Jensen -94 | 400 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 14:20 | |
80 | 51 | 1.03.11 | 12 | Alexander Tureczek -82 | 400 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 14:25 | |
81 | 59 | 51.40 | 10 | Mathias A. Olsen -91 | 52.32 | 400 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 14:25 |
82 | 47 | 12.85 | 4 | Frida Hagen Nielsen -03 | 12.89 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 |
83 | 21 | 10.91 | 2 | Ingeborg Falck -04 | 11.36 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 |
84 | 5 | 13.14 | 6 | Amalie Boeck -03 | 13.01 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 |
85 | 34 | 12.48 | 5 | Rie Oreskov -03 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 | |
86 | 24 | 14.03 | 5 | Kathrine Rogers -03 | 15.75 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 |
87 | 30 | 1.90 | 19 | Natalie Jørgensen -10 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
88 | 18 | 2.70 | 13 | Esther Falk -08 | 2.97 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
89 | 63 | 2.74 | 12 | Annmaja W. Ankerstjerne -08 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
90 | 40 | 2.48 | 17 | Wilma C.A. Rasmussen -07 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
91 | 2 | 2.39 | 18 | Agnes Nissen -08 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
92 | 42 | 2.64 | 16 | Louise C. B. Jessen -07 | 2.70 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
93 | 58 | 2.85 | 11 | Melanie I. Ø. Jørgensen -07 | 2.84 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
94 | 28 | 3.12 | 21 | Mathilde Meedom Kløv -06 | 3.14 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
95 | 17 | 2.96 | 22 | Esther Alice Ravn -06 | 3.13 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
96 | 20 | 3.13 | 20 | Greta Keisala -06 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
97 | 6 | 3.62 | 10 | Amalie Lippert -05 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
98 | 14 | 3.58 | 11 | Ellen Vering Therkelsen -05 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
99 | 41 | 3.54 | 12 | Johanna C. B. Jessen -05 | 3.85 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
100 | 8 | 20.65 | 4 | Andrea Øbro Jacobsen -01 | 80 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:20 | |
101 | 25 | 1.38 | 4 | Magnus Askov Hansen -03 | 1.50 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:30 |
102 | 39 | 1.05 | 8 | Villy Linck Jørgensen -04 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:30 | |
103 | 33 | 1.38 | 5 | Oliver Fabricius Thomsen -03 | 1.25 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:30 |
104 | 56 | 1.38 | 6 | Martin Møllgaard -03 | 1.25 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:30 |
105 | 7 | 27.43 | 2 | Amalie Molander Pedersen -00 | 28.42 | Diskoskast • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 10:30 |
106 | 30 | 11.01 | 6 | Natalie Jørgensen -10 | 40 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:50 | |
107 | 18 | 7.45 | 4 | Esther Falk -08 | 7.51 | 40 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:50 |
108 | 63 | 8.13 | 5 | Annmaja W. Ankerstjerne -08 | 40 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:50 | |
109 | 40 | 7.99 | 5 | Wilma C.A. Rasmussen -07 | 7.78 | 40 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:50 |
110 | 2 | 8.58 | 6 | Agnes Nissen -08 | 40 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:50 | |
111 | 42 | 8.27 | 5 | Louise C. B. Jessen -07 | 8.00 | 40 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:50 |
112 | 58 | 8.25 | 7 | Melanie I. Ø. Jørgensen -07 | 40 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:50 | |
113 | 38 | 9.50 | 2 | Villads Fredsted Andersen -06 | 9.48 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:15 |
114 | 37 | 9.41 | 1 | Timoléon Rescan -05 | 9.15 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:15 |
115 | 27 | 9.82 | 4 | Marcus L. van der Made -05 | 10.09 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:15 |
116 | 9 | 11.14 | 6 | Anton Grønborg -06 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:15 | |
117 | 19 | 10.35 | 5 | Frederik Dahl Larsen -06 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:15 | |
118 | 22 | DNS | Ingeborg Falck -04 | Trespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:20 | ||
119 | 4 | 20.25 | 2 | Alfred Dahl Larsen -02 | Diskoskast • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 11:20 | |
120 | 28 | 11.33 | 7 | Mathilde Meedom Kløv -06 | 10.53 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 |
121 | 17 | 10.26 | 6 | Esther Alice Ravn -06 | 10.74 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 |
122 | 20 | 10.01 | 4 | Greta Keisala -06 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |
123 | 6 | 9.97 | 3 | Amalie Lippert -05 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |
124 | 14 | 10.21 | 4 | Ellen Vering Therkelsen -05 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |
125 | 41 | 10.40 | 4 | Johanna C. B. Jessen -05 | 9.82 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 |
126 | 37 | 31.99 | 8 | Timoléon Rescan -05 | 30.86 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:30 |
127 | 27 | 24.67 | 14 | Marcus L. van der Made -05 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |
128 | 9 | 25.40 | 13 | Anton Grønborg -06 | 25.86 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:30 |
129 | 19 | 31.28 | 10 | Frederik Dahl Larsen -06 | 31.57 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:30 |
130 | 21 | 10.88 | 3 | Ingeborg Falck -04 | 10.91 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:00 |
131 | 34 | 12.45 | 7 | Rie Oreskov -03 | 12.48 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:00 |
132 | 47 | 1.31 | 3 | Frida Hagen Nielsen -03 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:00 | |
133 | 5 | 1.25 | 8 | Amalie Boeck -03 | 1.20 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:00 |
134 | 34 | 1.15 | 11 | Rie Oreskov -03 | 1.31 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:00 |
135 | 24 | 1.10 | 13 | Kathrine Rogers -03 | 1.25 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:00 |
136 | 26 | 1.46 | 1 | Maja Antvorskov -02 | 1.50 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:00 |
137 | 38 | 3.61 | 7 | Villads Fredsted Andersen -06 | 3.66 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:20 |
138 | 37 | 4.39 | 1 | Timoléon Rescan -05 | 4.25 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:20 |
139 | 27 | 3.52 | 10 | Marcus L. van der Made -05 | 3.23 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:20 |
140 | 9 | 3.05 | 17 | Anton Grønborg -06 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:20 | |
141 | 29 | 26.49 | 2 | Mikael Chua Ziska -99 | Diskoskast • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 12:20 | |
142 | 30 | 5.47 | 17 | Natalie Jørgensen -10 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:25 | |
143 | 18 | 14.72 | 11 | Esther Falk -08 | 15.65 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:25 |
144 | 40 | 17.08 | 7 | Wilma C.A. Rasmussen -07 | 18.05 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:25 |
145 | 2 | 12.92 | 12 | Agnes Nissen -08 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:25 | |
146 | 42 | 14.91 | 10 | Louise C. B. Jessen -07 | 14.75 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:25 |
147 | 58 | 12.51 | 14 | Melanie I. Ø. Jørgensen -07 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:25 | |
148 | 13 | DNS | Ellen Nørding Christensen -03 | 1.41.97 | 600 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:40 | |
149 | 39 | DNS | Villy Linck Jørgensen -04 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:40 | ||
150 | 33 | 1.53.95 | 1 | Oliver Fabricius Thomsen -03 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:40 | |
151 | 56 | 1.54.02 | 2 | Martin Møllgaard -03 | 1.56.00 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:40 |
152 | 3 | 1.58.91 | 3 | Albert Vagn Jensen -03 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:40 | |
153 | 12 | DNS | Caroline Søndergaard -02 | 30.60 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:55 | |
154 | 22 | DNS | Ingeborg Falck -04 | 29.68 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:55 | |
155 | 1 | 26.02 | 1 | Adam Smitt Vanges -02 | 26.11 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:10 |
156 | 4 | 28.18 | 7 | Alfred Dahl Larsen -02 | 28.93 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:10 |
157 | 62 | 26.22 | 1 | Kamille Busch Hansen -00 | 25.63 | 200 meter • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:20 |
158 | 7 | 28.39 | 7 | Amalie Molander Pedersen -00 | 27.84 | 200 meter • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:20 |
159 | 46 | 6.28 | 7 | Anna Sofie B. Leegård -02 | 6.35 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:20 |
160 | 1 | 7.52 | 4 | Adam Smitt Vanges -02 | 9.20 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:20 |
161 | 4 | 8.58 | 3 | Alfred Dahl Larsen -02 | 10.22 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:20 |
162 | 28 | 17.55 | 10 | Mathilde Meedom Kløv -06 | 16.46 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:25 |
163 | 17 | 17.26 | 11 | Esther Alice Ravn -06 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:25 | |
164 | 14 | 25.96 | 6 | Ellen Vering Therkelsen -05 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:25 | |
165 | 41 | 19.94 | 9 | Johanna C. B. Jessen -05 | 21.20 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:25 |
166 | 35 | 24.09 | 3 | Rodney Pratdavis -93 | 200 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 13:40 | |
167 | 7 | 4.81 | 6 | Amalie Molander Pedersen -00 | 5.06 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:40 |
168 | 38 | 9.49 | 3 | Villads Fredsted Andersen -06 | 9.50 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:45 |
169 | 37 | 9.35 | 2 | Timoléon Rescan -05 | 9.41 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:45 |
170 | 6 | 9.55 | 4 | Amalie Lippert -05 | 9.97 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:50 |
171 | 38 | 6.00.97 | 6 | Villads Fredsted Andersen -06 | 1500 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:00 | |
172 | 27 | 5.46.83 | 4 | Marcus L. van der Made -05 | 1500 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:00 | |
173 | 9 | DNS | Anton Grønborg -06 | 7.18.00 | 1500 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:00 | |
174 | 19 | 6.21.80 | 8 | Frederik Dahl Larsen -06 | 1500 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:00 | |
175 | 28 | 6.32.55 | 7 | Mathilde Meedom Kløv -06 | 1500 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 14:10 | |
176 | 17 | DNS | Esther Alice Ravn -06 | 1500 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 14:10 | ||
177 | 20 | 5.49.73 | 2 | Greta Keisala -06 | 1500 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 14:10 | |
178 | 41 | 7.00.86 | 9 | Johanna C. B. Jessen -05 | 1500 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 14:10 | |
179 | 23 | 5.08.21 | 1 | Kamille D. Andersen -03 | 5.30.00 | 1500 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:10 |
180 | 5 | 5.27.86 | 3 | Amalie Boeck -03 | 5.35.00 | 1500 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:10 |