Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby
4-5 maj, 2013
Arrangør: Amager AC
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 106 | DNS | Améli Kampp -01 | 4.16 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 | |
2 | 99 | 3.80 | 22 | Andreas Christoffersen -01 | 3.71 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
3 | 116 | 3.69 | 37 | Anna Sofie Frænde -01 | 3.80 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
4 | 101 | 3.89 | 20 | Carl Nyvold -01 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | |
5 | 122 | 3.63 | 39 | Cecilie Næsby -00 | 3.85 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
6 | 95 | 3.70 | 23 | Christian Munch Skylv -01 | 3.62 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
7 | 72 | 3.74 | 7 | Clara E Paludan -02 | 3.94 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 |
8 | 89 | 3.43 | 29 | Conrad Lind -01 | 4.34 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
9 | 96 | 5.39 | 1 | Emil Frænde -00 | 5.14 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
10 | 98 | 4.77 | 5 | Emil Jessen -00 | 4.71 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
11 | 107 | 4.89 | 4 | Emma Eriksen -00 | 5.09 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
12 | 90 | 4.42 | 10 | Frederik Engborg Thede -00 | 4.62 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
13 | 92 | 4.69 | 7 | Gabriel van Nguyen Lauste -00 | 4.38 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
14 | 117 | 4.91 | 3 | Hannah Illum Petersen -00 | 4.90 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
15 | 113 | 4.57 | 8 | Ida Beiter Bomme -01 | 4.58 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
16 | 112 | 4.02 | 22 | Ingrid Eckardt -01 | 4.12 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
17 | 74 | 3.33 | 18 | Jakob Haugaard Bohl Ander -03 | 3.51 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 15:00 |
18 | 81 | DNS | Karla Schärfe -03 | 3.95 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 | |
19 | 87 | 2.48 | 24 | Linus Christoffersen -03 | 2.73 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 15:00 |
20 | 105 | 4.61 | 8 | Lucas L Bunch -00 | 4.65 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
21 | 93 | 5.17 | 2 | Mads Lund -00 | 5.25 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
22 | 97 | 4.35 | 13 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 4.52 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
23 | 85 | DNS | Maria Boesdal -02 | 3.83 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 | |
24 | 121 | 4.00 | 24 | Mathilde Willer -00 | 3.84 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
25 | 516 | 3.53 | 12 | Mie Hylling Axelsson -02 | 3.62 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 |
26 | 109 | 4.25 | 14 | Nanna Andersen -00 | 4.41 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
27 | 118 | 4.61 | 7 | Olivia Tuokila -00 | 4.65 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
28 | 123 | DNS | Ophelia Buch -00 | 4.23 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 | |
29 | 79 | 3.63 | 14 | Oswald S. Carstensen -02 | 3.99 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 15:00 |
30 | 100 | DNS | Peter Moll Berg -00 | 4.75 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | |
31 | 86 | DNS | Rebekka Dahl Kokkegård -03 | 3.03 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 | |
32 | 128 | 3.90 | 27 | Sacha Fagerholm -01 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 | |
33 | 124 | 4.12 | 19 | Selma Staun -00 | 4.16 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
34 | 111 | 3.75 | 36 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 3.94 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
35 | 71 | 4.40 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 4.46 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 15:00 |
36 | 125 | 4.27 | 13 | Suzanne Andersen -00 | 4.35 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
37 | 126 | 4.51 | 10 | Viktoria Dommer -01 | 4.43 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 16:30 |
38 | 82 | DNS | William Osula -03 | 4.48 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 15:00 | |
39 | 84 | 3.84 | 6 | William Wittendorff -03 | 3.93 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 15:00 |