ØST ungdom inde • Ballerup Super Arena • Ballerup
18-19 jan., 2014
Arrangør: Ballerup AK
Københavns IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 273 | DNS | Amina Dyfan -03 | 9.38 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 9:25 | |
2 | 288 | 9.36 | 2 | Laura H. Weichmann -02 | 9.24 | 60 meter • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 9:45 |
3 | 305 | 10.37 | 6 | Silja D. Mouritsen -02 | 10.29 | 60 meter • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 9:45 |
4 | 288 | DNS | Laura H. Weichmann -02 | 9.36 | 60 meter • Semi | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:10 | |
5 | 289 | 9.05 | 4 | Lilja H. Povlsen -01 | 9.14 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 9:35 |
6 | 297 | 10.36 | 6 | Mariam Elouamari -01 | 10.30 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 9:35 |
7 | 292 | 8.80 | 2 | Louise B. Moore -01 | 8.96 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 9:35 |
8 | 280 | DNS | Ellen Balslev -01 | 10.00 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 9:35 | |
9 | 295 | 10.20 | 8 | Malika Elouamari -01 | 10.30 | 60 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 9:35 |
10 | 289 | 9.00 | 7 | Lilja H. Povlsen -01 | 9.05 | 60 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 15:15 |
11 | 292 | 8.83 | 3 | Louise B. Moore -01 | 8.80 | 60 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 15:15 |
12 | 274 | 9.36 | 5 | Annesofie Nielsen -00 | 9.32 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 10:00 |
13 | 311 | 9.43 | 7 | Ya Chernoh Kamara -00 | 9.59 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 10:00 |
14 | 312 | 9.68 | 7 | Ya Kaday Kamara -00 | 10.38 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 10:00 |
15 | 306 | 8.77 | 2 | Sofie Rasmussen -00 | 8.75 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 10:00 |
16 | 306 | DNS | Sofie Rasmussen -00 | 8.77 | 60 meter • Semi | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:00 | |
17 | 291 | 8.36 | 3 | Liv Didi Pedersen -97 | 8.26 | 60 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 10:20 |
18 | 291 | DNS | Liv Didi Pedersen -97 | 8.36 | 60 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:50 | |
19 | 275 | 8.33 | 1 | Annette Nielsen -96 | 8.47 | 60 meter • Finale | Piger 18-19 år | Lørdag kl. 14:55 |
20 | 276 | 11.12 | 5 | Asbjørn Birkelund -02 | 11.26 | 60 meter • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 10:35 |
21 | 309 | 9.29 | 5 | Villads Schou -01 | 9.34 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 11:00 |
22 | 284 | DNS | Jonathan Feigenberg Lind -01 | 9.43 | 60 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 11:00 | |
23 | 309 | DNS | Villads Schou -01 | 9.29 | 60 meter • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 15:25 | |
24 | 286 | 9.59 | 5 | Kasper Clausen -00 | 9.96 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 10:45 |
25 | 294 | DNS | Magne V. Kanneworff -00 | 10.00 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 10:45 | |
26 | 293 | DNS | Mads Ringsted -99 | 8.53 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 10:45 | |
27 | 296 | 8.17 | 7 | Malthe Aabye -98 | 8.57 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 11:15 |
28 | 300 | 7.55 | 2 | Mikkel Ringsted -96 | 7.77 | 60 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 15:00 |