Sparta Junior Indoor • Sparta Hallen • København
19-20 jan., 2013
Arrangør: Sparta
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 185 | 7.78 | 1 | Albert Kühlmann -97 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 13:45 | |
2 | 185 | 7.81 | 6 | Albert Kühlmann -97 | 7.78 | 60 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 14:45 |
3 | 185 | DNS | Albert Kühlmann -97 | Højdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 16:20 | ||
4 | 185 | 5.13 | 6 | Albert Kühlmann -97 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:10 | |
5 | 237 | 9.83 | 5 | Alexander Haugeby -00 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 9:20 | |
6 | 237 | 4.08 | 9 | Alexander Haugeby -00 | 3.91 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:00 |
7 | 203 | 7.28 | 1 | Alexander Hornshøj -94 | 7.18 | 60 meter • Indl. | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 14:00 |
8 | 203 | DNS | Alexander Hornshøj -94 | 7.28 | 60 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 15:05 | |
9 | 203 | 6.18 | 3 | Alexander Hornshøj -94 | 6.93 | Længdespring • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 15:10 |
10 | 260 | 10.10 | 4 | Alice Kirk Damsgaard -01 | 60 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 10:00 | |
11 | 260 | 1.25 | 2 | Alice Kirk Damsgaard -01 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 11:30 | |
12 | 260 | 5.60 | 10 | Alice Kirk Damsgaard -01 | Kuglestød • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 9:00 | |
13 | 273 | 9.87 | 2 | Amanda lillevang Rasmusse -97 | Kuglestød • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 14:30 | |
14 | 264 | 9.23 | 1 | Améli Kampp -01 | 9.21 | 60 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 10:00 |
15 | 264 | 9.13 | 2 | Améli Kampp -01 | 9.23 | 60 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 11:10 |
16 | 264 | 1.15 | 8 | Améli Kampp -01 | 1.15 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 11:30 |
17 | 233 | 9.96 | 3 | Anders Busk -01 | 9.90 | 60 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:30 |
18 | 233 | 3.57 | 12 | Anders Busk -01 | 3.78 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 12:00 |
19 | 240 | 9.32 | 2 | Andreas Christoffersen -01 | 9.27 | 60 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:30 |
20 | 240 | 9.53 | 6 | Andreas Christoffersen -01 | 9.32 | 60 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:50 |
21 | 240 | 3.53 | 14 | Andreas Christoffersen -01 | 3.71 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 12:00 |
22 | 189 | 8.33 | 4 | Andreas Gorm Hansen -99 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:30 | |
23 | 189 | 4.59 | 5 | Andreas Gorm Hansen -99 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:50 | |
24 | 325 | 7.36 | 2 | Andreas Madsen -93 | 60 meter • Indl. | Mænd senior | Søndag kl. 14:10 | |
25 | 325 | DNS | Andreas Madsen -93 | 7.36 | 60 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:10 | |
26 | 193 | 8.90 | 3 | Ane kjærgaard -98 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:00 | |
27 | 172 | 10.54 | 3 | Anna Honore -03 | 10.45 | 60 meter • Indl. | Piger 10 år | Søndag kl. 9:00 |
28 | 172 | 10.18 | 4 | Anna Honore -03 | 10.54 | 60 meter • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 10:55 |
29 | 172 | 3.08 | 6 | Anna Honore -03 | 3.04 | Længdespring • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 9:50 |
30 | 172 | 4.53 | 7 | Anna Honore -03 | 3.60 | Kuglestød • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 11:30 |
31 | 251 | 9.57 | 3 | Anna Mark Helwigh -00 | 9.47 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:45 |
32 | 251 | 6.13 | 9 | Anna Mark Helwigh -00 | 6.33 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:00 |
33 | 253 | 10.14 | 5 | Anna Sofie Frænde -01 | 10.08 | 60 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 10:00 |
34 | 253 | 1.15 | 9 | Anna Sofie Frænde -01 | 1.05 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 11:30 |
35 | 199 | 9.35 | 6 | Anne Krag knudsen -98 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:00 | |
36 | 191 | 8.36 | 2 | Anne Sofie Kirkegaard -98 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:00 | |
37 | 191 | 8.30 | 2 | Anne Sofie Kirkegaard -98 | 8.36 | 60 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:20 |
38 | 279 | 8.26 | 1 | Anne Sofie Vermund -93 | 7.96 | 60 meter • Indl. | Kvinder senior | Søndag kl. 13:25 |
39 | 279 | 8.35 | 1 | Anne Sofie Vermund -93 | 8.26 | 60 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 14:30 |
40 | 238 | 10.33 | 3 | Anton Schläger -01 | 60 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:30 | |
41 | 238 | 3.60 | 11 | Anton Schläger -01 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 12:00 | |
42 | 130 | 13.38 | 6 | August Lund Frederiksen -03 | 12.84 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:10 |
43 | 130 | 1.79 | 10 | August Lund Frederiksen -03 | 2.32 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 9:00 |
44 | 130 | 3.11 | 8 | August Lund Frederiksen -03 | 3.38 | Kuglestød • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:30 |
45 | 183 | 1.57 | 1 | Benedicte Heegaard -97 | 1.56 | Højdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 15:20 |
46 | 183 | 11.89 | 1 | Benedicte Heegaard -97 | 11.53 | Kuglestød • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 14:30 |
47 | 204 | DQ | Benjamin Gabrielsen -95 | 7.21 | 60 meter • Indl. | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 14:00 | |
48 | 204 | 7.21 | 5 | Benjamin Gabrielsen -95 | 60 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 15:05 | |
49 | 236 | 9.35 | 1 | Carl Nyvold -01 | 60 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:30 | |
50 | 236 | 9.23 | 3 | Carl Nyvold -01 | 9.35 | 60 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:50 |
51 | 236 | 3.77 | 8 | Carl Nyvold -01 | 3.81 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 12:00 |
52 | 217 | 9.40 | 5 | Caroline Lind Larsen -99 | 9.58 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:00 |
53 | 217 | 1.36 | 6 | Caroline Lind Larsen -99 | 1.35 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:20 |
54 | 266 | 10.18 | 4 | Caroline Tarasson Hansen -00 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:45 | |
55 | 266 | 1.30 | 2 | Caroline Tarasson Hansen -00 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 11:30 | |
56 | 244 | 9.43 | 4 | Catharina Barslev -00 | 9.76 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:45 |
57 | 209 | 8.34 | 1 | Cathrine Ott -96 | 8.30 | 60 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:15 |
58 | 209 | 8.29 | 2 | Cathrine Ott -96 | 8.34 | 60 meter • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 14:25 |
59 | 246 | 9.84 | 4 | Cecilie Boesdal -01 | 9.91 | 60 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 10:00 |
60 | 246 | 1.00 | 10 | Cecilie Boesdal -01 | 1.19 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 11:30 |
61 | 246 | 6.67 | 6 | Cecilie Boesdal -01 | 6.04 | Kuglestød • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 9:00 |
62 | 265 | 9.75 | 4 | Cecilie Næsby -00 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:45 | |
63 | 265 | 1.15 | 4 | Cecilie Næsby -00 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 11:30 | |
64 | 265 | 7.00 | 8 | Cecilie Næsby -00 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:00 | |
65 | 281 | 7.31 | 3 | Christian Laugesen -86 | 60 meter • Indl. | Mænd senior | Søndag kl. 14:10 | |
66 | 281 | 7.33 | 4 | Christian Laugesen -86 | 7.31 | 60 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:10 |
67 | 228 | 10.02 | 3 | Christoffer Bernsen -00 | 10.12 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 9:20 |
68 | 228 | 3.48 | 12 | Christoffer Bernsen -00 | 3.18 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:00 |
69 | 155 | 9.16 | 1 | Clara Elvira Paludan -02 | 9.16 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 9:10 |
70 | 155 | 9.19 | 1 | Clara Elvira Paludan -02 | 9.16 | 60 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:00 |
71 | 155 | 3.80 | 2 | Clara Elvira Paludan -02 | 3.94 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:00 |
72 | 155 | 5.81 | 4 | Clara Elvira Paludan -02 | 6.27 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:30 |
73 | 224 | 4.38 | 2 | Conrad Lind -01 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 12:00 | |
74 | 195 | 7.90 | 4 | Daniel Koreng -96 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 13:45 | |
75 | 212 | 8.84 | 3 | Ditte Schmidt -97 | 8.62 | 60 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:15 |
76 | 212 | 8.84 | 5 | Ditte Schmidt -97 | 8.84 | 60 meter • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 14:25 |
77 | 212 | DNS | Ditte Schmidt -97 | 1.45 | Højdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 15:20 | |
78 | 178 | 9.12 | 3 | Egil Tøgern Aasen -99 | 9.34 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:30 |
79 | 226 | 8.41 | 1 | Emil Frænde -00 | 8.54 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 9:20 |
80 | 226 | 8.41 | 1 | Emil Frænde -00 | 8.41 | 60 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 10:45 |
81 | 226 | 5.14 | 1 | Emil Frænde -00 | 5.11 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:00 |
82 | 235 | 8.77 | 2 | Emil Jessen -00 | 8.93 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 9:20 |
83 | 235 | 8.90 | 5 | Emil Jessen -00 | 8.77 | 60 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 10:45 |
84 | 235 | 4.53 | 4 | Emil Jessen -00 | 4.46 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:00 |
85 | 280 | 7.25 | 1 | Emil Strøm -93 | 7.19 | 60 meter • Indl. | Mænd senior | Søndag kl. 14:10 |
86 | 280 | 7.19 | 1 | Emil Strøm -93 | 7.25 | 60 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:10 |
87 | 182 | 8.61 | 2 | Emilie Hansen -99 | 8.76 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:00 |
88 | 182 | 8.69 | 6 | Emilie Hansen -99 | 8.61 | 60 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:20 |
89 | 182 | 1.48 | 2 | Emilie Hansen -99 | 1.55 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:20 |
90 | 182 | 10.20 | 2 | Emilie Hansen -99 | 7.20 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:30 |
91 | 216 | 9.23 | 4 | Emilie Persson -99 | 9.59 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:00 |
92 | 216 | 1.45 | 3 | Emilie Persson -99 | 1.39 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:20 |
93 | 254 | 8.80 | 1 | Emma Eriksen -00 | 8.87 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:45 |
94 | 254 | 8.78 | 5 | Emma Eriksen -00 | 8.80 | 60 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 11:05 |
95 | 254 | 1.15 | 5 | Emma Eriksen -00 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 11:30 | |
96 | 254 | 10.13 | 2 | Emma Eriksen -00 | 10.00 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:00 |
97 | 274 | 8.53 | 7 | Emma Kærgaard Larsen -98 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:30 | |
98 | 222 | DNS | Erica Jarder -86 | 7.60 | 60 meter • Indl. | Kvinder senior | Søndag kl. 13:25 | |
99 | 174 | 11.26 | 4 | Erika Lyhne Haslund -03 | 12.28 | 60 meter • Indl. | Piger 10 år | Søndag kl. 9:00 |
100 | 174 | 2.81 | 10 | Erika Lyhne Haslund -03 | 2.52 | Længdespring • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 9:50 |
101 | 174 | 4.12 | 9 | Erika Lyhne Haslund -03 | 3.54 | Kuglestød • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 11:30 |
102 | 268 | 9.66 | 3 | Esther Vöge-Widding -01 | 9.47 | 60 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 10:00 |
103 | 268 | 1.15 | 6 | Esther Vöge-Widding -01 | 1.35 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 11:30 |
104 | 268 | 7.02 | 5 | Esther Vöge-Widding -01 | 7.56 | Kuglestød • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 9:00 |
105 | 227 | 9.32 | 4 | Frederik Engborg Thede -00 | 9.39 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 9:20 |
106 | 227 | 4.41 | 7 | Frederik Engborg Thede -00 | 4.13 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:00 |
107 | 292 | 7.79 | 4 | Frederik Loft -93 | 60 meter • Indl. | Mænd senior | Søndag kl. 14:10 | |
108 | 187 | DNS | Freja Lomholt -99 | 9.98 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:00 | |
109 | 187 | DNS | Freja Lomholt -99 | 1.36 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:20 | |
110 | 187 | DNS | Freja Lomholt -99 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:30 | ||
111 | 196 | 8.20 | 3 | Fuad Ahmed Raga -96 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 13:45 | |
112 | 242 | 8.77 | 2 | Gabriel Lausten -00 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 9:20 | |
113 | 242 | 8.78 | 3 | Gabriel Lausten -00 | 8.77 | 60 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 10:45 |
114 | 242 | 4.13 | 8 | Gabriel Lausten -00 | 4.21 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:00 |
115 | 249 | 9.46 | 2 | Gertrud Rose Jensen -01 | 60 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 10:00 | |
116 | 249 | 9.39 | 6 | Gertrud Rose Jensen -01 | 9.46 | 60 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 11:10 |
117 | 261 | 9.09 | 2 | Hannah Illum Petersen -00 | 8.96 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:45 |
118 | 261 | 8.06 | 4 | Hannah Illum Petersen -00 | 7.89 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:00 |
119 | 248 | 9.30 | 1 | Ida Beiter Bomme -01 | 8.91 | 60 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 10:00 |
120 | 248 | 9.09 | 1 | Ida Beiter Bomme -01 | 9.30 | 60 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 11:10 |
121 | 248 | 1.25 | 3 | Ida Beiter Bomme -01 | 1.20 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 11:30 |
122 | 248 | 7.29 | 4 | Ida Beiter Bomme -01 | 6.92 | Kuglestød • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 9:00 |
123 | 252 | 9.50 | 2 | Ingrid Eckardt -01 | 9.59 | 60 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 10:00 |
124 | 252 | 1.20 | 5 | Ingrid Eckardt -01 | 1.25 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 11:30 |
125 | 267 | 8.82 | 2 | Iona Pardis White -00 | 8.94 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:45 |
126 | 267 | 8.82 | 6 | Iona Pardis White -00 | 8.82 | 60 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 11:05 |
127 | 267 | 7.91 | 5 | Iona Pardis White -00 | 8.00 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:00 |
128 | 188 | 8.62 | 2 | Jacob Hvorup -99 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:30 | |
129 | 188 | DNS | Jacob Hvorup -99 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:50 | ||
130 | 275 | 7.23 | 2 | Jacob Wolfgang -81 | 7.14 | 60 meter • Indl. | Mænd senior | Søndag kl. 14:10 |
131 | 275 | DNS | Jacob Wolfgang -81 | 7.23 | 60 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:10 | |
132 | 167 | DNS | Jakob Haugaard Bohl Ander -03 | 10.00 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:10 | |
133 | 167 | DNS | Jakob Haugaard Bohl Ander -03 | 3.29 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 9:00 | |
134 | 223 | 7.18 | 1 | Jannick Hansen -92 | 60 meter • Indl. | Mænd senior | Søndag kl. 14:10 | |
135 | 223 | 7.19 | 2 | Jannick Hansen -92 | 7.18 | 60 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:10 |
136 | 400 | 9.17 | 4 | Jasmin Pedersen -99 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:00 | |
137 | 181 | 9.33 | 5 | Johanne W. Simonsen -99 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:00 | |
138 | 231 | 10.46 | 4 | Jonathan Thulstrup -01 | 10.40 | 60 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:30 |
139 | 231 | 3.55 | 13 | Jonathan Thulstrup -01 | 3.48 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 12:00 |
140 | 211 | DNS | Josefine Müntzberg -96 | 8.64 | 60 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:15 | |
141 | 171 | 10.57 | 3 | Josefine Sørensen -02 | 10.55 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 9:10 |
142 | 171 | 3.33 | 8 | Josefine Sørensen -02 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:00 | |
143 | 259 | 9.28 | 3 | Julie Falkebo Jensen -00 | 9.13 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:45 |
144 | 259 | 7.21 | 7 | Julie Falkebo Jensen -00 | 7.46 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:00 |
145 | 345 | 10.52 | 2 | Juliette Wessel Leroy -02 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 9:10 | |
146 | 345 | 3.64 | 5 | Juliette Wessel Leroy -02 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:00 | |
147 | 157 | DNS | Karla Scharfe -03 | 9.76 | 60 meter • Indl. | Piger 10 år | Søndag kl. 9:00 | |
148 | 157 | 3.92 | 2 | Karla Scharfe -03 | 3.88 | Længdespring • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 9:50 |
149 | 157 | 6.12 | 1 | Karla Scharfe -03 | 5.80 | Kuglestød • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 11:30 |
150 | 293 | 1.42 | 4 | Karla Sonne Søndergaard -99 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:20 | |
151 | 293 | 9.19 | 6 | Karla Sonne Søndergaard -99 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:30 | |
152 | 184 | DNS | Karoline Mangor -98 | 1.50 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:20 | |
153 | 184 | DNS | Karoline Mangor -98 | 13.04 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:30 | |
154 | 176 | 8.44 | 1 | Katrine Koch Jacobsen -99 | 8.48 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:00 |
155 | 176 | 8.34 | 3 | Katrine Koch Jacobsen -99 | 8.44 | 60 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:20 |
156 | 176 | 9.84 | 4 | Katrine Koch Jacobsen -99 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:30 | |
157 | 197 | 7.91 | 2 | Kim Hoang -96 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 13:45 | |
158 | 197 | 5.72 | 1 | Kim Hoang -96 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:10 | |
159 | 210 | 8.41 | 2 | Kristine Sieland -96 | 8.13 | 60 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:15 |
160 | 210 | DNS | Kristine Sieland -96 | 8.41 | 60 meter • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 14:25 | |
161 | 263 | DNS | Laura Nørrung Poulsen -00 | 1.47 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 11:30 | |
162 | 263 | DNS | Laura Nørrung Poulsen -00 | 6.86 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:00 | |
163 | 213 | 8.17 | 1 | Laura Tølløse -97 | 8.12 | 60 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:15 |
164 | 213 | 8.13 | 1 | Laura Tølløse -97 | 8.17 | 60 meter • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 14:25 |
165 | 213 | 1.48 | 2 | Laura Tølløse -97 | 1.45 | Højdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 15:20 |
166 | 190 | DNS | Leonora Hede -98 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:00 | ||
167 | 160 | 10.82 | 4 | Leonora Minet Ricks -02 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 9:10 | |
168 | 160 | 3.27 | 11 | Leonora Minet Ricks -02 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:00 | |
169 | 175 | 11.33 | 5 | Linus Christoffersen -03 | 11.44 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:10 |
170 | 175 | 2.60 | 9 | Linus Christoffersen -03 | 2.73 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 9:00 |
171 | 166 | 9.74 | 2 | Liv Nedergaard -02 | 9.61 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 9:10 |
172 | 166 | 9.89 | 3 | Liv Nedergaard -02 | 9.74 | 60 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:00 |
173 | 166 | 3.72 | 4 | Liv Nedergaard -02 | 3.71 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:00 |
174 | 166 | 5.99 | 3 | Liv Nedergaard -02 | 6.41 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:30 |
175 | 170 | 10.28 | 3 | Liva Johanne Vilhelmsen -02 | 10.20 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 9:10 |
176 | 170 | 10.32 | 4 | Liva Johanne Vilhelmsen -02 | 10.28 | 60 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:00 |
177 | 170 | 3.61 | 6 | Liva Johanne Vilhelmsen -02 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:00 | |
178 | 170 | 6.22 | 2 | Liva Johanne Vilhelmsen -02 | 5.22 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:30 |
179 | 179 | 9.26 | 4 | Louise Wessel Leroy -99 | 9.27 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:00 |
180 | 243 | DNS | Mads Lund -00 | 8.68 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 9:20 | |
181 | 243 | 4.91 | 2 | Mads Lund -00 | 4.99 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:00 |
182 | 156 | 9.87 | 3 | Mads Rubek Vitoft -03 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:10 | |
183 | 156 | 9.87 | 6 | Mads Rubek Vitoft -03 | 9.87 | 60 meter • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 11:15 |
184 | 156 | 3.75 | 4 | Mads Rubek Vitoft -03 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 9:00 | |
185 | 156 | 8.38 | 2 | Mads Rubek Vitoft -03 | Kuglestød • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:30 | |
186 | 234 | 9.18 | 1 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 8.76 | 60 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:30 |
187 | 234 | 8.98 | 2 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 9.18 | 60 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:50 |
188 | 234 | 4.39 | 1 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 4.52 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 12:00 |
189 | 180 | 9.13 | 3 | Malou Celia Postvang -99 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:00 | |
190 | 162 | 10.56 | 3 | Maria Boesdal -02 | 10.04 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 9:10 |
191 | 162 | 3.79 | 3 | Maria Boesdal -02 | 3.69 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:00 |
192 | 162 | 6.59 | 1 | Maria Boesdal -02 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:30 | |
193 | 219 | 8.50 | 1 | Maria Selck -99 | 8.41 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:00 |
194 | 219 | 8.39 | 4 | Maria Selck -99 | 8.50 | 60 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:20 |
195 | 153 | 9.51 | 1 | Marie Falkebo Jensen -03 | 9.27 | 60 meter • Indl. | Piger 10 år | Søndag kl. 9:00 |
196 | 153 | 9.10 | 1 | Marie Falkebo Jensen -03 | 9.51 | 60 meter • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 10:55 |
197 | 153 | 3.41 | 4 | Marie Falkebo Jensen -03 | 3.65 | Længdespring • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 9:50 |
198 | 153 | 5.46 | 3 | Marie Falkebo Jensen -03 | 5.94 | Kuglestød • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 11:30 |
199 | 220 | 7.93 | 1 | Martha Traore -95 | 7.92 | 60 meter • Indl. | Piger 18-19 år | Søndag kl. 13:25 |
200 | 220 | 7.85 | 1 | Martha Traore -95 | 7.93 | 60 meter • Finale | Piger 18-19 år | Søndag kl. 14:30 |
201 | 205 | 7.90 | 5 | Massin Ait Bouziad -95 | 7.73 | 60 meter • Indl. | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 14:00 |
202 | 205 | 6.20 | 2 | Massin Ait Bouziad -95 | Længdespring • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 15:10 | |
203 | 173 | 9.97 | 3 | Mathias Bynck -02 | 10.33 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:20 |
204 | 173 | 9.95 | 5 | Mathias Bynck -02 | 9.97 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 11:20 |
205 | 173 | 3.60 | 6 | Mathias Bynck -02 | 3.44 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 9:00 |
206 | 173 | 6.61 | 5 | Mathias Bynck -02 | 6.41 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:30 |
207 | 256 | 9.80 | 3 | Matilde Willer -00 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:45 | |
208 | 169 | 10.13 | 1 | Mie Hylling Axelsson -02 | 10.08 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 9:10 |
209 | 169 | 10.33 | 5 | Mie Hylling Axelsson -02 | 10.13 | 60 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:00 |
210 | 169 | 3.60 | 7 | Mie Hylling Axelsson -02 | 3.32 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:00 |
211 | 198 | 1.60 | 5 | Mikkel Petersen -97 | Højdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 16:20 | |
212 | 198 | 5.71 | 2 | Mikkel Petersen -97 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:10 | |
213 | 218 | 9.25 | 5 | Mille Hjort Westergren -99 | 9.21 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:00 |
214 | 218 | NM | Mille Hjort Westergren -99 | 1.25 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:20 | |
215 | 214 | 8.35 | 1 | Mira Guldbrandsen -98 | 8.31 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:00 |
216 | 214 | 8.20 | 1 | Mira Guldbrandsen -98 | 8.35 | 60 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:20 |
217 | 200 | 9.14 | 4 | Nana Mägi -97 | 60 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:15 | |
218 | 278 | 7.65 | 2 | Nicolai Hartling -94 | 7.44 | 60 meter • Indl. | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 14:00 |
219 | 278 | 7.60 | 3 | Nicolai Hartling -94 | 7.65 | 60 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 15:05 |
220 | 206 | 7.88 | 1 | Nicolaj Andersen -98 | 7.89 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:30 |
221 | 206 | 7.69 | 3 | Nicolaj Andersen -98 | 7.88 | 60 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:55 |
222 | 206 | 5.57 | 3 | Nicolaj Andersen -98 | 5.79 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:50 |
223 | 158 | 10.30 | 2 | Nina-Tao Hahnemann -02 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 9:10 | |
224 | 158 | 10.39 | 6 | Nina-Tao Hahnemann -02 | 10.30 | 60 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:00 |
225 | 158 | 3.33 | 9 | Nina-Tao Hahnemann -02 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:00 | |
226 | 151 | 10.66 | 6 | Oliver Steenberg -02 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:20 | |
227 | 151 | 2.62 | 12 | Oliver Steenberg -02 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 9:00 | |
228 | 258 | 8.82 | 2 | Olivia Tuokila -00 | 8.98 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:45 |
229 | 258 | 8.74 | 3 | Olivia Tuokila -00 | 8.82 | 60 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 11:05 |
230 | 257 | DNS | Ophelia Buch -00 | 9.15 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:45 | |
231 | 230 | 10.16 | 4 | Oskar Kirk Damsgaard -01 | 60 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:30 | |
232 | 177 | DNS | Oskar Lundin -99 | 8.96 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:30 | |
233 | 177 | DNS | Oskar Lundin -99 | 4.65 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:50 | |
234 | 165 | 9.54 | 2 | Oswald Carstensen -02 | 9.45 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:20 |
235 | 165 | 9.42 | 2 | Oswald Carstensen -02 | 9.54 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 11:20 |
236 | 165 | 3.99 | 2 | Oswald Carstensen -02 | 3.84 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 9:00 |
237 | 165 | 8.95 | 1 | Oswald Carstensen -02 | 8.56 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:30 |
238 | 232 | 8.82 | 1 | Peter Moll Berg -00 | 8.84 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 9:20 |
239 | 232 | 8.87 | 4 | Peter Moll Berg -00 | 8.82 | 60 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 10:45 |
240 | 232 | 4.58 | 3 | Peter Moll Berg -00 | 4.75 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:00 |
241 | 168 | 11.25 | 3 | Rebecca Dahl Kokkegård -03 | 11.08 | 60 meter • Indl. | Piger 10 år | Søndag kl. 9:00 |
242 | 168 | 3.03 | 7 | Rebecca Dahl Kokkegård -03 | 3.00 | Længdespring • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 9:50 |
243 | 168 | 4.74 | 5 | Rebecca Dahl Kokkegård -03 | 5.20 | Kuglestød • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 11:30 |
244 | 159 | 10.33 | 2 | Rebekka Schaldemose -03 | 11.10 | 60 meter • Indl. | Piger 10 år | Søndag kl. 9:00 |
245 | 159 | 10.33 | 5 | Rebekka Schaldemose -03 | 10.33 | 60 meter • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 10:55 |
246 | 159 | 3.30 | 5 | Rebekka Schaldemose -03 | 2.96 | Længdespring • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 9:50 |
247 | 215 | 8.65 | 1 | Rikke Andersen -98 | 8.74 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:00 |
248 | 215 | 1.63 | 1 | Rikke Andersen -98 | 1.50 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:20 |
249 | 276 | 7.38 | 3 | Roi Halgarsson -92 | 7.25 | 60 meter • Indl. | Mænd senior | Søndag kl. 14:10 |
250 | 276 | 7.23 | 3 | Roi Halgarsson -92 | 7.38 | 60 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:10 |
251 | 269 | 9.46 | 3 | Sacha Fagerholm -01 | 9.26 | 60 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 10:00 |
252 | 269 | 9.35 | 4 | Sacha Fagerholm -01 | 9.46 | 60 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 11:10 |
253 | 269 | 5.87 | 9 | Sacha Fagerholm -01 | 6.96 | Kuglestød • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 9:00 |
254 | 277 | 8.38 | 2 | Sandra Böll -94 | 60 meter • Indl. | Piger 18-19 år | Søndag kl. 13:25 | |
255 | 277 | 8.39 | 2 | Sandra Böll -94 | 8.38 | 60 meter • Finale | Piger 18-19 år | Søndag kl. 14:30 |
256 | 277 | 1.60 | 2 | Sandra Böll -94 | Højdespring • Finale | Piger 18-19 år | Søndag kl. 15:20 | |
257 | 277 | 11.03 | 1 | Sandra Böll -94 | Kuglestød • Finale | Piger 18-19 år | Søndag kl. 14:30 | |
258 | 225 | 8.92 | 2 | Sebastian Nielsen -00 | 8.99 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 9:20 |
259 | 225 | 9.04 | 6 | Sebastian Nielsen -00 | 8.92 | 60 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 10:45 |
260 | 225 | 4.48 | 5 | Sebastian Nielsen -00 | 4.54 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:00 |
261 | 192 | 1.70 | 3 | Sebastian Pedersen -97 | Højdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 16:20 | |
262 | 192 | 5.34 | 5 | Sebastian Pedersen -97 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:10 | |
263 | 250 | DNS | Selma Staun -00 | 9.56 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:45 | |
264 | 250 | DNS | Selma Staun -00 | 1.39 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 11:30 | |
265 | 245 | 10.23 | 5 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 9.90 | 60 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 10:00 |
266 | 245 | 1.15 | 6 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 1.16 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 11:30 |
267 | 245 | 4.94 | 11 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 4.97 | Kuglestød • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 9:00 |
268 | 319 | 7.66 | 5 | Simon Hvelplund -84 | 60 meter • Indl. | Mænd senior | Søndag kl. 14:10 | |
269 | 194 | 7.70 | 1 | Simon Traore -98 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:30 | |
270 | 194 | 7.56 | 2 | Simon Traore -98 | 7.70 | 60 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:55 |
271 | 194 | 6.24 | 1 | Simon Traore -98 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:50 | |
272 | 207 | 8.08 | 2 | Sofus Clausen -98 | 8.36 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:30 |
273 | 207 | 8.08 | 4 | Sofus Clausen -98 | 8.08 | 60 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:55 |
274 | 207 | DNS | Sofus Clausen -98 | 5.75 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:50 | |
275 | 241 | DNS | Sofus klem -01 | 3.74 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 12:00 | |
276 | 152 | 9.13 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 9.36 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:10 |
277 | 152 | 9.06 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 9.13 | 60 meter • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 11:15 |
278 | 152 | 4.36 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 4.14 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 9:00 |
279 | 152 | 6.95 | 4 | Sofus Peter Lassen -03 | 6.35 | Kuglestød • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:30 |
280 | 161 | 11.59 | 6 | Sophus Vöge-Widding -03 | 12.03 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:10 |
281 | 161 | DNS | Sophus Vöge-Widding -03 | 2.66 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 9:00 | |
282 | 161 | 4.91 | 7 | Sophus Vöge-Widding -03 | 5.44 | Kuglestød • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:30 |
283 | 255 | DNS | Suzanne Andersen -00 | 9.00 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:45 | |
284 | 255 | DNS | Suzanne Andersen -00 | 9.06 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:00 | |
285 | 247 | 9.40 | 2 | Viktoria Dommer -01 | 9.15 | 60 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 10:00 |
286 | 247 | 9.32 | 3 | Viktoria Dommer -01 | 9.40 | 60 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 11:10 |
287 | 247 | 1.30 | 1 | Viktoria Dommer -01 | 1.20 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 11:30 |
288 | 247 | 6.63 | 7 | Viktoria Dommer -01 | 6.32 | Kuglestød • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 9:00 |
289 | 229 | 9.39 | 3 | Vincent Plas -01 | 60 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:30 | |
290 | 229 | 9.41 | 4 | Vincent Plas -01 | 9.39 | 60 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:50 |
291 | 229 | 4.13 | 5 | Vincent Plas -01 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 12:00 | |
292 | 208 | 8.48 | 3 | Virgil Hartmann -98 | 8.39 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:30 |
293 | 208 | 5.00 | 4 | Virgil Hartmann -98 | 5.09 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:50 |
294 | 164 | DNS | William Osula -03 | 9.20 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:10 | |
295 | 164 | DNS | William Osula -03 | 4.27 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 9:00 | |
296 | 164 | DNS | William Osula -03 | 5.72 | Kuglestød • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:30 | |
297 | 154 | 9.77 | 2 | William Wittendorff -03 | 9.95 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:10 |
298 | 154 | 9.84 | 4 | William Wittendorff -03 | 9.77 | 60 meter • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 11:15 |
299 | 154 | 3.93 | 2 | William Wittendorff -03 | 3.82 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 9:00 |
300 | 163 | DNS | Xandr-Virgil Gammelby-Ing -02 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 9:00 | ||
301 | 163 | DNS | Xandr-Virgil Gammelby-Ing -02 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:30 | ||
302 | 262 | 10.03 | 5 | Xenia Kaas -00 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:45 | |
303 | 262 | 7.38 | 6 | Xenia Kaas -00 | 7.24 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:00 |