Copenhagen Open • Hvidovre Stadion • Hvidovre
12-13 jun., 2021
Arrangør: Hvidovre AM
Fremad Holbæk
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 142 | 49.10 | 2 | Aksel Såbye Lauritsen -08 | 300 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | ||
2 | 142 | 1.51.74 | 3 | Aksel Såbye Lauritsen -08 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:00 | ||
3 | 142 | 3.18.51 | 4 | Aksel Såbye Lauritsen -08 | 1000 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 | ||
4 | 143 | 9.79 | 4 | Freja Abildgaard -10 | 9.95 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 9:25 | |
5 | 143 | 9.93 | 8 | Freja Abildgaard -10 | 9.79 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:25 | |
6 | 143 | 15.45 | 4 | Freja Abildgaard -10 | 100 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
7 | 143 | 16.01 | 7 | Freja Abildgaard -10 | 15.45 | 100 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:35 | |
8 | 143 | 2.15.28 | 1 | Freja Abildgaard -10 | 2.13.71 | 600 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:00 | |
9 | 143 | 1.15 | 4 | Freja Abildgaard -10 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:50 | ||
10 | 143 | 3.22 (w:+4.4) | 18 | Freja Abildgaard -10 | 3.23 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:10 | |
11 | 144 | PB | 48.49 | 2 | Jason Overgaard -01 | 45.04 | Spydkast • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 17:30 |
12 | 145 | 11.57 | 1 | Ludvig Elmedal -06 | 11.73 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 11:20 | |
13 | 145 | DNS | Ludvig Elmedal -06 | 25.65 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:50 | ||
14 | 146 | PB | 1.44.81 | 2 | Magnus Abildgaard Kofoed -09 | 1.50.73 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:00 |
15 | 146 | PB | 3.12.46 | 2 | Magnus Abildgaard Kofoed -09 | 3.31.65 | 1000 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
16 | 146 | 15.29 | 2 | Magnus Abildgaard Kofoed -09 | 80 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:20 | ||
17 | 146 | PB | 1.28 | 5 | Magnus Abildgaard Kofoed -09 | 1.18 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:00 |
18 | 147 | 9.64 | 2 | Noah Gudbjerg Boll -10 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 9:40 | ||
19 | 147 | 9.89 | 5 | Noah Gudbjerg Boll -10 | 9.64 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:30 | |
20 | 147 | 3.58 (w:+3.5) | 8 | Noah Gudbjerg Boll -10 | 3.01 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:55 | |
21 | 148 | DNS | Rasmus Thornbjerg Klausen -00 | 10.76 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 15:00 | ||
22 | 148 | DNS | Rasmus Thornbjerg Klausen -00 | 21.73 | 200 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:25 | ||
23 | 149 | 36.45 | 6 | Tobias Abildgaard Kofoed -11 | 37.66 | 200 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:15 | |
24 | 149 | PB | 1.07 | 7 | Tobias Abildgaard Kofoed -11 | 0.97 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:35 |
25 | 149 | PB | 18.67 | 3 | Tobias Abildgaard Kofoed -11 | 16.87 | Spydkast • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:30 |