Kronborg Games - afdeling 1 • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
7 jan., 2017
Arrangør: Helsingør IF
Frederiksberg IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 234 | 13.20 | 4 | Greta Keisala -06 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | |
2 | 231 | 3.19 | 3 | Esther Falck -08 | 3.17 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 |
3 | 241 | 6.45 | 15 | Ellen Vering Therkelsen -05 | 6.41 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:00 |
4 | 235 | 6.37 | 16 | Mathilde Mønsted Larsen -05 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
5 | 220 | 13.86 | 4 | Frederik Dahl Larsen -06 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 10:15 | |
6 | 221 | 12.26 | 2 | Villads Fredsted Andersen -06 | 11.70 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 10:15 |
7 | 236 | 10.51 | 2 | Ingeborg Falck -04 | 10.17 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:30 |
8 | 224 | 13.44 | 2 | Eske Lindskov -05 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:45 | |
9 | 231 | 10.55 | 3 | Esther Falck -08 | 10.20 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 |
10 | 232 | 4.00 | 19 | Laura Trebbien Hermann -06 | 3.30 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 |
11 | 233 | 5.73 | 9 | Esther Alice Ravn -06 | 5.29 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 |
12 | 232 | 10.22 | 19 | Laura Trebbien Hermann -06 | 10.97 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
13 | 234 | 9.42 | 5 | Greta Keisala -06 | 9.41 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
14 | 233 | 9.73 | 7 | Esther Alice Ravn -06 | 9.76 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
15 | 222 | DNS | Gustav Stribolt Lind -06 | 3.92 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
16 | 223 | 3.29 | 13 | Villads Lind -06 | 3.37 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
17 | 221 | 3.59 | 6 | Villads Fredsted Andersen -06 | 3.88 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
18 | 226 | DNS | August Edvard Johansen -04 | 6.90 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
19 | 225 | 6.70 | 9 | Timoléon Rescan -05 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
20 | 236 | 8.68 | 3 | Ingeborg Falck -04 | 8.64 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 |
21 | 241 | DNS | Ellen Vering Therkelsen -05 | 10.10 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
22 | 235 | 10.23 | 26 | Mathilde Mønsted Larsen -05 | 10.33 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 |
23 | 224 | 1.10 | 10 | Eske Lindskov -05 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
24 | 232 | 2.83 | 23 | Laura Trebbien Hermann -06 | 2.82 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
25 | 234 | 3.57 | 6 | Greta Keisala -06 | 3.77 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
26 | 233 | 3.02 | 18 | Esther Alice Ravn -06 | 3.35 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
27 | 222 | 9.52 | 6 | Gustav Stribolt Lind -06 | 9.65 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:00 |
28 | 220 | DNS | Frederik Dahl Larsen -06 | 13.02 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:00 | |
29 | 223 | 10.36 | 17 | Villads Lind -06 | 10.26 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:00 |
30 | 221 | 9.34 | 3 | Villads Fredsted Andersen -06 | 9.48 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:00 |
31 | 231 | 0.95 | 2 | Esther Falck -08 | 0.90 | Højdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:15 |
32 | 226 | 9.03 | 8 | August Edvard Johansen -04 | 9.28 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:25 |
33 | 224 | DNS | Eske Lindskov -05 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:25 | ||
34 | 225 | 9.03 | 9 | Timoléon Rescan -05 | 9.15 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:25 |
35 | 236 | 4.63 | 3 | Ingeborg Falck -04 | 5.05 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:25 |
36 | 241 | DNS | Ellen Vering Therkelsen -05 | 3.86 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:25 | |
37 | 235 | 3.35 | 29 | Mathilde Mønsted Larsen -05 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:25 | |
38 | 231 | 10.60 | 4 | Esther Falck -08 | 10.55 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 14:00 |
39 | 234 | 9.41 | 5 | Greta Keisala -06 | 9.42 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:00 |
40 | 236 | DNS | Ingeborg Falck -04 | 8.68 | 60 meter • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 14:00 | |
41 | 222 | 1.20 | 2 | Gustav Stribolt Lind -06 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:00 | |
42 | 220 | 1.15 | 4 | Frederik Dahl Larsen -06 | 1.15 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:00 |
43 | 223 | 1.10 | 5 | Villads Lind -06 | 1.13 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:00 |
44 | 221 | 9.42 | 4 | Villads Fredsted Andersen -06 | 9.34 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:15 |
45 | 228 | 8.16 | 4 | Alfred Dahl Larsen -02 | 8.67 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:30 |
46 | 220 | 7.37 | 1 | Frederik Dahl Larsen -06 | 7.33 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:30 |
47 | 229 | 7.52 | 2 | Christian Jepsen -93 | 7.45 | 60 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 14:45 |
48 | 230 | 7.40 | 1 | Mathias A. Olsen -91 | 7.47 | 60 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 14:45 |
49 | 238 | 1.35 | 1 | Marie Meyer Have -03 | 1.37 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:45 |
50 | 237 | 1.25 | 3 | Kathrine Rogers -03 | 1.30 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:45 |
51 | 239 | 1.35 | 2 | Rie Oreskov -03 | 1.34 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:45 |
52 | 240 | 9.00 | 13 | Caroline Søndergaard -02 | 9.08 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 |
53 | 237 | 9.39 | 25 | Kathrine Rogers -03 | 9.26 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 |
54 | 226 | 3.95 | 7 | August Edvard Johansen -04 | 4.29 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 |
55 | 224 | 3.37 | 12 | Eske Lindskov -05 | 3.30 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 |
56 | 225 | 4.23 | 5 | Timoléon Rescan -05 | 4.48 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 |
57 | 240 | 3.83 | 14 | Caroline Søndergaard -02 | 4.36 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 |
58 | 237 | 3.65 | 16 | Kathrine Rogers -03 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
59 | 228 | 9.71 | 1 | Alfred Dahl Larsen -02 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
60 | 227 | 6.81 | 5 | Albert Vagn Jernsen -03 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
61 | 229 | DNS | Christian Jepsen -93 | 7.52 | 60 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 17:00 | |
62 | 230 | DNS | Mathias A. Olsen -91 | 7.40 | 60 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 17:00 | |
63 | 238 | 5.71 | 12 | Marie Meyer Have -03 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:00 | |
64 | 239 | 6.43 | 10 | Rie Oreskov -03 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:00 | |
65 | 228 | 8.29 | 4 | Alfred Dahl Larsen -02 | 8.16 | 60 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:15 |
66 | 228 | 4.91 | 3 | Alfred Dahl Larsen -02 | 5.09 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:30 |
67 | 228 | DNS | Alfred Dahl Larsen -02 | 9.71 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:55 |