AFLYST Hvidovre Indoor 1 • Hvidovre Stadion • Hvidovre
12-13 dec., 2021
Arrangør: Hvidovre AM
Amager AC
# | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|
1 | Franciska Trzecieski -10 | 50 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 14:02 | |
2 | Maria Rose Jørgensen -10 | 1.20 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:10 |
3 | Franciska Trzecieski -10 | 3.44 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:00 |
4 | Maria Rose Jørgensen -10 | 3.84 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:00 |
5 | Franciska Trzecieski -10 | 11.10 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:45 |
6 | Silke Marie Bach Madsen -08 | 10.90 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 10:00 |
7 | Silke Marie Bach Madsen -08 | Spydkast • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 10:30 | |
8 | Alexander Vedel Møller -12 | 50 meter • Indl. | Drenge 9 år | Søndag kl. 13:58 | |
9 | Storm Breinholst -13 | 50 meter • Indl. | Drenge 9 år | Søndag kl. 13:58 | |
10 | Storm Breinholst -13 | 1.20 | Højdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:00 |
11 | Alexander Vedel Møller -12 | 4.07 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:45 |
12 | Storm Breinholst -13 | 4.09 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:45 |
13 | Alexander Vedel Møller -12 | 5.91 | Kuglestød • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:20 |
14 | Storm Breinholst -13 | 6.43 | Kuglestød • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:20 |
15 | Balder Breinholst -10 | 50 meter • Indl. | Drenge 11 år | Søndag kl. 14:10 | |
16 | Herman Marcussen -10 | 50 meter • Indl. | Drenge 11 år | Søndag kl. 14:10 | |
17 | Vagn Bjørn -10 | 50 meter hæk • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:45 | |
18 | Balder Breinholst -10 | 1.20 | Højdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:00 |
19 | Vagn Bjørn -10 | 1.36 | Højdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:00 |
20 | Jonas Wiese Kofoed-Nielsen -11 | 1.39 | Højdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:00 |
21 | Balder Breinholst -10 | 4.62 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:45 |
22 | Vagn Bjørn -10 | 4.40 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:45 |
23 | Herman Marcussen -10 | 4.55 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:45 |
24 | Jonas Wiese Kofoed-Nielsen -11 | 4.29 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:45 |
25 | Balder Breinholst -10 | 9.04 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 11:20 |
26 | Vagn Bjørn -10 | 8.58 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 11:20 |
27 | Jonas Wiese Kofoed-Nielsen -11 | 7.43 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 11:20 |
28 | Jonas Wiese Kofoed-Nielsen -11 | Spydkast • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 11:50 | |
29 | Carl Bäckström Nielsen -07 | 50 meter • Indl. | Drenge 15 år | Søndag kl. 15:04 | |
30 | Tristan Trzecieski -07 | 50 meter • Indl. | Drenge 15 år | Søndag kl. 15:04 | |
31 | Carl Bäckström Nielsen -07 | 5.30 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:10 |
32 | Tristan Trzecieski -07 | 4.31 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:10 |
33 | Carl Bäckström Nielsen -07 | 8.79 | Kuglestød • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 11:50 |
34 | Tristan Trzecieski -07 | 7.73 | Kuglestød • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 11:50 |