Afslutningsstævne • Greve Stadion • Greve
22-24 sep., 2023
Arrangør: Greve Atletik •
Info side
Sparta
# | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2.90 (w:+0.0) | 14 | Ellen Wilhjelm Kjær -14 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:50 | ||
2 | 2.93 (w:+0.0) | 13 | Smilla Gram Jensen -14 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:50 | ||
3 | 3.40 (w:+0.0) | 7 | Isolde Agerskov Perotti -14 | 3.39 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:50 | |
4 | 2.52 (w:+0.0) | 20 | Ella Djasferova Gram -14 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:50 | ||
5 | 2.74 (w:+0.0) | 16 | Margrethe Grinsted Klinkby -15 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:50 | ||
6 | 3.51 (w:+0.0) | 3 | Emilie Freund Jessen -14 | 3.33 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:50 | |
7 | 3.92 (w:+0.0) | 1 | Irina Senami Tra Bi -14 | 3.73 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:50 | |
8 | 3.01 (w:+0.0) | 9 | Frida Schmidt Jæger -14 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:50 | ||
9 | 10.77 | 2 | Ellen Wilhjelm Kjær -14 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:30 | ||
10 | 11.07 | 4 | Smilla Gram Jensen -14 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:30 | ||
11 | PB | 9.73 | 1 | Isolde Agerskov Perotti -14 | 10.34 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:30 |
12 | 11.70 | 6 | Ella Djasferova Gram -14 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:30 | ||
13 | 11.51 | 4 | Margrethe Grinsted Klinkby -15 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:30 | ||
14 | 10.50 | 2 | Emilie Freund Jessen -14 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:30 | ||
15 | 9.83 | 1 | Irina Senami Tra Bi -14 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:30 | ||
16 | 11.71 | 3 | Frida Schmidt Jæger -14 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:30 | ||
17 | 10.93 | 9 | Ellen Wilhjelm Kjær -14 | 10.77 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:25 | |
18 | 11.23 | 14 | Smilla Gram Jensen -14 | 11.07 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:25 | |
19 | PB | 9.68 | 1 | Isolde Agerskov Perotti -14 | 9.73 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:25 |
20 | 11.94 | 18 | Ella Djasferova Gram -14 | 11.70 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:25 | |
21 | 11.61 | 16 | Margrethe Grinsted Klinkby -15 | 11.51 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:25 | |
22 | 10.50 | 4 | Emilie Freund Jessen -14 | 10.50 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:25 | |
23 | 9.78 | 2 | Irina Senami Tra Bi -14 | 9.83 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:25 | |
24 | 12.25 | 21 | Frida Schmidt Jæger -14 | 11.71 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:25 | |
25 | PB | 11.44 | 15 | Ella Djasferova Gram -14 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
26 | 9.59 | 16 | Margrethe Grinsted Klinkby -15 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | ||
27 | PB | 20.81 | 3 | Frida Schmidt Jæger -14 | 18.81 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 |
28 | DNS | Ellen Wilhjelm Kjær -14 | 200 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 15:15 | |||
29 | 40.46 | 11 | Smilla Gram Jensen -14 | 200 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 15:15 | ||
30 | PB | 33.59 | 1 | Isolde Agerskov Perotti -14 | 35.85 | 200 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 15:15 |
31 | 35.67 | 5 | Emilie Freund Jessen -14 | 200 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 15:15 | ||
32 | 34.25 | 2 | Irina Senami Tra Bi -14 | 33.56 | 200 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 15:15 |