Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby
4-5 maj, 2013
Arrangør: Amager AC
Amager AC
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 341 | 12.14 | 4 | Emma Tofte Rost -04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | |
2 | 321 | 11.64 | 2 | Annabelle Viple -05 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | |
3 | 327 | 12.63 | 6 | Caroline Herbst -04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | |
4 | 398 | 12.78 | 7 | Sara-Louise Andersen -04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | |
5 | 333 | 11.69 | 4 | Deena Nielsen -04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | |
6 | 369 | 11.12 | 1 | Lula Nielsen -04 | 11.42 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 |
7 | 316 | 11.17 | 3 | Andrea Kjær Persson -04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | |
8 | 408 | 11.48 | 1 | Therese Harboe Holst -05 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | |
9 | 326 | 10.75 | 2 | Camina Larsen -04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | |
10 | 786 | DNS | Helene Ekner -04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | ||
11 | 395 | 10.64 | 2 | Roseline Nissen -04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | |
12 | 368 | 10.25 | 5 | Liva Birk Munksgaard -04 | 10.94 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 |
13 | 368 | 10.27 | 5 | Liva Birk Munksgaard -04 | 10.25 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:15 |
14 | 398 | DNS | Sara-Louise Andersen -04 | 20.08 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | |
15 | 333 | 1.32.75 | 9 | Deena Nielsen -04 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | |
16 | 369 | 1.27.21 | 3 | Lula Nielsen -04 | 13.10 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 |
17 | 408 | 1.36.33 | 10 | Therese Harboe Holst -05 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | |
18 | 326 | 1.30.00 | 6 | Camina Larsen -04 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | |
19 | 786 | DNS | Helene Ekner -04 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | ||
20 | 341 | 2.68 | 25 | Emma Tofte Rost -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
21 | 321 | 2.75 | 23 | Annabelle Viple -05 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
22 | 327 | DNS | Caroline Herbst -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
23 | 398 | 2.56 | 28 | Sara-Louise Andersen -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
24 | 333 | 2.96 | 14 | Deena Nielsen -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
25 | 369 | 3.10 | 8 | Lula Nielsen -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
26 | 408 | 2.82 | 19 | Therese Harboe Holst -05 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
27 | 326 | 2.96 | 15 | Camina Larsen -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
28 | 786 | DNS | Helene Ekner -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
29 | 395 | 2.98 | 12 | Roseline Nissen -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
30 | 368 | 3.51 | 3 | Liva Birk Munksgaard -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
31 | 341 | 3.74 | 13 | Emma Tofte Rost -04 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:40 | |
32 | 327 | 4.70 | 6 | Caroline Herbst -04 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:40 | |
33 | 398 | 4.12 | 10 | Sara-Louise Andersen -04 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:40 | |
34 | 333 | 3.78 | 12 | Deena Nielsen -04 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:40 | |
35 | 369 | 2.88 | 17 | Lula Nielsen -04 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:40 | |
36 | 326 | 4.90 | 4 | Camina Larsen -04 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:40 | |
37 | 368 | 5.41 | 3 | Liva Birk Munksgaard -04 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:40 | |
38 | 341 | 13.68 | 13 | Emma Tofte Rost -04 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 | |
39 | 327 | 9.64 | 19 | Caroline Herbst -04 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 | |
40 | 398 | 12.20 | 17 | Sara-Louise Andersen -04 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 | |
41 | 333 | 14.88 | 11 | Deena Nielsen -04 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 | |
42 | 369 | 12.40 | 16 | Lula Nielsen -04 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 | |
43 | 326 | 14.22 | 12 | Camina Larsen -04 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 | |
44 | 395 | DNS | Roseline Nissen -04 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 | ||
45 | 368 | 20.48 | 6 | Liva Birk Munksgaard -04 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 |