Kronborg Games - afdeling 1 • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
9 jan., 2016
Arrangør: Helsingør IF
Hvidovre AM
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 157 | DNS | Kristoffer Andersen -04 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:45 | ||
2 | 156 | 4.78 | 11 | Nicoline Skovsted -05 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 | |
3 | 150 | 1.35 | 2 | Stine Engberg Mikkelsen -04 | 1.35 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:15 |
4 | 156 | 10.05 | 10 | Nicoline Skovsted -05 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
5 | 147 | 3.71 | 6 | Malte Wolfgang Sassersen -05 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
6 | 148 | 5.77 | 17 | Jonas Strunge -04 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
7 | 157 | DNS | Kristoffer Andersen -04 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
8 | 150 | 9.10 | 8 | Stine Engberg Mikkelsen -04 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
9 | 148 | 1.20 | 9 | Jonas Strunge -04 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | |
10 | 156 | 3.33 | 10 | Nicoline Skovsted -05 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 | |
11 | 147 | 9.74 | 7 | Malte Wolfgang Sassersen -05 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:00 | |
12 | 148 | 10.02 | 21 | Jonas Strunge -04 | 10.05 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
13 | 157 | DNS | Kristoffer Andersen -04 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | ||
14 | 150 | 4.07 | 8 | Stine Engberg Mikkelsen -04 | 4.33 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
15 | 147 | 6.60 | 8 | Malte Wolfgang Sassersen -05 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:30 | |
16 | 158 | 8.19 | 7 | Oliver Hinsch -00 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:45 | |
17 | 151 | DNS | Sebastian Andersson -99 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:45 | ||
18 | 152 | 1.35 | 5 | Anne Gundelach Lorenzen -02 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:45 | |
19 | 154 | DNS | Alexandra Christiansen -01 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 | ||
20 | 149 | DNS | Alberte Riber Jakobsen -01 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 | ||
21 | 146 | 8.46 | 4 | Natasja Jacobsen -00 | 60 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 15:25 | |
22 | 153 | 1.65 | 2 | Jonas Danker Linnemann -00 | Højdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 15:45 | |
23 | 152 | 3.97 | 13 | Anne Gundelach Lorenzen -02 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
24 | 158 | 8.38 | 5 | Oliver Hinsch -00 | Kuglestød • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 16:00 | |
25 | 155 | DNS | Julie Kretzschmer -99 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 16:20 | ||
26 | 146 | 8.42 | 3 | Natasja Jacobsen -00 | 8.46 | 60 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 16:50 |
27 | 155 | DNS | Julie Kretzschmer -99 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 17:00 | ||
28 | 152 | 7.17 | 7 | Anne Gundelach Lorenzen -02 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:00 |