Sparta Copenhagen Games • Østerbro Stadion • København
24-25 aug., 2013
Arrangør: Sparta
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 50 | 52.27 | 3 | Albert Kühlmann -97 | 51.51 | 400 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 17:05 | |
2 | 50 | 57.49 | 1 | Albert Kühlmann -97 | 57.17 | 400 meter hæk • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:15 | |
3 | 50 | 6.07 | 2 | Albert Kühlmann -97 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 14:20 | ||
4 | 50 | 38.50 | 5 | Albert Kühlmann -97 | Diskoskast • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:40 | ||
5 | 187 | 12.77 | 5 | Alexander Haugeby | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 9:30 | ||
6 | 187 | DNS | Alexander Haugeby | 12.77 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 11:35 | ||
7 | 187 | 32.33 | 4 | Alexander Haugeby | 33.21 | 200 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 9:30 | |
8 | 187 | DNS | Alexander Haugeby | 32.33 | 200 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:00 | ||
9 | 187 | 16.45 | 4 | Alexander Haugeby | 16.65 | 80 meter hæk • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 15:00 | |
10 | 187 | DNS | Alexander Haugeby | 1.05 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 16:10 | ||
11 | 187 | 9.16 | 4 | Alexander Haugeby | 7.61 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 14:15 | |
12 | 187 | 29.30 | 5 | Alexander Haugeby | 22.77 | Spydkast • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 15:00 | |
13 | 86 | 2.37.89 | 8 | Alexander Sørensen -99 | 800 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 16:00 | ||
14 | 86 | DNS | Alexander Sørensen -99 | 1500 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:20 | |||
15 | 86 | 7.23.00 | 3 | Alexander Sørensen -99 | 2000 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:10 | ||
16 | 611 | 1.31 | 3 | Alice Kirk Damsgaard -01 | 1.36 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:00 | |
17 | 47 | 10.23 | 2 | Amanda L. Rasmussen -97 | 10.11 | Kuglestød • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 12:00 | |
18 | 47 | 30.84 | 1 | Amanda L. Rasmussen -97 | 30.01 | Diskoskast • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 11:30 | |
19 | 47 | 40.60 | 1 | Amanda L. Rasmussen -97 | 39.50 | Hammerkast • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:45 | |
20 | 618 | 3.51.30 | 5 | Anders Emil Busk -01 | 1000 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 12:20 | ||
21 | 111 | 52.17 | 1 | Anders Eriksson -89 | 54.92 | Hammerkast • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 12:45 | |
22 | 132 | 2.31.93 | 10 | Andrea Steen Sørensen -99 | 2.21.90 | 800 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:05 | |
23 | 132 | 49.11 | 2 | Andrea Steen Sørensen -99 | 49.09 | 300 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:30 | |
24 | 605 | 12.62 | 3 | Andreas Christoffersen -01 | 12.59 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 9:40 | |
25 | 605 | 12.52 | 5 | Andreas Christoffersen -01 | 12.62 | 80 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 11:40 | |
26 | 605 | 32.11 | 4 | Andreas Christoffersen -01 | 32.77 | 200 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:20 | |
27 | 605 | DNS | Andreas Christoffersen -01 | 32.11 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 11:05 | ||
28 | 605 | 15.52 | 2 | Andreas Christoffersen -01 | 14.92 | 80 meter hæk • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 14:55 | |
29 | 605 | 3.94 | 10 | Andreas Christoffersen -01 | 3.71 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:00 | |
30 | 108 | 14.08 | 2 | Andreas Ellegaard -93 | 15.27 | Kuglestød • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 14:00 | |
31 | 108 | 51.70 | 1 | Andreas Ellegaard -93 | 54.79 | Diskoskast • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:40 | |
32 | 7 | 24.42 | 6 | Andreas K. Kofoed -93 | 200 meter • Indl. | Mænd senior | Søndag kl. 10:40 | ||
33 | 7 | 24.27 | 6 | Andreas K. Kofoed -93 | 24.42 | 200 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 12:35 | |
34 | 7 | 51.71 | 10 | Andreas K. Kofoed -93 | 51.21 | 400 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 17:20 | |
35 | 7 | DNS | Andreas K. Kofoed -93 | 1.58.66 | 800 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:20 | ||
36 | 88 | 1.58.86 | 1 | Andreas Lingren -98 | 1.56.28 | 800 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 16:00 | |
37 | 88 | 4.04.52 | 1 | Andreas Lingren -98 | 4.08.81 | 1500 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:20 | |
38 | 88 | DNS | Andreas Lingren -98 | 2000 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:10 | |||
39 | 59 | 41.80 | 1 | Andreas Sandfeld Hansen -99 | 42.25 | 300 meter hæk • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:40 | |
40 | 59 | 1.70 | 3 | Andreas Sandfeld Hansen -99 | Højdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:15 | ||
41 | 59 | 5.76 | 2 | Andreas Sandfeld Hansen -99 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 9:40 | ||
42 | 59 | DNS | Andreas Sandfeld Hansen -99 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 10:00 | |||
43 | 196 | 12.02 | 4 | Anna Mark Helwigh | 11.85 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
44 | 196 | 30.37 | 2 | Anna Mark Helwigh | 28.72 | 200 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:10 | |
45 | 196 | 30.46 | 6 | Anna Mark Helwigh | 30.37 | 200 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 10:55 | |
46 | 196 | 3.25.68 | 4 | Anna Mark Helwigh | 3.24.27 | 1000 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:15 | |
47 | 196 | 7.08.00 | 1 | Anna Mark Helwigh | 2000 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 15:10 | ||
48 | 196 | 11.89 | 4 | Anna Mark Helwigh | 10.56 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 13:15 | |
49 | 196 | DNF | Anna Mark Helwigh | 11.89 | 60 meter hæk • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 14:35 | ||
50 | 190 | 34.43 | 5 | Anna Sofie Frænde -01 | 33.36 | 200 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 9:00 | |
51 | 190 | 3.31.21 | 5 | Anna Sofie Frænde -01 | 3.33.14 | 1000 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 12:05 | |
52 | 190 | 7.51.00 | 2 | Anna Sofie Frænde -01 | 2000 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 15:10 | ||
53 | 190 | NM | Anna Sofie Frænde -01 | 3.80 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:10 | ||
54 | 190 | 16.50 | 4 | Anna Sofie Frænde -01 | 14.92 | Spydkast • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 13:00 | |
55 | 49 | 34.59 | 2 | Anne Krarup Knudsen -98 | 33.54 | Hammerkast • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:45 | |
56 | 134 | 26.42 | 1 | Anne Sofie Kirkegaard -98 | 25.68 | 200 meter • Indl. | Kvinder senior | Søndag kl. 10:30 | |
57 | 134 | 26.10 | 1 | Anne Sofie Kirkegaard -98 | 26.42 | 200 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 12:30 | |
58 | 134 | 44.34 | 1 | Anne Sofie Kirkegaard -98 | 44.16 | 300 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:30 | |
59 | 2 | DNF | Anne Sofie Vermund -93 | 15.92 | 100 meter hæk • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 15:20 | ||
60 | 152 | 9.71 | 3 | Annika Haldbo -03 | 9.80 | 60 meter • Indl. | Piger 10 år | Lørdag kl. 9:50 | |
61 | 152 | 9.51 | 4 | Annika Haldbo -03 | 9.71 | 60 meter • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 11:45 | |
62 | 152 | DNS | Annika Haldbo -03 | 400 meter • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 13:40 | |||
63 | 152 | 3.68 | 4 | Annika Haldbo -03 | 3.55 | Længdespring • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 9:00 | |
64 | 152 | 5.34 | 8 | Annika Haldbo -03 | 5.08 | Kuglestød • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 10:00 | |
65 | 9 | 10.30 | 6 | Anton Backman Christianse -04 | 40 meter • Indl. | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:50 | ||
66 | 9 | 10.47.00 | 4 | Anton Backman Christianse -04 | 2000 meter • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 14:50 | ||
67 | 9 | 2.17 | 12 | Anton Backman Christianse -04 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:40 | ||
68 | 94 | DNS | Anton Maki -98 | 2000 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:10 | |||
69 | 620 | 8.22.00 | 2 | Anton Schläger -01 | 2000 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 15:10 | ||
70 | 620 | 3.32 | 15 | Anton Schläger -01 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:00 | ||
71 | 620 | 15.91 | 13 | Anton Schläger -01 | Spydkast • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:15 | ||
72 | 621 | 35.69 | 6 | Arthur W. Petersen -99 | Spydkast • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:45 | ||
73 | 28 | 7.82 | 4 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 7.53 | 40 meter • Indl. | Piger 9 år | Lørdag kl. 9:30 | |
74 | 28 | 7.66 | 8 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 7.82 | 40 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 11:25 | |
75 | 28 | 1.28.43 | 6 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 1.27.44 | 400 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 13:15 | |
76 | 28 | DNS | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 3.42.95 | 800 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:05 | ||
77 | 28 | 2.65 | 14 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 3.11 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 9:00 | |
78 | 28 | 4.47 | 5 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 4.28 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:45 | |
79 | 80 | 2.21.29 | 5 | Asta Kielgast -99 | 2.21.91 | 800 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:05 | |
80 | 80 | 4.54.05 | 1 | Asta Kielgast -99 | 4.46.96 | 1500 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:05 | |
81 | 80 | DNS | Asta Kielgast -99 | 2000 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:10 | |||
82 | 81 | 7.53.00 | 2 | Astrid Bager -99 | 2000 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:10 | ||
83 | 81 | 8.51.06 | 1 | Astrid Bager -99 | 2000 meter forh. • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:45 | ||
84 | 45 | 37.11 | 2 | August Hallberg -98 | 39.33 | Diskoskast • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:00 | |
85 | 45 | 43.18 | 1 | August Hallberg -98 | 44.59 | Hammerkast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 11:30 | |
86 | 15 | 13.93 | 6 | August Lund Frederiksen -03 | 12.84 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:20 | |
87 | 15 | 1.44.23 | 17 | August Lund Frederiksen -03 | 1.46.43 | 400 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 13:50 | |
88 | 15 | 8.19 | 14 | August Lund Frederiksen -03 | 7.81 | Boldkast • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 11:00 | |
89 | 51 | 1.52 | 1 | Benedicte Heegaard -97 | Højdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 15:35 | ||
90 | 51 | 5.08 | 3 | Benedicte Heegaard -97 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 12:15 | ||
91 | 51 | 12.78 | 1 | Benedicte Heegaard -97 | Kuglestød • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
92 | 51 | DNS | Benedicte Heegaard -97 | Diskoskast • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 11:30 | |||
93 | 51 | 43.01 | 1 | Benedicte Heegaard -97 | Spydkast • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 15:00 | ||
94 | 634 | DNS | Benjamin Gabrielsen -95 | 11.63 | 100 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 12:45 | ||
95 | 634 | 11.50 | 3 | Benjamin Gabrielsen -95 | 11.63 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 11:20 | |
96 | 634 | 11.42 | 6 | Benjamin Gabrielsen -95 | 11.50 | 100 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 13:00 | |
97 | 27 | 7.20 | 2 | Betty Marie R. Jensen -04 | 7.80 | 40 meter • Indl. | Piger 9 år | Lørdag kl. 9:30 | |
98 | 27 | 7.30 | 3 | Betty Marie R. Jensen -04 | 7.20 | 40 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 11:25 | |
99 | 27 | 1.21.95 | 3 | Betty Marie R. Jensen -04 | 1.28.00 | 400 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 13:15 | |
100 | 27 | 3.11.86 | 2 | Betty Marie R. Jensen -04 | 800 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:05 | ||
101 | 27 | 0.92 | 3 | Betty Marie R. Jensen -04 | 0.95 | Højdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 12:00 | |
102 | 27 | 3.38 | 4 | Betty Marie R. Jensen -04 | 3.39 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 9:00 | |
103 | 27 | 4.34 | 7 | Betty Marie R. Jensen -04 | 3.85 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:45 | |
104 | 8 | 6.96 | 1 | Carl Johan Zachariae -04 | 6.71 | 40 meter • Indl. | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:50 | |
105 | 8 | 6.91 | 1 | Carl Johan Zachariae -04 | 6.96 | 40 meter • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 11:20 | |
106 | 8 | 1.22.97 | 8 | Carl Johan Zachariae -04 | 1.21.21 | 400 meter • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 13:30 | |
107 | 8 | 3.13.33 | 5 | Carl Johan Zachariae -04 | 800 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:15 | ||
108 | 8 | 3.68 | 4 | Carl Johan Zachariae -04 | 3.70 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:40 | |
109 | 8 | 6.88 | 2 | Carl Johan Zachariae -04 | 5.35 | Kuglestød • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 12:45 | |
110 | 8 | 31.94 | 5 | Carl Johan Zachariae -04 | 27.02 | Boldkast • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 12:30 | |
111 | 601 | 17.01 | 4 | Carl Nyvold -01 | 17.43 | 80 meter hæk • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 14:55 | |
112 | 601 | 3.64 | 12 | Carl Nyvold -01 | 3.77 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:00 | |
113 | 601 | 5.76 | 6 | Carl Nyvold -01 | 5.29 | Kuglestød • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 14:15 | |
114 | 606 | 13.24 | 6 | Caroline Terrasson Hansen | 13.20 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
115 | 606 | 1.36 | 5 | Caroline Terrasson Hansen | 1.37 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:45 | |
116 | 606 | 24.71 | 4 | Caroline Terrasson Hansen | 25.30 | Spydkast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
117 | 622 | 14.95 | 6 | Cassandra Steenberg -99 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | ||
118 | 614 | 1.51.78 | 3 | Cecilie Boesdal -01 | 1.53.10 | 600 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 15:30 | |
119 | 614 | 3.25.50 | 4 | Cecilie Boesdal -01 | 3.27.03 | 1000 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 12:05 | |
120 | 614 | 13.01 | 6 | Cecilie Boesdal -01 | 12.01 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 14:30 | |
121 | 614 | 7.05 | 6 | Cecilie Boesdal -01 | 7.48 | Kuglestød • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 15:00 | |
122 | 604 | DNS | Cecilie Næsby | 2000 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 15:10 | |||
123 | 604 | DNS | Cecilie Næsby | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 | |||
124 | 604 | 13.40 | 8 | Cecilie Næsby | Spydkast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:30 | ||
125 | 133 | 13.47 | 1 | Cecilie Schou-Nielsen -99 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | ||
126 | 133 | 13.48 | 4 | Cecilie Schou-Nielsen -99 | 13.47 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 11:00 | |
127 | 133 | 27.75 | 4 | Cecilie Schou-Nielsen -99 | 200 meter • Indl. | Kvinder senior | Søndag kl. 10:30 | ||
128 | 133 | 27.35 | 4 | Cecilie Schou-Nielsen -99 | 27.75 | 200 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 12:30 | |
129 | 99 | 47.56 | 1 | Celina Julin -94 | 52.10 | Hammerkast • Finale | Piger 18-19 år | Lørdag kl. 14:45 | |
130 | 1 | DNS | Christian Laugesen -86 | 200 meter • Indl. | Mænd senior | Søndag kl. 10:40 | |||
131 | 1 | PB | 49.07 | 3 | Christian Laugesen -86 | 49.08 | 400 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 17:20 |
132 | 1 | DNS | Christian Laugesen -86 | 14.55 | 110 meter hæk • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:35 | ||
133 | 1 | 52.61 | 1 | Christian Laugesen -86 | 51.80 | 400 meter hæk • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 14:15 | |
134 | 607 | 17.07 | 5 | Christian Munch Skylv -01 | 17.11 | 80 meter hæk • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 14:55 | |
135 | 607 | 1.30 | 2 | Christian Munch Skylv -01 | 1.30 | Højdespring • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 15:40 | |
136 | 607 | 2.00 | 3 | Christian Munch Skylv -01 | 2.00 | Stangspring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
137 | 607 | 27.10 | 4 | Christian Munch Skylv -01 | 28.23 | Spydkast • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:15 | |
138 | 175 | 13.31 | 3 | Christine Lund Jensen -91 | 12.83 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 11:10 | |
139 | 175 | 13.11 | 4 | Christine Lund Jensen -91 | 13.31 | 100 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 12:55 | |
140 | 175 | 27.32 | 2 | Christine Lund Jensen -91 | 26.70 | 200 meter • Indl. | Kvinder senior | Søndag kl. 10:30 | |
141 | 175 | DNS | Christine Lund Jensen -91 | 27.32 | 200 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 12:30 | ||
142 | 175 | 15.89 | 3 | Christine Lund Jensen -91 | 15.70 | 100 meter hæk • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 15:20 | |
143 | 184 | DNS | Christoffer Bernsen | 13.10 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 9:30 | ||
144 | 184 | DNS | Christoffer Bernsen | 34.19 | 200 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 9:30 | ||
145 | 184 | 3.39.68 | 6 | Christoffer Bernsen | 3.40.00 | 1000 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 12:20 | |
146 | 184 | 8.16.00 | 2 | Christoffer Bernsen | 2000 meter • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 15:10 | ||
147 | 156 | 9.36 | 1 | Clara Elvira Paludan -02 | 8.97 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:05 | |
148 | 156 | 9.12 | 2 | Clara Elvira Paludan -02 | 9.36 | 60 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:50 | |
149 | 156 | 1.21 | 2 | Clara Elvira Paludan -02 | 1.21 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 | |
150 | 156 | 3.86 | 5 | Clara Elvira Paludan -02 | 4.02 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:15 | |
151 | 97 | DNS | Clara Kall -99 | 2000 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:10 | |||
152 | 197 | 1.47.78 | 1 | Conrad Lind -01 | 1.40.98 | 600 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 15:50 | |
153 | 197 | 3.04.45 | 1 | Conrad Lind -01 | 3.06.98 | 1000 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 12:20 | |
154 | 197 | 6.43.00 | 1 | Conrad Lind -01 | 2000 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 15:10 | ||
155 | 197 | 4.06 | 8 | Conrad Lind -01 | 4.37 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:00 | |
156 | 130 | 12.90 | 7 | Daniel Koreng -96 | 12.44 | 100 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 12:35 | |
157 | 130 | 25.97 | 6 | Daniel Koreng -96 | 25.37 | 200 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 9:40 | |
158 | 130 | 25.82 | 4 | Daniel Koreng -96 | 25.97 | 200 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 11:25 | |
159 | 79 | 9.73 | 2 | Dhruv Mehrotra -03 | 10.09 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:20 | |
160 | 79 | 9.71 | 8 | Dhruv Mehrotra -03 | 9.73 | 60 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 11:55 | |
161 | 79 | 1.16.99 | 9 | Dhruv Mehrotra -03 | 400 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 13:50 | ||
162 | 79 | DNS | Dhruv Mehrotra -03 | 1000 meter • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 11:50 | |||
163 | 79 | DNS | Dhruv Mehrotra -03 | 2000 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 14:50 | |||
164 | 79 | 4.00 | 5 | Dhruv Mehrotra -03 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 11:15 | ||
165 | 79 | 6.22 | 7 | Dhruv Mehrotra -03 | Kuglestød • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 13:30 | ||
166 | 141 | 14.80 | 4 | Ditte Schmidt -97 | 13.83 | 100 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 12:30 | |
167 | 141 | DNS | Ditte Schmidt -97 | 18.52 | 100 meter hæk • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 15:20 | ||
168 | 141 | 4.84 | 4 | Ditte Schmidt -97 | 4.90 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 12:15 | |
169 | 118 | DNS | Egil Tøgern Aasen -99 | 14.57 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 9:15 | ||
170 | 118 | DNS | Egil Tøgern Aasen -99 | 23.80 | Spydkast • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:45 | ||
171 | 638 | DNS | Elias Blom -05 | 40 meter • Finale | Drenge 8 år | Lørdag kl. 11:15 | |||
172 | 638 | DNS | Elias Blom -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8 år | Søndag kl. 11:40 | |||
173 | 638 | DNS | Elias Blom -05 | Boldkast • Finale | Drenge 8 år | Lørdag kl. 12:00 | |||
174 | 174 | 10.10 | 3 | Elias Dahl Lunøe -03 | 10.05 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:20 | |
175 | 181 | DNS | Elias Dahl Lunøe -03 | 10.05 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:20 | ||
176 | 174 | 1.16.06 | 7 | Elias Dahl Lunøe -03 | 400 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 13:50 | ||
177 | 174 | 3.71 | 8 | Elias Dahl Lunøe -03 | 3.28 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 11:15 | |
178 | 181 | DNS | Elias Dahl Lunøe -03 | 3.28 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 11:15 | ||
179 | 174 | 6.28 | 6 | Elias Dahl Lunøe -03 | 6.86 | Kuglestød • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 13:30 | |
180 | 181 | DNS | Elias Dahl Lunøe -03 | 6.86 | Kuglestød • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 13:30 | ||
181 | 10 | 3.08 | 7 | Elias Dinnetz -04 | 3.52 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:40 | |
182 | 10 | 3.76 | 10 | Elias Dinnetz -04 | 4.47 | Kuglestød • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 12:45 | |
183 | 10 | 23.13 | 11 | Elias Dinnetz -04 | 12.30 | Boldkast • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 12:30 | |
184 | 69 | 8.96 | 3 | Elias Emborg -06 | 8.59 | 40 meter • Indl. | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 10:20 | |
185 | 69 | 2.64 | 5 | Elias Emborg -06 | 2.23 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 11:45 | |
186 | 61 | 7.88 | 2 | Ella Julie Fischer -07 | 7.69 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 10:40 | |
187 | 61 | 7.87 | 2 | Ella Julie Fischer -07 | 7.88 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 11:30 | |
188 | 61 | 2.89 | 1 | Ella Julie Fischer -07 | 2.69 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 11:40 | |
189 | 177 | 10.36 | 7 | Ellen Lawaetz -02 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:05 | ||
190 | 177 | 3.62 | 9 | Ellen Lawaetz -02 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:15 | ||
191 | 177 | 24.41 | 8 | Ellen Lawaetz -02 | Boldkast • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 9:15 | ||
192 | 39 | 2.95 | 8 | Else Kirstine H. Larsen -05 | 2.66 | Længdespring • Finale | Piger 8 år | Søndag kl. 10:30 | |
193 | 39 | 4.18 | 3 | Else Kirstine H. Larsen -05 | 4.50 | Kuglestød • Finale | Piger 8 år | Søndag kl. 11:30 | |
194 | 191 | 10.76 | 2 | Emil Frænde | 10.73 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 9:30 | |
195 | 191 | 10.64 | 2 | Emil Frænde | 10.76 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 11:35 | |
196 | 191 | DNS | Emil Frænde | 26.30 | 200 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 9:30 | ||
197 | 191 | 12.67 | 2 | Emil Frænde | 12.55 | 80 meter hæk • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 15:00 | |
198 | 191 | 1.48 | 1 | Emil Frænde | 1.53 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 16:10 | |
199 | 191 | 5.47 | 2 | Emil Frænde | 5.46 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 9:00 | |
200 | 629 | DNS | Emil Strøm -93 | 11.19 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 11:20 | ||
201 | 629 | 23.51 | 3 | Emil Strøm -93 | 22.28 | 200 meter • Indl. | Mænd senior | Søndag kl. 10:40 | |
202 | 629 | DNS | Emil Strøm -93 | 23.51 | 200 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 12:35 | ||
203 | 629 | 50.99 | 6 | Emil Strøm -93 | 50.80 | 400 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 17:20 | |
204 | 180 | 10.73 | 6 | Emilie Bank-Mikkelsen -02 | 10.89 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:05 | |
205 | 180 | 1.28.41 | 10 | Emilie Bank-Mikkelsen -02 | 1.30.35 | 400 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 13:45 | |
206 | 180 | 3.02 | 19 | Emilie Bank-Mikkelsen -02 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:15 | ||
207 | 180 | 4.36 | 11 | Emilie Bank-Mikkelsen -02 | 4.76 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 9:00 | |
208 | 180 | 17.89 | 13 | Emilie Bank-Mikkelsen -02 | 18.00 | Boldkast • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 9:15 | |
209 | 25 | 7.22 | 1 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 7.10 | 40 meter • Indl. | Piger 8 år | Lørdag kl. 9:20 | |
210 | 25 | 7.30 | 2 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 7.22 | 40 meter • Finale | Piger 8 år | Lørdag kl. 11:05 | |
211 | 25 | 1.20.07 | 2 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 1.29.27 | 400 meter • Finale | Piger 8 år | Lørdag kl. 13:10 | |
212 | 25 | 3.54 | 1 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 3.15 | Længdespring • Finale | Piger 8 år | Søndag kl. 10:30 | |
213 | 25 | 20.77 | 2 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 13.94 | Boldkast • Finale | Piger 8 år | Lørdag kl. 10:00 | |
214 | 42 | 1.33.41 | 9 | Emilie Kirst -04 | 1.38.43 | 400 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 13:15 | |
215 | 42 | 1.05 | 2 | Emilie Kirst -04 | 1.00 | Højdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 12:00 | |
216 | 42 | 2.97 | 9 | Emilie Kirst -04 | 3.38 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 9:00 | |
217 | 42 | 5.44 | 4 | Emilie Kirst -04 | 5.34 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:45 | |
218 | 148 | DNS | Emilie Persson -99 | 1.50 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:35 | ||
219 | 54 | 13.88 | 3 | Emilie R. Hansen -99 | 13.39 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | |
220 | 54 | 13.08 | 1 | Emilie R. Hansen -99 | 12.73 | 80 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:30 | |
221 | 54 | 13.07 | 4 | Emilie R. Hansen -99 | 13.08 | 80 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:45 | |
222 | 54 | 1.58 | 2 | Emilie R. Hansen -99 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:35 | ||
223 | 54 | 4.59 | 7 | Emilie R. Hansen -99 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:20 | ||
224 | 54 | 10.93 | 4 | Emilie R. Hansen -99 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
225 | 54 | 28.91 | 3 | Emilie R. Hansen -99 | Spydkast • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:00 | ||
226 | 143 | 13.36 | 1 | Emma Beiter Bomme -98 | 12.84 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | |
227 | 143 | 13.43 | 3 | Emma Beiter Bomme -98 | 13.36 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 11:00 | |
228 | 143 | DNS | Emma Beiter Bomme -98 | 1.61 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:35 | ||
229 | 143 | 5.02 | 3 | Emma Beiter Bomme -98 | 5.31 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:20 | |
230 | 199 | 11.68 | 2 | Emma Eriksen | 11.31 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
231 | 199 | 11.57 | 5 | Emma Eriksen | 11.68 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:50 | |
232 | 199 | 29.89 | 1 | Emma Eriksen | 28.39 | 200 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:10 | |
233 | 199 | 29.55 | 4 | Emma Eriksen | 29.89 | 200 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 10:55 | |
234 | 199 | 1.26 | 8 | Emma Eriksen | 1.27 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:45 | |
235 | 199 | 4.79 | 5 | Emma Eriksen | 5.09 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 | |
236 | 199 | 9.96 | 5 | Emma Eriksen | 11.13 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 15:40 | |
237 | 199 | 29.11 | 1 | Emma Eriksen | 30.44 | Spydkast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
238 | 48 | 26.22 | 4 | Emma Larsen -98 | 33.32 | Hammerkast • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:45 | |
239 | 68 | 8.67 | 2 | Emma-Elise Cordt -06 | 8.13 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 10:40 | |
240 | 68 | 8.57 | 4 | Emma-Elise Cordt -06 | 8.67 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 11:30 | |
241 | 68 | 2.33 | 8 | Emma-Elise Cordt -06 | 2.26 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 11:40 | |
242 | 624 | 14.70 | 6 | Emma-Giovanna Coco Vitale -93 | 14.19 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 11:10 | |
243 | 624 | 31.05 | 4 | Emma-Giovanna Coco Vitale -93 | 29.87 | 200 meter • Indl. | Kvinder senior | Søndag kl. 10:30 | |
244 | 624 | 30.29 | 6 | Emma-Giovanna Coco Vitale -93 | 31.05 | 200 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 12:30 | |
245 | 166 | 9.92 | 4 | Eskild Johannessen -02 | 9.84 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 10:40 | |
246 | 166 | 10.05 | 8 | Eskild Johannessen -02 | 9.92 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:00 | |
247 | 166 | 1.15.77 | 8 | Eskild Johannessen -02 | 400 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 14:00 | ||
248 | 166 | 37.97 | 4 | Eskild Johannessen -02 | Boldkast • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:30 | ||
249 | 194 | DNS | Frederik Engborg Thede | 12.21 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 9:30 | ||
250 | 194 | DNS | Frederik Engborg Thede | 1.30 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 16:10 | ||
251 | 5 | 24.12 | 5 | Frederik Fürstenberg -93 | 200 meter • Indl. | Mænd senior | Søndag kl. 10:40 | ||
252 | 5 | 24.04 | 5 | Frederik Fürstenberg -93 | 24.12 | 200 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 12:35 | |
253 | 5 | 4.01.27 | 1 | Frederik Fürstenberg -93 | 4.03.02 | 1500 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:30 | |
254 | 75 | 8.74 | 2 | Frederik Schaldemose -06 | 40 meter • Indl. | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 10:20 | ||
255 | 75 | 2.38 | 9 | Frederik Schaldemose -06 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 11:45 | ||
256 | 128 | 11.27 | 2 | Frederik Schou-Nielsen -96 | 10.79 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 11:20 | |
257 | 128 | 11.18 | 4 | Frederik Schou-Nielsen -96 | 11.27 | 100 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 13:00 | |
258 | 128 | 22.69 | 1 | Frederik Schou-Nielsen -96 | 22.16 | 200 meter • Indl. | Mænd senior | Søndag kl. 10:40 | |
259 | 128 | 22.40 | 2 | Frederik Schou-Nielsen -96 | 22.69 | 200 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 12:35 | |
260 | 55 | DNS | Freja Lomholt -99 | 13.25 | 80 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:30 | ||
261 | 55 | DNS | Freja Lomholt -99 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:35 | |||
262 | 55 | 4.17 | 13 | Freja Lomholt -99 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:20 | ||
263 | 55 | 11.03 | 3 | Freja Lomholt -99 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
264 | 129 | 12.93 | 8 | Fuad Ahmed Raga -96 | 12.36 | 100 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 12:35 | |
265 | 129 | 26.05 | 7 | Fuad Ahmed Raga -96 | 25.38 | 200 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 9:40 | |
266 | 129 | 25.66 | 3 | Fuad Ahmed Raga -96 | 26.05 | 200 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 11:25 | |
267 | 129 | 57.76 | 7 | Fuad Ahmed Raga -96 | 55.40 | 400 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 17:05 | |
268 | 632 | 11.08 | 3 | Gabriel Lausten | 10.84 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 9:30 | |
269 | 632 | 11.01 | 4 | Gabriel Lausten | 11.08 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 11:35 | |
270 | 632 | 27.92 | 2 | Gabriel Lausten | 27.94 | 200 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 9:30 | |
271 | 632 | 27.53 | 3 | Gabriel Lausten | 27.92 | 200 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:00 | |
272 | 632 | 4.88 | 3 | Gabriel Lausten | 4.74 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 9:00 | |
273 | 189 | 11.86 | 3 | Gertrud Rose Jensen -01 | 11.97 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 9:50 | |
274 | 189 | 11.75 | 4 | Gertrud Rose Jensen -01 | 11.86 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 11:45 | |
275 | 189 | 30.21 | 3 | Gertrud Rose Jensen -01 | 200 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 9:00 | ||
276 | 189 | 30.57 | 4 | Gertrud Rose Jensen -01 | 30.21 | 200 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 10:50 | |
277 | 189 | 3.92 | 9 | Gertrud Rose Jensen -01 | 4.07 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:10 | |
278 | 189 | 8.25 | 3 | Gertrud Rose Jensen -01 | 7.39 | Kuglestød • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 15:00 | |
279 | 189 | 15.75 | 5 | Gertrud Rose Jensen -01 | Spydkast • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 13:00 | ||
280 | 41 | 1.32.91 | 8 | Gry Normann Risum -04 | 400 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 13:15 | ||
281 | 41 | 25.50 | 4 | Gry Normann Risum -04 | Boldkast • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:30 | ||
282 | 58 | DNS | Gustav Lundholm -98 | 40.23 | 300 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:45 | ||
283 | 58 | 2.80 | 4 | Gustav Lundholm -98 | Stangspring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
284 | 58 | 4.98 | 8 | Gustav Lundholm -98 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 9:40 | ||
285 | 58 | 31.00 | 3 | Gustav Lundholm -98 | Diskoskast • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:00 | ||
286 | 23 | 7.30 | 1 | Hakeem Ali -05 | 40 meter • Finale | Drenge 8 år | Lørdag kl. 11:15 | ||
287 | 23 | 7.30 | 3 | Hakeem Ali -05 | 40 meter • Indl. | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:50 | ||
288 | 23 | 1.25.76 | 1 | Hakeem Ali -05 | 400 meter • Finale | Drenge 8 år | Lørdag kl. 13:25 | ||
289 | 23 | 3.25.72 | 1 | Hakeem Ali -05 | 800 meter • Finale | Drenge 8 år | Søndag kl. 10:15 | ||
290 | 23 | 3.19 | 1 | Hakeem Ali -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8 år | Søndag kl. 11:40 | ||
291 | 23 | 29.62 | 1 | Hakeem Ali -05 | Boldkast • Finale | Drenge 8 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
292 | 195 | 11.68 | 2 | Hannah Illum Petersen | 11.68 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
293 | 195 | 11.65 | 6 | Hannah Illum Petersen | 11.68 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:50 | |
294 | 195 | 1.47.47 | 3 | Hannah Illum Petersen | 1.44.17 | 600 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 15:40 | |
295 | 195 | 3.17.01 | 3 | Hannah Illum Petersen | 3.16.75 | 1000 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:15 | |
296 | 195 | 11.00 | 2 | Hannah Illum Petersen | 10.68 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 13:15 | |
297 | 195 | 10.89 | 3 | Hannah Illum Petersen | 11.00 | 60 meter hæk • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 14:35 | |
298 | 195 | 4.90 | 2 | Hannah Illum Petersen | 4.91 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 | |
299 | 195 | 27.10 | 2 | Hannah Illum Petersen | 26.79 | Spydkast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
300 | 139 | 13.92 | 1 | Helena Nicolaisen -95 | 13.63 | 100 meter • Finale | Piger 18-19 år | Lørdag kl. 12:40 | |
301 | 139 | 28.47 | 1 | Helena Nicolaisen -95 | 28.32 | 200 meter • Finale | Piger 18-19 år | Søndag kl. 11:15 | |
302 | 139 | 32.20 | 3 | Helena Nicolaisen -95 | 24.59 | Diskoskast • Finale | Piger 18-19 år | Søndag kl. 11:30 | |
303 | 66 | 9.03 | 5 | Helene Salomonsen -07 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 10:40 | ||
304 | 66 | 1.92 | 9 | Helene Salomonsen -07 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 11:40 | ||
305 | 600 | 11.29 | 2 | Ida Beiter Bomme -01 | 10.42 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 14:30 | |
306 | 600 | DNS | Ida Beiter Bomme -01 | 1.36 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:00 | ||
307 | 600 | 2.00 | 5 | Ida Beiter Bomme -01 | Stangspring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 9:30 | ||
308 | 626 | 30.92 | 3 | Ingrid Eckardt -01 | 31.08 | 200 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 9:00 | |
309 | 626 | 30.85 | 5 | Ingrid Eckardt -01 | 30.92 | 200 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 10:50 | |
310 | 626 | 1.46.75 | 1 | Ingrid Eckardt -01 | 1.45.45 | 600 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 15:30 | |
311 | 626 | 3.18.92 | 1 | Ingrid Eckardt -01 | 3.14.76 | 1000 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 12:05 | |
312 | 626 | 4.54 | 5 | Ingrid Eckardt -01 | 4.25 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:10 | |
313 | 36 | 7.02 | 1 | Ingrid Gram Jensen -05 | 6.94 | 40 meter • Indl. | Piger 8 år | Lørdag kl. 9:20 | |
314 | 36 | 7.22 | 1 | Ingrid Gram Jensen -05 | 7.02 | 40 meter • Finale | Piger 8 år | Lørdag kl. 11:05 | |
315 | 36 | 3.17 | 4 | Ingrid Gram Jensen -05 | 3.15 | Længdespring • Finale | Piger 8 år | Søndag kl. 10:30 | |
316 | 36 | 4.84 | 1 | Ingrid Gram Jensen -05 | 4.73 | Kuglestød • Finale | Piger 8 år | Søndag kl. 11:30 | |
317 | 36 | 18.32 | 3 | Ingrid Gram Jensen -05 | Boldkast • Finale | Piger 8 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
318 | 183 | 11.45 | 2 | Iona Pardis White | 11.16 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
319 | 183 | DNS | Iona Pardis White | 11.45 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:50 | ||
320 | 183 | 28.53 | 1 | Iona Pardis White | 27.57 | 200 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:10 | |
321 | 183 | 28.73 | 1 | Iona Pardis White | 28.53 | 200 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 10:55 | |
322 | 183 | DNS | Iona Pardis White | 4.65 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 | ||
323 | 125 | 13.56 | 3 | Jacob Hvorup -99 | 13.58 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 9:15 | |
324 | 125 | 1.46 | 10 | Jacob Hvorup -99 | 1.46 | Højdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:15 | |
325 | 125 | 4.65 | 10 | Jacob Hvorup -99 | 4.91 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 9:40 | |
326 | 125 | 33.08 | 7 | Jacob Hvorup -99 | 32.51 | Spydkast • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:45 | |
327 | 154 | DNS | Jakob H. Bohl Andersen -03 | 1.16.73 | 400 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 13:50 | ||
328 | 154 | DNS | Jakob H. Bohl Andersen -03 | 2000 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 14:50 | |||
329 | 154 | 3.67 | 10 | Jakob H. Bohl Andersen -03 | 3.52 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 11:15 | |
330 | 110 | 58.86 | 3 | Jakob Slipsager -93 | 63.06 | Spydkast • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 14:00 | |
331 | 116 | DNS | Jasmin Pedersen -99 | 14.33 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | ||
332 | 116 | DNS | Jasmin Pedersen -99 | 2.48.26 | 800 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:05 | ||
333 | 116 | DNS | Jasmin Pedersen -99 | 300 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:30 | |||
334 | 116 | DNS | Jasmin Pedersen -99 | 4.12 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:20 | ||
335 | 53 | 13.68 | 4 | Jens Raabymagle -99 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 9:15 | ||
336 | 53 | 4.79 | 9 | Jens Raabymagle -99 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 9:40 | ||
337 | 70 | 7.72 | 1 | Joel Frederik von d'Ahé -06 | 7.86 | 40 meter • Indl. | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 10:20 | |
338 | 70 | 7.75 | 2 | Joel Frederik von d'Ahé -06 | 7.72 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 11:35 | |
339 | 70 | 2.86 | 2 | Joel Frederik von d'Ahé -06 | 2.77 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 11:45 | |
340 | 82 | 48.71 | 6 | Johanna Munch Skylv -99 | 300 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:40 | ||
341 | 82 | 2.31.65 | 9 | Johanna Munch Skylv -99 | 2.25.88 | 800 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:05 | |
342 | 82 | DNS | Johanna Munch Skylv -99 | 2000 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:10 | |||
343 | 119 | 7.55.00 | 3 | Johanne W. Simonsen -99 | 2000 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:10 | ||
344 | 119 | 15.84 | 7 | Johanne W. Simonsen -99 | 15.84 | 80 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:30 | |
345 | 119 | 3.31 | 19 | Johanne W. Simonsen -99 | 4.38 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:20 | |
346 | 619 | 34.97 | 6 | Jonathan Thulstrup -01 | 34.03 | 200 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:20 | |
347 | 619 | 34.85 | 4 | Jonathan Thulstrup -01 | 34.97 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 11:05 | |
348 | 619 | 2.16.42 | 5 | Jonathan Thulstrup -01 | 2.04.51 | 600 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 15:50 | |
349 | 619 | 3.57.87 | 6 | Jonathan Thulstrup -01 | 3.47.17 | 1000 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 12:20 | |
350 | 619 | 8.35.00 | 3 | Jonathan Thulstrup -01 | 2000 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 15:10 | ||
351 | 619 | 3.33 | 14 | Jonathan Thulstrup -01 | 3.61 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:00 | |
352 | 619 | 18.56 | 11 | Jonathan Thulstrup -01 | 20.98 | Spydkast • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:15 | |
353 | 171 | 10.60 | 6 | Josefine Sørensen -02 | 10.18 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:05 | |
354 | 171 | 1.22.12 | 9 | Josefine Sørensen -02 | 1.26.36 | 400 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 13:45 | |
355 | 171 | DNS | Josefine Sørensen -02 | 1000 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:40 | |||
356 | 171 | 3.48 | 12 | Josefine Sørensen -02 | 3.53 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:15 | |
357 | 171 | 19.38 | 10 | Josefine Sørensen -02 | 17.46 | Boldkast • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 9:15 | |
358 | 30 | 3.54 | 2 | Josephine Sofie Hansen -04 | 3.68 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 9:00 | |
359 | 84 | 2.16.67 | 1 | Josephine Thestrup -96 | 2.15.64 | 800 meter • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 14:15 | |
360 | 84 | 4.39.93 | 1 | Josephine Thestrup -96 | 4.40.71 | 1500 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 16:05 | |
361 | 616 | DNS | Julie Falkebo Jensen | 1.55.13 | 600 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 15:40 | ||
362 | 616 | 3.35.34 | 6 | Julie Falkebo Jensen | 3.24.06 | 1000 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:15 | |
363 | 616 | DNS | Julie Falkebo Jensen | 2000 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 15:10 | |||
364 | 616 | 7.84 | 9 | Julie Falkebo Jensen | 7.59 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 15:40 | |
365 | 115 | 14.89 | 7 | Juliet Watson -99 | 14.48 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | |
366 | 115 | 4.06 | 15 | Juliet Watson -99 | 3.82 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:20 | |
367 | 155 | 10.36 | 4 | Juliette Wessel Leroy -02 | 9.77 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:05 | |
368 | 155 | 3.73 | 8 | Juliette Wessel Leroy -02 | 3.81 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:15 | |
369 | 155 | 6.68 | 3 | Juliette Wessel Leroy -02 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 9:00 | ||
370 | 37 | 3.44.95 | 3 | Kajsa Salomonsen -05 | 800 meter • Finale | Piger 8 år | Søndag kl. 10:00 | ||
371 | 37 | 2.97 | 7 | Kajsa Salomonsen -05 | 2.96 | Længdespring • Finale | Piger 8 år | Søndag kl. 10:30 | |
372 | 37 | 3.93 | 4 | Kajsa Salomonsen -05 | 4.22 | Kuglestød • Finale | Piger 8 år | Søndag kl. 11:30 | |
373 | 13 | DNS | Kalle Ranstorp -05 | 800 meter • Finale | Drenge 8 år | Søndag kl. 10:15 | |||
374 | 13 | DNS | Kalle Ranstorp -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8 år | Søndag kl. 11:40 | |||
375 | 13 | DNS | Kalle Ranstorp -05 | Kuglestød • Finale | Drenge 8 år | Søndag kl. 12:45 | |||
376 | 31 | 7.56 | 3 | Karla Bundgaard Langvik -05 | 7.72 | 40 meter • Indl. | Piger 8 år | Lørdag kl. 9:20 | |
377 | 31 | 7.93 | 6 | Karla Bundgaard Langvik -05 | 7.56 | 40 meter • Finale | Piger 8 år | Lørdag kl. 11:05 | |
378 | 31 | DNS | Karla Bundgaard Langvik -05 | 400 meter • Finale | Piger 8 år | Lørdag kl. 13:10 | |||
379 | 31 | 2.99 | 5 | Karla Bundgaard Langvik -05 | 2.70 | Længdespring • Finale | Piger 8 år | Søndag kl. 10:30 | |
380 | 31 | 3.39 | 5 | Karla Bundgaard Langvik -05 | 3.21 | Kuglestød • Finale | Piger 8 år | Søndag kl. 11:30 | |
381 | 31 | 11.53 | 5 | Karla Bundgaard Langvik -05 | 10.61 | Boldkast • Finale | Piger 8 år | Lørdag kl. 10:00 | |
382 | 164 | 1.40 | 1 | Karla Schärfe -03 | 1.32 | Højdespring • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 10:15 | |
383 | 164 | 4.00 | 1 | Karla Schärfe -03 | 4.09 | Længdespring • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 9:00 | |
384 | 164 | 6.61 | 1 | Karla Schärfe -03 | 6.93 | Kuglestød • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 10:00 | |
385 | 164 | 36.85 | 1 | Karla Schärfe -03 | 30.10 | Boldkast • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 9:00 | |
386 | 56 | 4.90 | 4 | Karla Sonne Søndergaard -99 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:20 | ||
387 | 56 | 29.58 | 2 | Karla Sonne Søndergaard -99 | Spydkast • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:00 | ||
388 | 52 | DNS | Karoline Mangor -98 | 13.81 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | ||
389 | 52 | DNS | Karoline Mangor -98 | 12.14 | 80 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:30 | ||
390 | 52 | DNS | Karoline Mangor -98 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | |||
391 | 52 | DNS | Karoline Mangor -98 | Spydkast • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:00 | |||
392 | 20 | 1.30.45 | 3 | Kasper Schimmel Smith -05 | 400 meter • Finale | Drenge 8 år | Lørdag kl. 13:25 | ||
393 | 20 | 9.00.00 | 1 | Kasper Schimmel Smith -05 | 2000 meter • Finale | Drenge 8 år | Lørdag kl. 14:50 | ||
394 | 20 | 2.83 | 3 | Kasper Schimmel Smith -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8 år | Søndag kl. 11:40 | ||
395 | 20 | 29.54 | 2 | Kasper Schimmel Smith -05 | 25.98 | Boldkast • Finale | Drenge 8 år | Lørdag kl. 12:00 | |
396 | 137 | 14.29 | 3 | Katharina Dalsgaard -98 | 13.41 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | |
397 | 137 | 28.85 | 5 | Katharina Dalsgaard -98 | 27.74 | 200 meter • Indl. | Kvinder senior | Søndag kl. 10:30 | |
398 | 137 | DNS | Katharina Dalsgaard -98 | 28.85 | 200 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 12:30 | ||
399 | 137 | DNS | Katharina Dalsgaard -98 | 4.93 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:20 | ||
400 | 101 | 46.87 | 1 | Kathrine Bebe -91 | 51.90 | Diskoskast • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 11:30 | |
401 | 57 | 13.48 | 1 | Katrine Koch Jacobsen -99 | 13.15 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | |
402 | 57 | 13.60 | 5 | Katrine Koch Jacobsen -99 | 13.48 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 11:00 | |
403 | 57 | 1.41 | 7 | Katrine Koch Jacobsen -99 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:35 | ||
404 | 57 | 5.04 | 2 | Katrine Koch Jacobsen -99 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:20 | ||
405 | 57 | 10.77 | 5 | Katrine Koch Jacobsen -99 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
406 | 6 | 4.02.35 | 3 | Khavaquia Rasmussen -93 | 4.05.57 | 1500 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:30 | |
407 | 29 | DNS | Klara Thers-Sonne -04 | 3.29.33 | 800 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:05 | ||
408 | 29 | 3.17 | 8 | Klara Thers-Sonne -04 | 2.93 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 9:00 | |
409 | 29 | 7.27 | 1 | Klara Thers-Sonne -04 | 6.85 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:45 | |
410 | 29 | 36.37 | 1 | Klara Thers-Sonne -04 | 31.23 | Boldkast • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:30 | |
411 | 123 | 16.11 | 5 | Kristoffer Lemming -99 | 16.39 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 9:15 | |
412 | 123 | DNS | Kristoffer Lemming -99 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 9:40 | |||
413 | 63 | 8.77 | 4 | Laura Diaz Friis -06 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 10:40 | ||
414 | 63 | 8.75 | 6 | Laura Diaz Friis -06 | 8.77 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 11:30 | |
415 | 63 | 2.41 | 6 | Laura Diaz Friis -06 | 2.13 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 11:40 | |
416 | 188 | 1.51.63 | 4 | Laura Nørrung Poulsen | 1.42.93 | 600 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 15:40 | |
417 | 188 | 3.25.91 | 5 | Laura Nørrung Poulsen | 3.17.64 | 1000 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:15 | |
418 | 188 | 11.48 | 3 | Laura Nørrung Poulsen | 10.87 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 13:15 | |
419 | 188 | 11.46 | 4 | Laura Nørrung Poulsen | 11.48 | 60 meter hæk • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 14:35 | |
420 | 188 | 1.42 | 3 | Laura Nørrung Poulsen | 1.55 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:45 | |
421 | 635 | 13.33 | 3 | Laura Tølløse -97 | 12.58 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 11:10 | |
422 | 635 | 13.20 | 6 | Laura Tølløse -97 | 13.33 | 100 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 12:55 | |
423 | 635 | 5.41 | 2 | Laura Tølløse -97 | 5.84 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 12:15 | |
424 | 14 | DNS | Laurits Rune -05 | 40 meter • Finale | Drenge 8 år | Lørdag kl. 11:15 | |||
425 | 14 | 1.41.46 | 5 | Laurits Rune -05 | 400 meter • Finale | Drenge 8 år | Lørdag kl. 13:25 | ||
426 | 14 | DNS | Laurits Rune -05 | 2000 meter • Finale | Drenge 8 år | Lørdag kl. 14:50 | |||
427 | 135 | 14.08 | 4 | Leonora Hede -98 | 13.67 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | |
428 | 135 | 12.93 | 1 | Leonora Hede -98 | 13.12 | 80 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:30 | |
429 | 135 | 12.88 | 1 | Leonora Hede -98 | 12.93 | 80 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:45 | |
430 | 178 | 10.51 | 7 | Leonora Minet Ricks -02 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:05 | ||
431 | 178 | 1.20.32 | 7 | Leonora Minet Ricks -02 | 400 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 13:45 | ||
432 | 178 | 4.04.14 | 9 | Leonora Minet Ricks -02 | 1000 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:40 | ||
433 | 162 | 11.65 | 5 | Linus Christoffersen -03 | 11.09 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:20 | |
434 | 162 | DNS | Linus Christoffersen -03 | 1000 meter • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 11:50 | |||
435 | 162 | 8.37.00 | 3 | Linus Christoffersen -03 | 2000 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 14:50 | ||
436 | 162 | NM | Linus Christoffersen -03 | 0.96 | Højdespring • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 9:00 | ||
437 | 162 | DNS | Linus Christoffersen -03 | 2.78 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 11:15 | ||
438 | 170 | 9.42 | 1 | Linus Lindquist -02 | 9.69 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 10:40 | |
439 | 170 | 9.55 | 2 | Linus Lindquist -02 | 9.42 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:00 | |
440 | 170 | 1.08.00 | 3 | Linus Lindquist -02 | 1.09.83 | 400 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 14:00 | |
441 | 170 | 3.15.09 | 3 | Linus Lindquist -02 | 3.16.73 | 1000 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:00 | |
442 | 170 | 1.25 | 2 | Linus Lindquist -02 | 1.35 | Højdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 9:00 | |
443 | 163 | 9.96 | 4 | Liv Nedergaard -02 | 9.53 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:05 | |
444 | 163 | 6.25 | 7 | Liv Nedergaard -02 | 6.55 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 9:00 | |
445 | 169 | 10.35 | 5 | Liva J. Vilhelmsen -02 | 9.95 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:05 | |
446 | 169 | 4.00.20 | 8 | Liva J. Vilhelmsen -02 | 1000 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:40 | ||
447 | 169 | 9.20.00 | 7 | Liva J. Vilhelmsen -02 | 2000 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 14:50 | ||
448 | 169 | 3.24 | 15 | Liva J. Vilhelmsen -02 | 3.61 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:15 | |
449 | 169 | 6.49 | 5 | Liva J. Vilhelmsen -02 | 6.93 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 9:00 | |
450 | 169 | 24.61 | 7 | Liva J. Vilhelmsen -02 | Boldkast • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 9:15 | ||
451 | 65 | 9.13 | 5 | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 8.55 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 10:40 | |
452 | 65 | NM | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 2.26 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 11:40 | ||
453 | 85 | DNS | Louis Hermann -99 | 2.24.60 | 800 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 16:00 | ||
454 | 85 | DNS | Louis Hermann -99 | 2000 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:10 | |||
455 | 72 | 9.07 | 4 | Louis Svanborg -06 | 40 meter • Indl. | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 10:20 | ||
456 | 72 | 2.35 | 11 | Louis Svanborg -06 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 11:45 | ||
457 | 120 | 14.70 | 5 | Louise wessel Leroy -99 | 14.56 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | |
458 | 120 | DNF | Louise wessel Leroy -99 | 14.40 | 80 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:30 | ||
459 | 120 | 4.23 | 12 | Louise wessel Leroy -99 | 4.23 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:20 | |
460 | 18 | 1.13.23 | 1 | Lucas Ravn -04 | 1.14.19 | 400 meter • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 13:30 | |
461 | 18 | 2.55.16 | 1 | Lucas Ravn -04 | 2.52.00 | 800 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:15 | |
462 | 603 | DNS | Lukas Bunch | 11.46 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 9:30 | ||
463 | 603 | DNS | Lukas Bunch | 15.68 | 80 meter hæk • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 15:00 | ||
464 | 603 | DNS | Lukas Bunch | 4.65 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 9:00 | ||
465 | 603 | DNS | Lukas Bunch | 18.30 | Spydkast • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 15:00 | ||
466 | 103 | 12.64 | 3 | Mads Bæk-Larsen -96 | 12.90 | Kuglestød • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 11:00 | |
467 | 103 | 46.41 | 2 | Mads Bæk-Larsen -96 | 47.93 | Diskoskast • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:40 | |
468 | 103 | 55.51 | 2 | Mads Bæk-Larsen -96 | 47.76 | Spydkast • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 12:00 | |
469 | 104 | DNS | Mads Christiansen -97 | 12.52 | Kuglestød • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
470 | 104 | 50.84 | 4 | Mads Christiansen -97 | 51.09 | Spydkast • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 12:00 | |
471 | 193 | 10.69 | 1 | Mads Lund | 11.50 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 9:30 | |
472 | 193 | 10.75 | 3 | Mads Lund | 10.69 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 11:35 | |
473 | 193 | 27.58 | 1 | Mads Lund | 27.71 | 200 meter • Indl. | Drenge 13 år | Søndag kl. 9:30 | |
474 | 193 | 26.41 | 2 | Mads Lund | 27.58 | 200 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:00 | |
475 | 193 | 12.57 | 1 | Mads Lund | 12.59 | 80 meter hæk • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 15:00 | |
476 | 193 | 1.45 | 2 | Mads Lund | 1.35 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 16:10 | |
477 | 193 | 5.74 | 1 | Mads Lund | 5.40 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 9:00 | |
478 | 193 | 40.87 | 1 | Mads Lund | 37.04 | Spydkast • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 15:00 | |
479 | 160 | 9.87 | 3 | Mads Rubek Vitoft -03 | 9.72 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:20 | |
480 | 160 | 1.19 | 2 | Mads Rubek Vitoft -03 | 1.20 | Højdespring • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 9:00 | |
481 | 160 | 3.98 | 6 | Mads Rubek Vitoft -03 | 3.80 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 11:15 | |
482 | 160 | 8.65 | 2 | Mads Rubek Vitoft -03 | 8.49 | Kuglestød • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 13:30 | |
483 | 160 | 42.91 | 2 | Mads Rubek Vitoft -03 | 44.78 | Boldkast • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 11:00 | |
484 | 90 | 2.03.38 | 6 | Mads Skaaning -95 | 2.05.67 | 800 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 16:10 | |
485 | 90 | 4.11.16 | 3 | Mads Skaaning -95 | 4.15.60 | 1500 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 16:20 | |
486 | 74 | 8.67 | 4 | Mads Vincentsen -07 | 8.71 | 40 meter • Indl. | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 10:20 | |
487 | 74 | 8.85 | 8 | Mads Vincentsen -07 | 8.67 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 11:35 | |
488 | 74 | 2.57 | 7 | Mads Vincentsen -07 | 2.41 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 11:45 | |
489 | 613 | 11.74 | 2 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 11.41 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 9:40 | |
490 | 613 | 11.71 | 3 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 11.74 | 80 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 11:40 | |
491 | 613 | 30.31 | 2 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 29.96 | 200 meter • Indl. | Drenge 12 år | Søndag kl. 9:20 | |
492 | 613 | DNS | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 30.31 | 200 meter • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 11:05 | ||
493 | 613 | 4.32 | 4 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 4.52 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:00 | |
494 | 613 | 20.91 | 9 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 22.83 | Spydkast • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 14:15 | |
495 | 62 | 7.85 | 1 | Maja B. Voigt -07 | 8.15 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 10:40 | |
496 | 62 | 7.66 | 1 | Maja B. Voigt -07 | 7.85 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 11:30 | |
497 | 62 | 2.66 | 2 | Maja B. Voigt -07 | 2.65 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 11:40 | |
498 | 121 | DNS | Malou Celia Postvang -99 | 14.76 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | ||
499 | 121 | DNS | Malou Celia Postvang -99 | 3.72 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:20 | ||
500 | 179 | 10.27 | 6 | Malte Bank-Mikkelsen -03 | 10.26 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:20 | |
501 | 179 | 1.21.41 | 13 | Malte Bank-Mikkelsen -03 | 1.24.52 | 400 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 13:50 | |
502 | 179 | 3.50 | 13 | Malte Bank-Mikkelsen -03 | 3.15 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 11:15 | |
503 | 179 | NM | Malte Bank-Mikkelsen -03 | 30.55 | Boldkast • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
504 | 87 | 2.17.74 | 4 | Malthe Nielsen -99 | 2.25.04 | 800 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 16:00 | |
505 | 87 | 6.22.00 | 1 | Malthe Nielsen -99 | 2000 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:10 | ||
506 | 627 | 11.09 | 2 | Maren Høgberget -89 | Trespring • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 11:00 | ||
507 | 168 | 1.21 | 4 | Maria Boesdal -02 | 1.25 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 | |
508 | 168 | 3.78 | 7 | Maria Boesdal -02 | 3.83 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:15 | |
509 | 168 | 5.80 | 10 | Maria Boesdal -02 | 6.64 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 9:00 | |
510 | 168 | 18.08 | 11 | Maria Boesdal -02 | 23.41 | Boldkast • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 9:15 | |
511 | 83 | 14.34 | 4 | Maria H. B. Andersen -98 | 14.30 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | |
512 | 83 | 28.25 | 3 | Maria H. B. Andersen -98 | 28.47 | 200 meter • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 11:15 | |
513 | 83 | 44.04 | 3 | Maria H. B. Andersen -98 | 42.28 | 300 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:40 | |
514 | 142 | 13.49 | 2 | Maria Selck -99 | 12.89 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | |
515 | 142 | 13.67 | 6 | Maria Selck -99 | 13.49 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 11:00 | |
516 | 142 | 13.05 | 2 | Maria Selck -99 | 12.01 | 80 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:30 | |
517 | 142 | 12.93 | 3 | Maria Selck -99 | 13.05 | 80 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:45 | |
518 | 142 | 1.49 | 4 | Maria Selck -99 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:35 | ||
519 | 142 | 3.00 | 2 | Maria Selck -99 | 2.96 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:30 | |
520 | 3 | 13.92 | 2 | Marie Caroline Vermund -95 | 13.66 | 100 meter • Finale | Piger 18-19 år | Lørdag kl. 12:40 | |
521 | 172 | 9.44 | 1 | Marie Falkebo Jensen -03 | 8.97 | 60 meter • Indl. | Piger 10 år | Lørdag kl. 9:50 | |
522 | 172 | 9.02 | 1 | Marie Falkebo Jensen -03 | 9.44 | 60 meter • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 11:45 | |
523 | 172 | 1.06.93 | 1 | Marie Falkebo Jensen -03 | 1.06.79 | 400 meter • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 13:40 | |
524 | 172 | 3.23.71 | 1 | Marie Falkebo Jensen -03 | 3.28.55 | 1000 meter • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 11:40 | |
525 | 172 | 6.58.00 | 1 | Marie Falkebo Jensen -03 | 2000 meter • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 14:50 | ||
526 | 172 | 6.40 | 2 | Marie Falkebo Jensen -03 | 6.37 | Kuglestød • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 10:00 | |
527 | 67 | 8.16 | 1 | Marie Meyland Andersen -06 | 7.97 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 10:40 | |
528 | 67 | 7.99 | 3 | Marie Meyland Andersen -06 | 8.16 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 11:30 | |
529 | 67 | 2.50 | 4 | Marie Meyland Andersen -06 | 2.30 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 11:40 | |
530 | 106 | 45.90 | 2 | Markus Hansen -88 | 49.88 | Hammerkast • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 12:45 | |
531 | 628 | 12.73 | 1 | Martha Traoré -95 | 12.22 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 11:10 | |
532 | 628 | 12.54 | 2 | Martha Traoré -95 | 12.73 | 100 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 12:55 | |
533 | 628 | DNS | Martha Traoré -95 | 25.12 | 200 meter • Indl. | Kvinder senior | Søndag kl. 10:30 | ||
534 | 628 | 5.91 | 1 | Martha Traoré -95 | 6.15 | Længdespring • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 12:15 | |
535 | 93 | 4.53.56 | 5 | Martin Højlund Nielsen -93 | 4.53.59 | 1500 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:30 | |
536 | 185 | 4.50 | 2 | Martin Stensvig -88 | Stangspring • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 14:00 | ||
537 | 145 | 12.09 | 3 | Massin Ait Bouziad -95 | 12.29 | 100 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 12:45 | |
538 | 145 | 16.06 | 1 | Massin Ait Bouziad -95 | 16.06 | 110 meter hæk • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 15:35 | |
539 | 145 | 6.46 | 1 | Massin Ait Bouziad -95 | 6.36 | Længdespring • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 14:20 | |
540 | 112 | 1.36 | 8 | Mathilde S. Jepsen -99 | 1.34 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:35 | |
541 | 198 | 12.86 | 6 | Mathilde Willer | 12.51 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
542 | 198 | 32.48 | 5 | Mathilde Willer | 32.40 | 200 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:10 | |
543 | 198 | 7.27.00 | 3 | Mathilde Willer | 2000 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 15:10 | ||
544 | 198 | 13.51 | 4 | Mathilde Willer | 12.65 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 13:15 | |
545 | 198 | 3.69 | 17 | Mathilde Willer | 4.03 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 | |
546 | 100 | 57.14 | 1 | Meiken Greve -80 | 61.05 | Hammerkast • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 14:45 | |
547 | 64 | 10.24 | 6 | Merle Normann Risum -06 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 10:40 | ||
548 | 64 | 1.67 | 10 | Merle Normann Risum -06 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 11:40 | ||
549 | 176 | 10.41 | 6 | Mie Hylling Axelsson -02 | 10.08 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:05 | |
550 | 176 | 1.21.39 | 8 | Mie Hylling Axelsson -02 | 1.20.58 | 400 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 13:45 | |
551 | 176 | 17.09 | 14 | Mie Hylling Axelsson -02 | 17.28 | Boldkast • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 9:15 | |
552 | 140 | 11.11 | 1 | Mike Kalisz -89 | 10.76 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 11:20 | |
553 | 140 | 10.91 | 1 | Mike Kalisz -89 | 11.11 | 100 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 13:00 | |
554 | 140 | 22.32 | 1 | Mike Kalisz -89 | 21.64 | 200 meter • Indl. | Mænd senior | Søndag kl. 10:40 | |
555 | 140 | 22.18 | 1 | Mike Kalisz -89 | 22.32 | 200 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 12:35 | |
556 | 107 | 5.10 | 1 | Mikkel M. Nielsen -88 | Stangspring • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 14:00 | ||
557 | 633 | 14.58 | 5 | Mille Hjort Westergren -99 | 14.20 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | |
558 | 633 | 4.31 | 11 | Mille Hjort Westergren -99 | 4.36 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:20 | |
559 | 147 | DNS | Mille Lindholm Pedersen -99 | 1.36 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:35 | ||
560 | 26 | DNS | Mina Taj -04 | 400 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 13:15 | |||
561 | 26 | DNS | Mina Taj -04 | 2000 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 14:50 | |||
562 | 26 | DNS | Mina Taj -04 | Boldkast • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:30 | |||
563 | 92 | 5.09.38 | 5 | Mohammed Hersi -94 | 4.33.65 | 1500 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 16:20 | |
564 | 113 | 14.94 | 5 | Nana Birch Krull -99 | 14.70 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | |
565 | 113 | 3.68 | 18 | Nana Birch Krull -99 | 3.81 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:20 | |
566 | 138 | DNS | Nana Mägi -97 | 14.18 | 100 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 12:30 | ||
567 | 138 | DNS | Nana Mägi -97 | 29.19 | 200 meter • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 11:15 | ||
568 | 138 | DNS | Nana Mägi -97 | 4.88 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 12:15 | ||
569 | 192 | 12.16 | 5 | Nanna Andersen | 11.67 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
570 | 192 | DNS | Nanna Andersen | 4.42 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 | ||
571 | 192 | DNS | Nanna Andersen | 6.09 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 15:40 | ||
572 | 32 | 7.05 | 1 | Nanna Schaldemose -04 | 6.88 | 40 meter • Indl. | Piger 9 år | Lørdag kl. 9:30 | |
573 | 32 | 7.00 | 1 | Nanna Schaldemose -04 | 7.05 | 40 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 11:25 | |
574 | 32 | 1.24.10 | 5 | Nanna Schaldemose -04 | 400 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 13:15 | ||
575 | 32 | 3.23.43 | 5 | Nanna Schaldemose -04 | 800 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:05 | ||
576 | 32 | 9.30.00 | 1 | Nanna Schaldemose -04 | 2000 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 14:50 | ||
577 | 32 | 3.30 | 6 | Nanna Schaldemose -04 | 3.42 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 9:00 | |
578 | 33 | 7.78 | 3 | Naomi Illima Jensen -04 | 40 meter • Indl. | Piger 9 år | Lørdag kl. 9:30 | ||
579 | 33 | 7.46 | 5 | Naomi Illima Jensen -04 | 7.78 | 40 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 11:25 | |
580 | 33 | DNS | Naomi Illima Jensen -04 | 400 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 13:15 | |||
581 | 136 | 2.17.58 | 2 | Natalja Norius-Pedersen -98 | 2.17.53 | 800 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:05 | |
582 | 136 | DNS | Natalja Norius-Pedersen -98 | 300 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:30 | |||
583 | 46 | DNS | Nicholas Søjnæs -98 | 30.21 | Diskoskast • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:00 | ||
584 | 46 | 50.29 | 1 | Nicholas Søjnæs -98 | 42.43 | Spydkast • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:45 | |
585 | 105 | 17.93 | 1 | Nick Petersen -87 | 18.57 | Kuglestød • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 14:00 | |
586 | 636 | DNS | Nicklas Hyde -86 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 11:20 | |||
587 | 636 | 47.79 | 1 | Nicklas Hyde -86 | 47.55 | 400 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 17:20 | |
588 | 91 | 4.30.92 | 2 | Niclas Nygaard -96 | 4.35.11 | 1500 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 16:20 | |
589 | 44 | DNS | Nicolai Hartling -94 | 11.81 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 11:20 | ||
590 | 44 | 49.93 | 5 | Nicolai Hartling -94 | 49.82 | 400 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 17:20 | |
591 | 44 | 1.54.86 | 4 | Nicolai Hartling -94 | 1.58.11 | 800 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:20 | |
592 | 95 | DNS | Nicoline Christensen -99 | 800 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:05 | |||
593 | 95 | DNS | Nicoline Christensen -99 | 2000 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:10 | |||
594 | 4 | 15.34.91 | 2 | Niels Peter Nielsen -87 | 15.39.00 | 5000 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 14:45 | |
595 | 150 | DNF | Nikoline H. Ørum-Nielsen -02 | 1.13.00 | 400 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 13:45 | ||
596 | 150 | 3.32.69 | 2 | Nikoline H. Ørum-Nielsen -02 | 3.34.00 | 1000 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:40 | |
597 | 150 | 7.24.00 | 2 | Nikoline H. Ørum-Nielsen -02 | 2000 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 14:50 | ||
598 | 165 | 9.95 | 5 | Nina-Tao Hahnemann -02 | 10.11 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:05 | |
599 | 165 | 22.15 | 9 | Nina-Tao Hahnemann -02 | Boldkast • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 9:15 | ||
600 | 173 | 9.63 | 2 | Noah Grunnet Nouri -02 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 10:40 | ||
601 | 173 | 9.91 | 5 | Noah Grunnet Nouri -02 | 9.63 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:00 | |
602 | 173 | 1.09.62 | 4 | Noah Grunnet Nouri -02 | 400 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 14:00 | ||
603 | 173 | 3.20.93 | 4 | Noah Grunnet Nouri -02 | 1000 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:00 | ||
604 | 186 | 11.45 | 1 | Olivia Thorsgaard | 12.05 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
605 | 186 | 11.49 | 3 | Olivia Thorsgaard | 11.45 | 80 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:50 | |
606 | 186 | DNS | Olivia Thorsgaard | 200 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:10 | |||
607 | 186 | 1.43.16 | 1 | Olivia Thorsgaard | 600 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 15:40 | ||
608 | 186 | 3.13.02 | 1 | Olivia Thorsgaard | 1000 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:15 | ||
609 | 186 | 11.18 | 2 | Olivia Thorsgaard | 11.04 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 13:15 | |
610 | 186 | DNS | Olivia Thorsgaard | 11.18 | 60 meter hæk • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 14:35 | ||
611 | 186 | 1.48 | 2 | Olivia Thorsgaard | 1.55 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:45 | |
612 | 608 | DNS | Ophelia Buch | 10.79 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 13:15 | ||
613 | 608 | DNS | Ophelia Buch | 4.27 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 | ||
614 | 610 | 13.46 | 5 | Oskar Kirk Damsgaard -01 | 12.94 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 9:40 | |
615 | 122 | DNS | Oskar Lundin -99 | 4.83 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 9:40 | ||
616 | 17 | 1.40.59 | 4 | Oskar Thers-Sonne -05 | 400 meter • Finale | Drenge 8 år | Lørdag kl. 13:25 | ||
617 | 17 | 24.05 | 3 | Oskar Thers-Sonne -05 | 24.46 | Boldkast • Finale | Drenge 8 år | Lørdag kl. 12:00 | |
618 | 77 | 8.22 | 2 | Oswald Linquist -06 | 7.85 | 40 meter • Indl. | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 10:20 | |
619 | 77 | 8.19 | 4 | Oswald Linquist -06 | 8.22 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 11:35 | |
620 | 77 | 2.39 | 8 | Oswald Linquist -06 | 2.43 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 11:45 | |
621 | 157 | 9.67 | 3 | Oswald S. Carstensen -02 | 9.41 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 10:40 | |
622 | 157 | 9.78 | 4 | Oswald S. Carstensen -02 | 9.67 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:00 | |
623 | 157 | 1.19 | 4 | Oswald S. Carstensen -02 | 1.22 | Højdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 9:00 | |
624 | 157 | 4.09 | 2 | Oswald S. Carstensen -02 | 3.99 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 14:30 | |
625 | 157 | 9.75 | 3 | Oswald S. Carstensen -02 | 9.76 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:15 | |
626 | 157 | 43.65 | 3 | Oswald S. Carstensen -02 | 45.55 | Boldkast • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
627 | 16 | 7.87 | 4 | Peter Grevy Ejstrup -04 | 7.88 | 40 meter • Indl. | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:50 | |
628 | 16 | 0.96 | 4 | Peter Grevy Ejstrup -04 | 0.91 | Højdespring • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 13:00 | |
629 | 16 | 3.13 | 6 | Peter Grevy Ejstrup -04 | 3.05 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:40 | |
630 | 16 | 13.50 | 18 | Peter Grevy Ejstrup -04 | 12.83 | Boldkast • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 12:30 | |
631 | 630 | 49.89 | 4 | Philip Braun -91 | 50.13 | 400 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 17:20 | |
632 | 630 | 2.00.93 | 11 | Philip Braun -91 | 2.02.00 | 800 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:20 | |
633 | 131 | 12.10 | 5 | Philip Reynolds -96 | 11.72 | 100 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 12:35 | |
634 | 131 | 23.86 | 2 | Philip Reynolds -96 | 23.57 | 200 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 9:40 | |
635 | 131 | DNS | Philip Reynolds -96 | 23.86 | 200 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 11:25 | ||
636 | 131 | 52.56 | 5 | Philip Reynolds -96 | 53.80 | 400 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 17:05 | |
637 | 60 | 8.72 | 3 | Pil Nedergaard -06 | 8.66 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 10:40 | |
638 | 60 | 8.85 | 8 | Pil Nedergaard -06 | 8.72 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 11:30 | |
639 | 60 | 2.40 | 7 | Pil Nedergaard -06 | 2.24 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Lørdag kl. 11:40 | |
640 | 89 | 1.57.70 | 1 | Rasmus Hjorth Christensen -95 | 1.56.06 | 800 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 16:10 | |
641 | 89 | 4.08.60 | 2 | Rasmus Hjorth Christensen -95 | 4.08.81 | 1500 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 16:20 | |
642 | 22 | 6.95 | 1 | Rasmus Hvorup Jensen -04 | 7.15 | 40 meter • Indl. | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:50 | |
643 | 22 | 7.03 | 3 | Rasmus Hvorup Jensen -04 | 6.95 | 40 meter • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 11:20 | |
644 | 22 | 1.18.13 | 3 | Rasmus Hvorup Jensen -04 | 400 meter • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 13:30 | ||
645 | 22 | 2.55.46 | 2 | Rasmus Hvorup Jensen -04 | 800 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:15 | ||
646 | 22 | 1.16 | 1 | Rasmus Hvorup Jensen -04 | 1.15 | Højdespring • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 13:00 | |
647 | 22 | 3.91 | 2 | Rasmus Hvorup Jensen -04 | 3.63 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:40 | |
648 | 22 | 6.40 | 4 | Rasmus Hvorup Jensen -04 | 6.24 | Kuglestød • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 12:45 | |
649 | 161 | 11.03 | 4 | Rebecca Dahl Kokkegård -03 | 11.08 | 60 meter • Indl. | Piger 10 år | Lørdag kl. 9:50 | |
650 | 161 | 10.90 | 8 | Rebecca Dahl Kokkegård -03 | 11.03 | 60 meter • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 11:45 | |
651 | 161 | 3.07 | 9 | Rebecca Dahl Kokkegård -03 | 3.03 | Længdespring • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 9:00 | |
652 | 161 | 6.11 | 3 | Rebecca Dahl Kokkegård -03 | 5.20 | Kuglestød • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 10:00 | |
653 | 161 | 32.85 | 3 | Rebecca Dahl Kokkegård -03 | 25.21 | Boldkast • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 9:00 | |
654 | 117 | 15.78 | 7 | Rebecca Hounde -99 | 14.36 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | |
655 | 117 | 4.12 | 14 | Rebecca Hounde -99 | 4.28 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:20 | |
656 | 98 | DNS | Rebecka Krüeger -03 | 9.20 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:05 | ||
657 | 98 | 1.14.19 | 3 | Rebecka Krüeger -03 | 1.10.00 | 400 meter • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 13:40 | |
658 | 98 | 1.34 | 1 | Rebecka Krüeger -03 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
659 | 98 | 2.10 | 4 | Rebecka Krüeger -03 | Stangspring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 9:30 | ||
660 | 98 | DNS | Rebecka Krüeger -03 | Boldkast • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 9:00 | |||
661 | 151 | 10.33 | 3 | Rebekka Schaldemose -03 | 9.30 | 60 meter • Indl. | Piger 10 år | Lørdag kl. 9:50 | |
662 | 151 | 10.12 | 6 | Rebekka Schaldemose -03 | 10.33 | 60 meter • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 11:45 | |
663 | 151 | 1.20.96 | 7 | Rebekka Schaldemose -03 | 400 meter • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 13:40 | ||
664 | 151 | 8.33.00 | 3 | Rebekka Schaldemose -03 | 2000 meter • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 14:50 | ||
665 | 151 | 3.33 | 8 | Rebekka Schaldemose -03 | 3.49 | Længdespring • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 9:00 | |
666 | 151 | 4.94 | 10 | Rebekka Schaldemose -03 | Kuglestød • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 10:00 | ||
667 | 96 | 2.05.27 | 1 | Remi Rosseau -97 | 2.08.42 | 800 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 16:10 | |
668 | 96 | 4.22.67 | 1 | Remi Rosseau -97 | 4.34.86 | 1500 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 16:20 | |
669 | 144 | 14.03 | 3 | Rikke Andersen -98 | 13.68 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | |
670 | 144 | 1.65 | 1 | Rikke Andersen -98 | 1.70 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:35 | |
671 | 144 | 5.18 | 1 | Rikke Andersen -98 | 5.08 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:20 | |
672 | 159 | 10.03 | 4 | Robert Christiansen -03 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:20 | ||
673 | 159 | 31.71 | 8 | Robert Christiansen -03 | Boldkast • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
674 | 102 | 11.57 | 4 | Roi Holgarson | 11.35 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 11:20 | |
675 | 102 | 11.43 | 7 | Roi Holgarson | 11.57 | 100 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 13:00 | |
676 | 102 | 23.90 | 5 | Roi Holgarson | 23.79 | 200 meter • Indl. | Mænd senior | Søndag kl. 10:40 | |
677 | 102 | 23.71 | 4 | Roi Holgarson | 23.90 | 200 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 12:35 | |
678 | 71 | 8.30 | 3 | Samuel Skov Bailey -06 | 8.42 | 40 meter • Indl. | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 10:20 | |
679 | 71 | 8.43 | 7 | Samuel Skov Bailey -06 | 8.30 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 11:35 | |
680 | 71 | 2.58 | 6 | Samuel Skov Bailey -06 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 11:45 | ||
681 | 109 | 38.57 | 1 | Sandra Böll -94 | 38.55 | Diskoskast • Finale | Piger 18-19 år | Søndag kl. 11:30 | |
682 | 109 | 30.16 | 2 | Sandra Böll -94 | 26.83 | Spydkast • Finale | Piger 18-19 år | Søndag kl. 15:00 | |
683 | 124 | 12.41 | 5 | Sara Vardar | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
684 | 124 | 4.20 | 10 | Sara Vardar | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 | ||
685 | 609 | 1.43.87 | 2 | Sebastian Nielsen | 1.42.86 | 600 meter • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 15:55 | |
686 | 609 | 3.13.17 | 4 | Sebastian Nielsen | 3.10.00 | 1000 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 12:20 | |
687 | 127 | 12.40 | 6 | Sebastian Pedersen -97 | 11.98 | 100 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 12:35 | |
688 | 127 | 16.72 | 1 | Sebastian Pedersen -97 | 16.26 | 110 meter hæk • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:35 | |
689 | 127 | 1.73 | 2 | Sebastian Pedersen -97 | 1.78 | Højdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 12:00 | |
690 | 127 | 6.27 | 1 | Sebastian Pedersen -97 | 5.95 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 14:20 | |
691 | 19 | 8.35 | 6 | Sebastian Thulstrup -04 | 7.88 | 40 meter • Indl. | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:50 | |
692 | 19 | 1.31.52 | 15 | Sebastian Thulstrup -04 | 1.33.30 | 400 meter • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 13:30 | |
693 | 19 | 3.26.16 | 6 | Sebastian Thulstrup -04 | 800 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:15 | ||
694 | 19 | 2.88 | 8 | Sebastian Thulstrup -04 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:40 | ||
695 | 19 | 4.27 | 8 | Sebastian Thulstrup -04 | 4.39 | Kuglestød • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 12:45 | |
696 | 19 | 22.72 | 12 | Sebastian Thulstrup -04 | 22.35 | Boldkast • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 12:30 | |
697 | 612 | 12.46 | 5 | Selma Staun | 60 meter hæk • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 13:15 | ||
698 | 612 | 12.79 | 5 | Selma Staun | 12.46 | 60 meter hæk • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 14:35 | |
699 | 612 | 1.39 | 4 | Selma Staun | 1.39 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:45 | |
700 | 612 | 2.20 | 3 | Selma Staun | 2.20 | Stangspring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 9:30 | |
701 | 612 | 4.18 | 11 | Selma Staun | 4.16 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 | |
702 | 182 | 13.17 | 3 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 12.86 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 9:50 | |
703 | 182 | 12.88 | 8 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 13.17 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 11:45 | |
704 | 182 | 34.70 | 5 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 33.76 | 200 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 9:00 | |
705 | 182 | 14.06 | 7 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 14:30 | ||
706 | 182 | 1.21 | 5 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 1.20 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:00 | |
707 | 182 | 3.80 | 10 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 4.14 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:10 | |
708 | 182 | 9.75 | 6 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 8.78 | Spydkast • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 13:00 | |
709 | 24 | 7.80 | 3 | Signe Juhl Laursen -05 | 40 meter • Indl. | Piger 8 år | Lørdag kl. 9:20 | ||
710 | 24 | DNS | Signe Juhl Laursen -05 | 7.80 | 40 meter • Finale | Piger 8 år | Lørdag kl. 11:05 | ||
711 | 24 | 1.33.33 | 4 | Signe Juhl Laursen -05 | 1.40.04 | 400 meter • Finale | Piger 8 år | Lørdag kl. 13:10 | |
712 | 24 | 10.24.00 | 3 | Signe Juhl Laursen -05 | 2000 meter • Finale | Piger 8 år | Lørdag kl. 14:50 | ||
713 | 21 | 1.21.94 | 5 | Sigurd Sandfeld -04 | 400 meter • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 13:30 | ||
714 | 21 | 3.10.41 | 4 | Sigurd Sandfeld -04 | 800 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:15 | ||
715 | 21 | 8.13.00 | 1 | Sigurd Sandfeld -04 | 2000 meter • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 14:50 | ||
716 | 21 | DNS | Sigurd Sandfeld -04 | 3.01 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:40 | ||
717 | 158 | 3.40.11 | 8 | Simon Hjorth Jensen -02 | 3.42.76 | 1000 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:00 | |
718 | 158 | 7.47.00 | 4 | Simon Hjorth Jensen -02 | 2000 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 14:50 | ||
719 | 78 | 23.93 | 4 | Simon Hvelplund -84 | 23.31 | 200 meter • Indl. | Mænd senior | Søndag kl. 10:40 | |
720 | 78 | DNS | Simon Hvelplund -84 | 23.93 | 200 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 12:35 | ||
721 | 78 | 51.13 | 7 | Simon Hvelplund -84 | 51.12 | 400 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 17:20 | |
722 | 78 | 2.07.02 | 20 | Simon Hvelplund -84 | 2.00.00 | 800 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:20 | |
723 | 126 | 14.59 | 2 | Simon Traore -98 | 13.87 | 100 meter hæk • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:10 | |
724 | 126 | 6.36 | 1 | Simon Traore -98 | 6.51 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 9:40 | |
725 | 35 | 1.16.52 | 1 | Sofia Thøgersen -05 | 1.17.78 | 400 meter • Finale | Piger 8 år | Lørdag kl. 13:10 | |
726 | 35 | 2.53.45 | 1 | Sofia Thøgersen -05 | 800 meter • Finale | Piger 8 år | Søndag kl. 10:00 | ||
727 | 35 | 7.49.00 | 1 | Sofia Thøgersen -05 | 2000 meter • Finale | Piger 8 år | Lørdag kl. 14:50 | ||
728 | 35 | 3.50 | 2 | Sofia Thøgersen -05 | 3.14 | Længdespring • Finale | Piger 8 år | Søndag kl. 10:30 | |
729 | 35 | 21.21 | 1 | Sofia Thøgersen -05 | 23.50 | Boldkast • Finale | Piger 8 år | Lørdag kl. 10:00 | |
730 | 146 | 12.33 | 1 | Sofus Clausen -98 | 12.41 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 9:15 | |
731 | 146 | DNS | Sofus Clausen -98 | 12.33 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 11:05 | ||
732 | 146 | DNS | Sofus Clausen -98 | 25.17 | 200 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 9:40 | ||
733 | 146 | 14.08 | 1 | Sofus Clausen -98 | 13.86 | 100 meter hæk • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:10 | |
734 | 153 | 9.26 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 8.94 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:20 | |
735 | 153 | 8.96 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 9.26 | 60 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 11:55 | |
736 | 153 | 1.06.28 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 1.07.98 | 400 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 13:50 | |
737 | 153 | 4.47 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 4.46 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 11:15 | |
738 | 153 | 7.47 | 4 | Sofus Peter Lassen -03 | 6.99 | Kuglestød • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 13:30 | |
739 | 34 | DNS | Solvej Schwarzer -04 | 7.70 | 40 meter • Indl. | Piger 9 år | Lørdag kl. 9:30 | ||
740 | 34 | DNS | Solvej Schwarzer -04 | Højdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 12:00 | |||
741 | 34 | DNS | Solvej Schwarzer -04 | 13.51 | Boldkast • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:30 | ||
742 | 11 | 8.03 | 1 | Sophus Emil R. Jensen -06 | 40 meter • Indl. | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 10:20 | ||
743 | 11 | 8.16 | 3 | Sophus Emil R. Jensen -06 | 8.03 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 11:35 | |
744 | 11 | 2.71 | 4 | Sophus Emil R. Jensen -06 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 11:45 | ||
745 | 615 | 11.95 | 3 | Suzanne Andersen | 11.47 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
746 | 615 | 30.58 | 3 | Suzanne Andersen | 29.78 | 200 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:10 | |
747 | 615 | 30.53 | 7 | Suzanne Andersen | 30.58 | 200 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 10:55 | |
748 | 615 | 4.28 | 9 | Suzanne Andersen | 4.44 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 | |
749 | 615 | 10.93 | 3 | Suzanne Andersen | 10.80 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 15:40 | |
750 | 615 | 24.14 | 5 | Suzanne Andersen | 19.68 | Spydkast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
751 | 114 | 16.68 | 7 | Téa Heller -99 | 15.67 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:00 | |
752 | 114 | 2.95 | 20 | Téa Heller -99 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:20 | ||
753 | 625 | 13.56 | 4 | Thea Haahr -91 | 13.43 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 11:10 | |
754 | 625 | 13.51 | 7 | Thea Haahr -91 | 13.56 | 100 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 12:55 | |
755 | 625 | 15.00 | 1 | Thea Haahr -91 | 14.74 | 100 meter hæk • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 15:20 | |
756 | 631 | 2.22.16 | 6 | Thor Bendix Madsen -99 | 800 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 16:00 | ||
757 | 631 | 6.28.00 | 2 | Thor Bendix Madsen -99 | 2000 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:10 | ||
758 | 40 | 3.30.30 | 6 | Tsinat Krause -04 | 3.40.52 | 800 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:05 | |
759 | 40 | 3.27 | 7 | Tsinat Krause -04 | 2.98 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 9:00 | |
760 | 40 | 4.44 | 6 | Tsinat Krause -04 | 4.20 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:45 | |
761 | 43 | 7.40 | 3 | Vigga Fich -04 | 7.39 | 40 meter • Indl. | Piger 9 år | Lørdag kl. 9:30 | |
762 | 43 | 7.38 | 4 | Vigga Fich -04 | 7.40 | 40 meter • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 11:25 | |
763 | 43 | DNS | Vigga Fich -04 | Højdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 12:00 | |||
764 | 43 | 3.31 | 5 | Vigga Fich -04 | 3.09 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 9:00 | |
765 | 73 | DNS | Viggo Hammer -06 | 40 meter • Indl. | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 10:20 | |||
766 | 73 | DNS | Viggo Hammer -06 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 11:45 | |||
767 | 200 | 29.73 | 1 | Viktoria Dommer -01 | 28.65 | 200 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 9:00 | |
768 | 200 | 29.97 | 3 | Viktoria Dommer -01 | 29.73 | 200 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 10:50 | |
769 | 200 | 1.48.22 | 2 | Viktoria Dommer -01 | 1.48.85 | 600 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 15:30 | |
770 | 200 | 3.24.80 | 3 | Viktoria Dommer -01 | 3.30.59 | 1000 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 12:05 | |
771 | 200 | 1.42 | 1 | Viktoria Dommer -01 | 1.34 | Højdespring • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 14:00 | |
772 | 200 | 1.80 | 7 | Viktoria Dommer -01 | Stangspring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 9:30 | ||
773 | 12 | 4.10 | 1 | Vilhelm Krüger -04 | 4.01 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:40 | |
774 | 12 | 7.03 | 1 | Vilhelm Krüger -04 | 5.98 | Kuglestød • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 12:45 | |
775 | 602 | 11.65 | 1 | Vincent Plas -01 | 11.43 | 80 meter • Indl. | Drenge 12 år | Lørdag kl. 9:40 | |
776 | 602 | DNS | Vincent Plas -01 | 11.65 | 80 meter • Finale | Drenge 12 år | Lørdag kl. 11:40 | ||
777 | 602 | DNS | Vincent Plas -01 | 4.52 | Længdespring • Finale | Drenge 12 år | Søndag kl. 10:00 | ||
778 | 149 | DNS | Virgil Topholm Hartmann -98 | 15.69 | 100 meter hæk • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:10 | ||
779 | 149 | 1.61 | 5 | Virgil Topholm Hartmann -98 | 1.67 | Højdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:15 | |
780 | 149 | 3.60 | 1 | Virgil Topholm Hartmann -98 | 3.40 | Stangspring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | |
781 | 149 | 5.73 | 3 | Virgil Topholm Hartmann -98 | 5.62 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 9:40 | |
782 | 38 | 9.21 | 5 | Virginia N. B. Overgaard -05 | 40 meter • Indl. | Piger 8 år | Lørdag kl. 9:20 | ||
783 | 38 | DNF | Virginia N. B. Overgaard -05 | 800 meter • Finale | Piger 8 år | Søndag kl. 10:00 | |||
784 | 38 | DNS | Virginia N. B. Overgaard -05 | Højdespring • Finale | Piger 8 år | Lørdag kl. 12:00 | |||
785 | 38 | 1.97 | 10 | Virginia N. B. Overgaard -05 | Længdespring • Finale | Piger 8 år | Søndag kl. 10:30 | ||
786 | 38 | 2.77 | 6 | Virginia N. B. Overgaard -05 | Kuglestød • Finale | Piger 8 år | Søndag kl. 11:30 | ||
787 | 38 | 9.86 | 6 | Virginia N. B. Overgaard -05 | 7.71 | Boldkast • Finale | Piger 8 år | Lørdag kl. 10:00 | |
788 | 76 | 9.13 | 4 | William Bynck -06 | 40 meter • Indl. | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 10:20 | ||
789 | 76 | 2.22 | 12 | William Bynck -06 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Lørdag kl. 11:45 | ||
790 | 167 | 9.13 | 1 | William Osula -03 | 8.84 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:20 | |
791 | 167 | 9.02 | 2 | William Osula -03 | 9.13 | 60 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 11:55 | |
792 | 167 | DNS | William Osula -03 | 1.12.00 | 400 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 13:50 | ||
793 | 167 | 42.63 | 3 | William Osula -03 | Boldkast • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
794 | 623 | 9.57 | 2 | William Wittendorff -03 | 9.23 | 60 meter • Indl. | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:20 | |
795 | 623 | 9.63 | 5 | William Wittendorff -03 | 9.57 | 60 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 11:55 | |
796 | 623 | 1.14.68 | 6 | William Wittendorff -03 | 1.12.60 | 400 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 13:50 | |
797 | 623 | 3.70 | 9 | William Wittendorff -03 | 3.93 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 11:15 | |
798 | 617 | 30.97 | 4 | Xenia Kaas Bruun | 31.77 | 200 meter • Indl. | Piger 13 år | Søndag kl. 9:10 | |
799 | 617 | 30.63 | 8 | Xenia Kaas Bruun | 30.97 | 200 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 10:55 | |
800 | 617 | 8.12 | 8 | Xenia Kaas Bruun | 7.68 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 15:40 |