Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby
2-3 maj, 2015
Arrangør: Amager AC
Amager AC
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 748 | 11.25 | 28 | Alma Pedersen -09 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
2 | 640 | 17.21 | 7 | Aura Ruus -11 | 40 meter • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:00 |
3 | 734 | 10.01 | 22 | Ava Wenstrøm -09 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
4 | 641 | 10.70 | 5 | Benjamin Sauer Nielsen -10 | 40 meter • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 10:05 |
5 | 647 | 10.83 | 26 | Dagmar Walther -09 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
6 | 649 | 8.87 | 10 | Edith Riisager -09 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
7 | 651 | 10.45 | 25 | Elisabeth Dollerup Bruun -09 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
8 | 742 | 14.35 | 6 | Emma Brandt -10 | 40 meter • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:00 |
9 | 657 | 9.85 | 18 | Gro Arvedsen -09 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
10 | 659 | DNF | Hedvig Simper Skovgaard -10 | 40 meter • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:00 | |
11 | 663 | 10.45 | 1 | Isolde Skytte Svenningsen -10 | 40 meter • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:00 |
12 | 666 | 12.81 | 8 | Johan Sigur Svendsen -11 | 40 meter • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 10:05 |
13 | 667 | 8.85 | 7 | Jonas Skov Gretlund -09 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 |
14 | 669 | 9.63 | 16 | Julian Ruus -08 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 |
15 | 673 | 9.97 | 21 | Lea Johanne Larsen -09 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
16 | 674 | 14.64 | 29 | Lili Rose Clausen -09 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
17 | 676 | 8.53 | 6 | Line Svare -08 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
18 | 680 | 9.00 | 10 | Lucas Bokvist Zwicki -08 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 |
19 | 685 | 8.38 | 4 | Magnus Svanhardt -08 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 |
20 | 686 | 9.23 | 12 | Magnus Wulff -08 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 |
21 | 687 | 9.91 | 19 | Maja Mynzberg Laursen -09 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
22 | 690 | 10.85 | 27 | Marika Gro Robrahn -09 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
23 | 691 | 11.59 | 3 | Mathilde Birger Larsen -11 | 40 meter • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:00 |
24 | 694 | 8.85 | 7 | Max Wittbold Nielsen -08 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 |
25 | 697 | 10.43 | 4 | Noah Alexander Bejlegaard -10 | 40 meter • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 10:05 |
26 | 733 | 11.48 | 2 | Nora Wenstrøm -11 | 40 meter • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:00 |
27 | 704 | 14.15 | 5 | Sia Arvedsen -11 | 40 meter • Finale | Piger 4-5 år | Søndag kl. 10:00 |
28 | 705 | 8.74 | 8 | Silke Marie Bach Madsen -08 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
29 | 707 | 12.52 | 7 | Simon Juhl Urup -10 | 40 meter • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 10:05 |
30 | 708 | 9.66 | 17 | Siri Nissen Thyrsted -08 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
31 | 709 | 12.08 | 6 | Stellan Johan Luth-Svan -10 | 40 meter • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 10:05 |
32 | 710 | 8.78 | 9 | Susanna Ring -08 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
33 | 711 | 9.58 | 15 | Sylvester Kofoed Pedersen -08 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 |
34 | 717 | 10.14 | 3 | William Kühn Bjerre -10 | 40 meter • Finale | Drenge 4-5 år | Søndag kl. 10:05 |
35 | 718 | DNS | William Regel Jørgensen -08 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 |