ØST ungdom • Ballerup atletikstadion • Ballerup
22-23 jun., 2013
Arrangør: Ballerup AK
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 454 | 4.07 | 8 | Gertrud Rose Jensen -01 | 4.11 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:00 |
2 | 459 | 4.39 | 3 | Ida Beiter Bomme -01 | 4.58 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:00 |
3 | 413 | 3.67 | 11 | Anna Sofie Frænde -01 | 3.80 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:00 |
4 | 460 | 4.25 | 5 | Ingrid Eckardt -01 | 4.14 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:00 |
5 | 531 | 4.14 | 7 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 3.92 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:00 |
6 | 542 | 4.44 | 5 | Suzanne Andersen -00 | 4.35 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:40 |
7 | 461 | 4.35 | 8 | Iona Pardis White -00 | 4.65 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:40 |
8 | 530 | 3.98 | 13 | Selma Staun -00 | 4.15 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:40 |
9 | 429 | 3.70 | 21 | Cecilie Næsby -00 | 3.85 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:40 |
10 | 505 | 3.79 | 16 | Mathilde Willer -00 | 4.03 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:40 |
11 | 446 | 4.84 | 1 | Emma Eriksen -00 | 5.09 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:40 |
12 | 512 | 4.10 | 12 | Nanna Andersen -00 | 4.42 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:40 |
13 | 519 | DNS | Ophelia Buch -00 | 4.27 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:40 | |
14 | 435 | 3.96 | 6 | Conrad Lind -01 | 4.38 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 13:50 |
15 | 417 | 3.52 | 11 | Anton P Schläger -01 | 3.60 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 13:50 |
16 | 520 | 3.39 | 14 | Oskar Kirk Damsgaard -01 | 3.57 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 13:50 |
17 | 534 | DNS | Sofus Fich -01 | 3.74 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 13:50 | |
18 | 425 | 3.46 | 13 | Carl Nyvold -01 | 3.77 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 13:50 |
19 | 523 | 4.58 | 4 | Peter Moll Berg -00 | 4.75 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:55 |
20 | 492 | 5.21 | 1 | Mads Lund -00 | 5.25 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:55 |
21 | 489 | DNS | Lucas Bunch -00 | 4.65 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:55 | |
22 | 453 | 4.48 | 5 | Gabriel Lausten -00 | 4.77 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:55 |
23 | 440 | DNS | Emil Frænde -00 | 5.39 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:55 | |
24 | 441 | 4.38 | 7 | Emil Jessen -00 | 4.77 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:55 |
25 | 449 | 4.40 | 6 | Frederik Engborg Thede -00 | 4.62 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:55 |