Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby
3-4 maj, 2014
Arrangør: Amager AC
Amager AC
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3.67 | 27 | Agnete Therese Jenfort -99 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:15 |
2 | 66 | 3.77 | 25 | Rebecca Bellingan -00 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:15 |
3 | 30 | 3.55 | 28 | Frida Viple -00 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:15 |
4 | 22 | 4.86 | 6 | Emilie Fiala -99 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:15 |
5 | 37 | 3.74 | 12 | Jacob Rasmussen -00 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:20 |
6 | 12 | 4.16 | 9 | Bjørn Hansen -00 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:20 |
7 | 65 | 5.51 | 5 | Peter Rasmussen -98 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:20 |
8 | 21 | 1.02 | 8 | Elisabeth Dollerup Bruun -09 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 12:20 |
9 | 20 | 1.35 | 5 | Edith Riisager -09 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 12:20 |
10 | 44 | 0.74 | 10 | Lili Rose Clausen -09 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 12:20 |
11 | 24 | 0.60 | 11 | Emma Brandt -10 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 12:20 |
12 | 895 | 1.57 | 3 | Marceline Monde -09 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 12:20 |
13 | 36 | 0.83 | 9 | Ida Lund -09 | Længdespring • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 12:20 |
14 | 16 | 2.25 | 8 | Clara Hagner Sørensen -07 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
15 | 871 | 1.38 | 27 | Anja Poulsen -08 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
16 | 77 | 1.98 | 17 | Susanna Ring -08 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
17 | 898 | 1.32 | 28 | Ea Bagger-Jespersen -08 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
18 | 59 | 1.76 | 22 | Naja Rom -08 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
19 | 57 | 1.67 | 23 | Maya Woltemath -08 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
20 | 32 | 1.62 | 24 | Helena Hjorth -07 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
21 | 29 | 1.58 | 25 | Frida Nyby Vile Juul -08 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
22 | 46 | 1.99 | 16 | Line Svare -08 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
23 | 14 | 1.25 | 29 | Caroline Højgaard Nielsen -08 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
24 | 75 | 1.21 | 30 | Silke Sander Christensen -07 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
25 | 70 | 2.53 | 19 | Rose Thyra Tværmose Høegh -06 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
26 | 8 | 2.97 | 7 | Annabelle Viple -05 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
27 | 54 | 2.33 | 25 | Marie Maag Jensen -06 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
28 | 79 | 2.84 | 10 | Therese Harboe Holst -05 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
29 | 5 | 2.72 | 12 | Anna Bjaaland Andersen -06 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
30 | 64 | 1.15 | 4 | Otto Bremerskov -09 | Længdespring • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 12:20 |
31 | 40 | 1.24 | 3 | Jonas kolbye Balle -09 | Længdespring • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 12:20 |
32 | 869 | 1.61 | 1 | Jonas Gretlund -09 | Længdespring • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 12:20 |
33 | 52 | 2.18 | 7 | Mads Varnike Schiff -07 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 |
34 | 13 | 2.41 | 4 | Carl B Nielsen -07 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 |
35 | 55 | 2.07 | 8 | Mathias Hedin Adam -07 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 |
36 | 897 | 1.89 | 15 | Lucas Bokvist Zwicki -08 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 |
37 | 78 | 1.45 | 23 | Sylvester Petersen -08 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 |
38 | 85 | 1.69 | 19 | Willum Munk Austin -08 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 |
39 | 53 | 1.49 | 22 | Magnus Svanhardt -08 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:40 |
40 | 894 | 2.09 | 30 | Laurits Bendix Andersen -06 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
41 | 63 | 2.95 | 11 | Oliver Larsen -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
42 | 9 | 2.67 | 21 | Arthur Hellstern-Kjøller -06 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
43 | 69 | 2.78 | 20 | Rolf Riisager -06 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
44 | 19 | 2.82 | 17 | Daniel Lund -06 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |