DMU inde • Spar Nord Arena • Skive
9-10 mar., 2013
Arrangør: Skive AM
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 361 | DNS | Emma Beiter Bomme -98 | 8.22 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 9:00 | ||
2 | 344 | 8.24 | 2 | Anne Sofie Kirkegaard -98 | 8.19 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 9:00 | |
3 | 380 | 8.77 | 7 | Leonora Hede -98 | 8.64 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 9:00 | |
4 | 377 | 8.26 | 3 | Katrine Koch Jacobsen -99 | 8.25 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 9:00 | |
5 | 395 | 8.11 | 1 | Mira Guldbrandsen -98 | 8.07 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 9:00 | |
6 | 390 | 8.17 | 1 | Maria Selck -99 | 8.12 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 9:00 | |
7 | 354 | 8.44 | 3 | Cecilie Schou-Nielsen -99 | 8.31 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 9:00 | |
8 | 344 | 8.23 | 5 | Anne Sofie Kirkegaard -98 | 8.24 | 60 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:40 | |
9 | 377 | 8.33 | 7 | Katrine Koch Jacobsen -99 | 8.26 | 60 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:40 | |
10 | 395 | 8.05 | 1 | Mira Guldbrandsen -98 | 8.11 | 60 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:40 | |
11 | 390 | 8.17 | 4 | Maria Selck -99 | 8.17 | 60 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:40 | |
12 | 389 | 4.50.67 | 1 | Maria Andersen -98 | 4.45.02 | 1500 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:25 | |
13 | 347 | DNS | Astrid Bager -99 | 5.37.10 | 1500 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:25 | ||
14 | 356 | PB | 4.52.30 | 4 | Clara Kall -99 | 4.54.04 | 1500 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:25 |
15 | 346 | PB | 4.52.19 | 2 | Asta Kielgast -99 | 4.54.59 | 1500 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:25 |
16 | 395 | 3.30 | 3 | Mira Guldbrandsen -98 | 3.45 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:30 | |
17 | 390 | =PB | 2.80 | 4 | Maria Selck -99 | 2.80 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:30 |
18 | 361 | 5.48 | 1 | Emma Beiter Bomme -98 | 5.24 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:55 | |
19 | 405 | 4.86 | 8 | Rikke Andersen -98 | 5.04 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:55 | |
20 | 374 | 4.22 | 17 | Karla Sonne Søndergaard -99 | 4.66 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:55 | |
21 | 344 | 5.13 | 5 | Anne Sofie Kirkegaard -98 | 5.14 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:55 | |
22 | 359 | 4.62 | 12 | Emilie Hansen -99 | 4.67 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:55 | |
23 | 377 | PB | 5.25 | 3 | Katrine Koch Jacobsen -99 | 5.00 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:55 |
24 | 416 | 1.50.78 | 2 | Sparta hold II | 4 x 200 meter stafet • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:35 | ||
25 | 415 | DUR | 1.45.68 | 1 | Sparta hold I | 4 x 200 meter stafet • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:35 |