Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby
2-3 maj, 2015
Arrangør: Amager AC
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 402 | 10.73 | 4 | Emily Osula -08 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
2 | 406 | 13.50 | 2 | Clara Vejlgaard -08 | 10.32 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 |
3 | 409 | 9.88 | 7 | Selma Madicken Vöge-Widdi -08 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
4 | 404 | 3.37 | 28 | Wilma Anna Haynes -09 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
5 | 403 | 9.26 | 9 | Luna Berg Torsbakke -08 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
6 | 410 | 10.17 | 5 | Tiger Lily Lindelöf -08 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
7 | 407 | 7.05 | 15 | Salma Mittag -08 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
8 | 408 | 7.21 | 14 | Elvira Ramsgaard -09 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
9 | 405 | 5.54 | 20 | Helena Bang-Löwgren -09 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
10 | 411 | 8.35 | 10 | Theresa Dommer -09 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
11 | 423 | 23.10 | 2 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 19.31 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 |
12 | 422 | 13.73 | 9 | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 16.73 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 |
13 | 424 | 16.63 | 6 | Pil Nedergaard -06 | 13.71 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 |
14 | 446 | 29.21 | 6 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 20.77 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:30 |
15 | 439 | 36.53 | 2 | Klara Thers-Sonne -04 | 37.14 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:30 |
16 | 441 | 23.70 | 9 | Amélie Vejlgaard -05 | 23.20 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:30 |
17 | 444 | 27.90 | 7 | Sofia Thøgersen -05 | 24.12 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:30 |
18 | 400 | 20.63 | 2 | Johan Dahl Kokkegård -08 | 19.46 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:00 |
19 | 399 | 12.11 | 10 | Sofus Houman-Prassé -09 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:00 | |
20 | 401 | 12.66 | 8 | Carl-Frederik Kirst -08 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:00 | |
21 | 398 | 10.58 | 13 | Magnus Høegh Ørum-Nielsen -08 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:00 | |
22 | 397 | 20.18 | 3 | William Thøgersen -08 | 13.11 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:00 |
23 | 412 | 24.93 | 6 | Anton Thers-Sonne -07 | 31.52 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:25 |
24 | 417 | 18.96 | 8 | Sophus Emil Ramsgaard Jen -06 | 17.60 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:25 |
25 | 419 | 18.68 | 9 | Andreas Hartmann Stæger -06 | 16.30 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:25 |
26 | 435 | 34.38 | 6 | Hakeem Ali -05 | 33.40 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:15 |
27 | 433 | 32.20 | 7 | Kasper Schimmell Smith -05 | 32.12 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:15 |
28 | 430 | 32.08 | 8 | Oskar Thers-Sonne -05 | 32.48 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:15 |