Afslutningsstævne • Greve Stadion • Greve
23-25 sep., 2022
Arrangør: Greve Atletik
HG Atletik
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11.69 | 5 | Josefina Lynæs Larsen -13 | 12.10 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:30 | ||
2 | 169 | 2.23.71 | 3 | Smilla Kolbo Larsen -13 | 600 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 15:50 | ||
3 | 2.51 (w:+1.1) | 20 | Josefina Lynæs Larsen -13 | 2.88 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:55 | ||
4 | 169 | 3.24 (w:+0.0) | 8 | Smilla Kolbo Larsen -13 | 2.80 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:55 | |
5 | 169 | 29.17 | 1 | Smilla Kolbo Larsen -13 | 20.38 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:45 | |
6 | 29.09 | 9 | Eline Schwenger Johansen -08 | 28.81 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:25 | ||
7 | 4.21 (w:-0.2) | 11 | Eline Schwenger Johansen -08 | 4.36 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:50 | ||
8 | 2.02.01 | 3 | HG | 4 x 200 meter stafet • Finale | Piger 14-15 år | Fredag kl. 19:15 | |||
9 | DNS | Oswald Schwenger Johansen -13 | 13.10 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 12:45 | |||
10 | DNS | Oswald Schwenger Johansen -13 | 2.79 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:50 | |||
11 | 15.57 | 14 | Oswald Schwenger Johansen -13 | 16.97 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:40 | ||
12 | 12.00 | 5 | Birk Kryger -08 | 11.72 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:00 | ||
13 | PB | 13.57 | 7 | Magnus Vielsøe-Nielsen -08 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:00 | ||
14 | 12.95 | 3 | Mohamoud Roda -07 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:00 | |||
15 | DNF | Birk Kryger -08 | 12.00 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:20 | |||
16 | PB | 13.66 | 6 | Magnus Vielsøe-Nielsen -08 | 13.57 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:20 | |
17 | 12.80 | 3 | Mohamoud Roda -07 | 12.95 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:20 | ||
18 | DNS | Birk Kryger -08 | 23.70 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:35 | |||
19 | PB | 28.00 | 10 | Magnus Vielsøe-Nielsen -08 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:35 | ||
20 | 26.35 | 7 | Mohamoud Roda -07 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:35 | |||
21 | 6.11 (w:+0.0) | 1 | Birk Kryger -08 | 5.39 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:50 | ||
22 | 4.66 (w:+0.0) | 7 | Mohamoud Roda -07 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:50 | |||
23 | 13.47 | 1 | Birk Kryger -08 | 14.35 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:30 | ||
24 | 25.11 | 5 | Mohamoud Roda -07 | Diskoskast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:40 | |||
25 | DNS | Birk Kryger -08 | 43.72 | Spydkast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 10:15 | |||
26 | 11.60 | 1 | Lance Christian Aabo -06 | 11.47 | 100 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 13:00 | ||
27 | DNS | Lance Christian Aabo -06 | 11.60 | 100 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 13:55 | |||
28 | PB | 1.70 | 2 | Mads Vielsøe-Nielsen -05 | Højdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 10:10 | ||
29 | 6.45 (w:+3.1) | 1 | Lance Christian Aabo -06 | 6.39 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:15 |