Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby
4-5 maj, 2013
Arrangør: Amager AC
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 80 | 9.92 | 4 | Mads Rubek Vitoft -03 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:20 | |
2 | 74 | 9.78 | 1 | Jakob Haugaard Bohl Ander -03 | 9.96 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:20 |
3 | 84 | 9.56 | 3 | William Wittendorff -03 | 9.57 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:20 |
4 | 87 | 12.01 | 4 | Linus Christoffersen -03 | 11.09 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:20 |
5 | 82 | DNS | William Osula -03 | 8.84 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:20 | |
6 | 84 | 9.60 | 7 | William Wittendorff -03 | 9.56 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 16:00 |
7 | 74 | 1.16.93 | 8 | Jakob Haugaard Bohl Ander -03 | 400 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 17:35 | |
8 | 84 | 1.13.87 | 6 | William Wittendorff -03 | 400 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 17:35 | |
9 | 71 | 1.10.14 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 7.11 | 400 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 17:35 |
10 | 87 | 1.35.84 | 19 | Linus Christoffersen -03 | 400 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 17:35 | |
11 | 82 | DNS | William Osula -03 | 400 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 17:35 | ||
12 | 80 | 12.36 | 3 | Mads Rubek Vitoft -03 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:10 | |
13 | 71 | 11.48 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 11.75 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:10 |
14 | 82 | DNS | William Osula -03 | 11.95 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:10 | |
15 | 79 | 12.68 | 4 | Oswald S. Carstensen -02 | 12.18 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:10 |
16 | 80 | 12.58 | 7 | Mads Rubek Vitoft -03 | 12.36 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:45 |
17 | 71 | 11.29 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 11.48 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:45 |
18 | 79 | 13.00 | 8 | Oswald S. Carstensen -02 | 12.68 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:45 |
19 | 74 | 3.33 | 18 | Jakob Haugaard Bohl Ander -03 | 3.51 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 15:00 |
20 | 84 | 3.84 | 6 | William Wittendorff -03 | 3.93 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 15:00 |
21 | 71 | 4.40 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 4.46 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 15:00 |
22 | 87 | 2.48 | 24 | Linus Christoffersen -03 | 2.73 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 15:00 |
23 | 82 | DNS | William Osula -03 | 4.48 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 15:00 | |
24 | 79 | 3.63 | 14 | Oswald S. Carstensen -02 | 3.99 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 15:00 |
25 | 80 | 8.18 | 4 | Mads Rubek Vitoft -03 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:50 | |
26 | 79 | 9.02 | 2 | Oswald S. Carstensen -02 | 9.56 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:50 |