Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby
2-3 maj, 2015
Arrangør: Amager AC
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 485 | 11.95 | 3 | Liva Johanne Vilhelmsen -02 | 12.64 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 |
2 | 472 | 11.98 | 4 | Josefine Sørensen -02 | 12.26 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 |
3 | 480 | 11.89 | 3 | Annika Haldbo -03 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 | |
4 | 481 | 11.87 | 2 | Smilla Duedam Ventrup -03 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 | |
5 | 469 | 11.05 | 1 | Victoria Lee Lendal -02 | 11.10 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 |
6 | 471 | 13.03 | 6 | Emilie Bank-Mikkelsen -02 | 13.42 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 |
7 | 487 | 12.74 | 5 | Annika Truelsen -03 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 | |
8 | 476 | 12.60 | 5 | Emilie Mossin Nørregaard -03 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 | |
9 | 478 | 11.79 | 2 | Liv Nedergaard -02 | 11.77 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 |
10 | 486 | 12.00 | 3 | Nina-Tao Hahnemann -02 | 12.09 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 |
11 | 483 | DNS | Annika Eppers -02 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 | ||
12 | 482 | 11.65 | 4 | Ida Lyngby -02 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 | |
13 | 469 | 10.88 | 1 | Victoria Lee Lendal -02 | 11.05 | 80 meter • Semi | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 14:50 |
14 | 469 | 10.98 | 2 | Victoria Lee Lendal -02 | 10.88 | 80 meter • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 15:35 |
15 | 464 | 11.88 | 4 | Elias Dahl Lunøe -03 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 | |
16 | 461 | 11.35 | 1 | Anders Bang -02 | 11.45 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 |
17 | 462 | 12.86 | 3 | Vincent Birkemose -03 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 | |
18 | 454 | 13.21 | 5 | Theodor Hvass -02 | 13.45 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 |
19 | 457 | 11.34 | 2 | William Wittendorff -03 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 | |
20 | 465 | 12.51 | 2 | Jakob H B Andersen -03 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 | |
21 | 460 | DNS | Dhruv Mehtrotra -03 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 | ||
22 | 453 | 11.72 | 4 | Oliver Veselinovski -03 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 | |
23 | 456 | 10.86 | 1 | Bertram Bing Costa -02 | 11.17 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 |
24 | 461 | 11.10 | 3 | Anders Bang -02 | 11.35 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:40 |
25 | 457 | 11.37 | 5 | William Wittendorff -03 | 11.34 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:40 |
26 | 456 | 10.96 | 2 | Bertram Bing Costa -02 | 10.86 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:40 |