Øst-inde 2024 • Ballerup Atletikstadion • Ballerup
20-21 jan., 2024
Arrangør: Ballerup AK
Amager AC
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | DNS | Celina Jensen -07 | 8.56 | 60 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
2 | 7 | 10.30 | 2 | Louis Longurst-Karlsson -13 | 10.17 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:00 | |
3 | 8 | 10.03 | 2 | Luca Sjøgren Pedersen -13 | 9.98 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:00 | |
4 | 9 | 11.18 | 5 | Marc Sindhøj -13 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:00 | ||
5 | 12 | =PB | 8.98 | 1 | Storm Breinholst -13 | 8.98 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:00 |
6 | 1 | 8.84 | 2 | Alexander Møller -12 | 8.75 | 60 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 11:50 | |
7 | 6 | =PB | 8.61 | 1 | Jonas Wiese Kofoed-Nielsen -11 | 8.61 | 60 meter • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:10 |
8 | 3 | PB | 8.23 | 5 | Balder Breinholst -10 | 8.50 | 60 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 10:40 |
9 | 5 | 7.98 | 4 | Emil Lund -07 | 7.89 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 11:05 | |
10 | 10 | =PB | 7.27 | 3 | Oliver Larsen -05 | 7.27 | 60 meter • Indl. | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 11:35 |
11 | 10 | 7.20 | 2 | Oliver Larsen -05 | 7.27 | 60 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 15:15 | |
12 | 2 | 29.33 | 5 | Amelie Zemanova -10 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:20 | ||
13 | 14 | 26.44 | 1 | Vagn Bjørn -10 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:00 | ||
14 | 15 | 29.46 | 2 | William Kühn Bjerre -10 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:00 | ||
15 | 1 | 1.56.09 | 1 | Alexander Møller -12 | 1.54.22 | 600 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 12:40 | |
16 | 14 | 2.28.83 | 1 | Vagn Bjørn -10 | 800 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:25 | ||
17 | 13 | DNS | Thorkild Bjørn -07 | 800 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 13:35 | |||
18 | 1 | 3.27.13 | 1 | Alexander Møller -12 | 1000 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 12:30 | ||
19 | 13 | 4.55.21 | 3 | Thorkild Bjørn -07 | 1500 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 12:50 | ||
20 | 2 | 11.09 | 3 | Amelie Zemanova -10 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:25 | ||
21 | 2 | 11.37 | 5 | Amelie Zemanova -10 | 11.09 | 60 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:35 | |
22 | 14 | 10.04 | 2 | Vagn Bjørn -10 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 11:00 | ||
23 | 4 | 1.60 | 1 | Celina Jensen -07 | 1.67 | Højdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:55 | |
24 | 6 | 1.47 | 1 | Jonas Wiese Kofoed-Nielsen -11 | 1.51 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 13:15 | |
25 | 3 | DNS | Balder Breinholst -10 | 1.45 | Højdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:00 | ||
26 | 4 | SB | 5.09 | 1 | Celina Jensen -07 | 5.10 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:20 |
27 | 7 | PB | 3.51 | 3 | Louis Longurst-Karlsson -13 | 3.33 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:15 |
28 | 8 | 3.37 | 5 | Luca Sjøgren Pedersen -13 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:15 | ||
29 | 9 | 3.14 | 7 | Marc Sindhøj -13 | 3.43 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:15 | |
30 | 12 | SB | 4.32 | 1 | Storm Breinholst -13 | 4.44 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:15 |
31 | 1 | PB | 4.32 | 2 | Alexander Møller -12 | 4.17 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 9:30 |
32 | 6 | PB | 4.95 | 1 | Jonas Wiese Kofoed-Nielsen -11 | 4.87 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 10:25 |
33 | 3 | DNS | Balder Breinholst -10 | 4.99 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:00 | ||
34 | 5 | PB | 5.66 | 5 | Emil Lund -07 | 5.58 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:00 |
35 | 3 | DNS | Balder Breinholst -10 | 10.03 | Trespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:30 | ||
36 | 11 | 9.90 | 5 | Silke Marie Madsen -08 | 10.22 | Kuglestød • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 13:25 | |
37 | 7 | PB | 7.43 | 3 | Louis Longurst-Karlsson -13 | 6.83 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 9:30 |
38 | 8 | 4.89 | 9 | Luca Sjøgren Pedersen -13 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 9:30 | ||
39 | 9 | PB | 5.19 | 7 | Marc Sindhøj -13 | 5.11 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 9:30 |
40 | 12 | PB | 8.54 | 1 | Storm Breinholst -13 | 7.45 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 9:30 |
41 | 6 | PB | 8.63 | 1 | Jonas Wiese Kofoed-Nielsen -11 | 7.71 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:20 |
42 | 3 | DNS | Balder Breinholst -10 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 12:40 | |||
43 | 14 | PB | 10.49 | 3 | Vagn Bjørn -10 | 10.31 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 12:40 |
44 | 15 | PB | 12.76 | 1 | William Kühn Bjerre -10 | 12.26 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 12:40 |
45 | 7 | Louis Longurst-Karlsson -13 | 3-kamp • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 13:00 | ||||
46 | 8 | Luca Sjøgren Pedersen -13 | 3-kamp • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 13:00 | ||||
47 | 9 | Marc Sindhøj -13 | 3-kamp • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 13:00 | ||||
48 | 12 | Storm Breinholst -13 | 3-kamp • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 13:00 |