Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby
5-6 maj, 2018
Arrangør: Amager AC
Amager AC
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 64 | 10.97 | 1 | Nicoline Krogh Dissing -13 | 11.70 | 40 meter • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 10:00 |
2 | 73 | 13.78 | 4 | Paula Micksch -14 | 40 meter • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 10:00 | |
3 | 24 | DNS | Elina Thygesen -13 | 40 meter • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 10:00 | ||
4 | 23 | 11.66 | 2 | Elin Wager Toftdahl -13 | 40 meter • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 10:00 | |
5 | 10 | 12.42 | 3 | Alexandra Pettinger Brown -14 | 40 meter • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 10:00 | |
6 | 64 | 1.39 (w:+1.0) | 1 | Nicoline Krogh Dissing -13 | 1.35 | Længdespring • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 10:50 |
7 | 73 | 1.05 (w:+0.1) | 5 | Paula Micksch -14 | Længdespring • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 10:50 | |
8 | 24 | 1.14 (w:+0.1) | 4 | Elina Thygesen -13 | Længdespring • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 10:50 | |
9 | 23 | 1.15 (w:+0.0) | 3 | Elin Wager Toftdahl -13 | Længdespring • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 10:50 | |
10 | 10 | 1.29 (w:+0.0) | 2 | Alexandra Pettinger Brown -14 | Længdespring • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 10:50 | |
11 | 64 | 3.80 | 2 | Nicoline Krogh Dissing -13 | Boldkast • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 11:25 | |
12 | 73 | 2.48 | 5 | Paula Micksch -14 | Boldkast • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 11:25 | |
13 | 24 | 5.67 | 1 | Elina Thygesen -13 | Boldkast • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 11:25 | |
14 | 23 | 3.17 | 3 | Elin Wager Toftdahl -13 | Boldkast • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 11:25 | |
15 | 10 | 3.00 | 4 | Alexandra Pettinger Brown -14 | Boldkast • Finale | Piger 5 år | Søndag kl. 11:25 | |
16 | 25 | 10.06 | 9 | Elizabeth Pettinger Brown -12 | 40 meter • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:05 | |
17 | 30 | 10.72 | 15 | Emma Redden -12 | 40 meter • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:05 | |
18 | 81 | 10.69 | 14 | Sia Arvedsen -11 | 11.78 | 40 meter • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:05 |
19 | 85 | 9.05 | 3 | Suna Ruzhdi -12 | 40 meter • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:05 | |
20 | 84 | 10.42 | 11 | Sophia Culmsee Tholstrup -12 | 10.54 | 40 meter • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:05 |
21 | 76 | 10.26 | 10 | Rósa T. Lundbye -11 | 40 meter • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:05 | |
22 | 74 | 10.47 | 12 | Petra Culmsee Tholstrup -12 | 40 meter • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:05 | |
23 | 9 | 9.60 | 5 | Alba Deleuran Lundbye -12 | 9.95 | 40 meter • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:05 |
24 | 45 | DNS | Julika Micksch -11 | 40 meter • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:05 | ||
25 | 25 | 2.06 (w:+0.0) | 5 | Elizabeth Pettinger Brown -12 | Længdespring • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:50 | |
26 | 30 | 1.86 (w:+0.0) | 7 | Emma Redden -12 | Længdespring • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:50 | |
27 | 81 | 1.51 (w:+1.4) | 13 | Sia Arvedsen -11 | 1.73 | Længdespring • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:50 |
28 | 85 | 2.18 (w:-0.8) | 2 | Suna Ruzhdi -12 | Længdespring • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:50 | |
29 | 84 | 1.62 (w:+0.0) | 11 | Sophia Culmsee Tholstrup -12 | 1.52 | Længdespring • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:50 |
30 | 76 | 1.55 (w:+0.0) | 12 | Rósa T. Lundbye -11 | Længdespring • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:50 | |
31 | 74 | 1.23 (w:+2.0) | 14 | Petra Culmsee Tholstrup -12 | Længdespring • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:50 | |
32 | 9 | 1.98 (w:+0.0) | 6 | Alba Deleuran Lundbye -12 | 1.82 | Længdespring • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:50 |
33 | 45 | 2.17 (w:+0.4) | 3 | Julika Micksch -11 | Længdespring • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 10:50 | |
34 | 25 | 5.61 | 7 | Elizabeth Pettinger Brown -12 | Boldkast • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 11:25 | |
35 | 30 | 6.21 | 5 | Emma Redden -12 | Boldkast • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 11:25 | |
36 | 81 | 4.56 | 11 | Sia Arvedsen -11 | 3.66 | Boldkast • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 11:25 |
37 | 85 | 8.20 | 3 | Suna Ruzhdi -12 | Boldkast • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 11:25 | |
38 | 84 | 4.43 | 12 | Sophia Culmsee Tholstrup -12 | Boldkast • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 11:25 | |
39 | 76 | 5.39 | 9 | Rósa T. Lundbye -11 | Boldkast • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 11:25 | |
40 | 74 | 3.54 | 15 | Petra Culmsee Tholstrup -12 | Boldkast • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 11:25 | |
41 | 9 | 9.81 | 2 | Alba Deleuran Lundbye -12 | Boldkast • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 11:25 | |
42 | 45 | 3.96 | 14 | Julika Micksch -11 | Boldkast • Finale | Piger 7 år | Søndag kl. 11:25 | |
43 | 34 | 11.49 | 2 | Flora Høgh Sander -09 | 8.16 | 60 meter • Indl. | Piger 9 år | Søndag kl. 10:50 |
44 | 12 | 12.39 | 6 | Alva Wagner Toftdahl -10 | 60 meter • Indl. | Piger 9 år | Søndag kl. 10:50 | |
45 | 35 | 11.30 | 4 | Franciska Trzecieski -10 | 60 meter • Indl. | Piger 9 år | Søndag kl. 10:50 | |
46 | 26 | 13.14 | 8 | Ella Vestergaard -10 | 60 meter • Indl. | Piger 9 år | Søndag kl. 10:50 | |
47 | 29 | 14.23 | 5 | Emma Brandt -10 | 60 meter • Indl. | Piger 9 år | Søndag kl. 10:50 | |
48 | 36 | 12.89 | 7 | Freja Brejning -09 | 60 meter • Indl. | Piger 9 år | Søndag kl. 10:50 | |
49 | 35 | 11.31 | 8 | Franciska Trzecieski -10 | 11.30 | 60 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:50 |
50 | 34 | 1.32.02 | 5 | Flora Høgh Sander -09 | 1.40.85 | 400 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 12:30 |
51 | 40 | 1.40.58 | 11 | Ida lund -09 | 1.46.20 | 400 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 12:30 |
52 | 12 | 1.59.02 | 16 | Alva Wagner Toftdahl -10 | 400 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 12:30 | |
53 | 29 | 2.01.59 | 17 | Emma Brandt -10 | 400 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 12:30 | |
54 | 36 | DNS | Freja Brejning -09 | 400 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 12:30 | ||
55 | 90 | 1.41.12 | 12 | Ursula Helleskov -10 | 400 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 12:30 | |
56 | 34 | 2.47 (w:+0.0) | 8 | Flora Høgh Sander -09 | 2.44 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:00 |
57 | 40 | 2.39 (w:+0.1) | 13 | Ida lund -09 | 2.24 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:00 |
58 | 12 | 2.43 (w:+0.1) | 11 | Alva Wagner Toftdahl -10 | 2.43 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:00 |
59 | 35 | 2.58 (w:+0.0) | 6 | Franciska Trzecieski -10 | 2.50 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:00 |
60 | 29 | 1.73 (w:+0.0) | 20 | Emma Brandt -10 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:00 | |
61 | 36 | 2.10 (w:+0.0) | 19 | Freja Brejning -09 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:00 | |
62 | 34 | 4.24 | 2 | Flora Høgh Sander -09 | 2.91 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:15 |
63 | 12 | 2.81 | 8 | Alva Wagner Toftdahl -10 | 2.30 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:15 |
64 | 35 | 4.08 | 3 | Franciska Trzecieski -10 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:15 | |
65 | 26 | DNS | Ella Vestergaard -10 | 3.20 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:15 | |
66 | 29 | 2.10 | 10 | Emma Brandt -10 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:15 | |
67 | 36 | 1.90 | 11 | Freja Brejning -09 | Kuglestød • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:15 | |
68 | 34 | DNS | Flora Høgh Sander -09 | 12.08 | Boldkast • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 12:45 | |
69 | 26 | 8.86 | 10 | Ella Vestergaard -10 | Boldkast • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 12:45 | |
70 | 29 | 11.09 | 6 | Emma Brandt -10 | Boldkast • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 12:45 | |
71 | 36 | DNS | Freja Brejning -09 | Boldkast • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 12:45 | ||
72 | 90 | 7.72 | 12 | Ursula Helleskov -10 | Boldkast • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 12:45 | |
73 | 77 | 11.27 | 3 | Sandra Ghatei -07 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 14:20 | |
74 | 14 | 10.79 | 4 | Anna Nova K Andersen -07 | 11.30 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 14:20 |
75 | 31 | 9.96 | 1 | Estha Færch -07 | 10.44 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 14:20 |
76 | 62 | 10.47 | 3 | Naia Eleonora Hansen -07 | 11.34 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 14:20 |
77 | 42 | 10.55 | 3 | Johanne Marie Lilleøre -08 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 14:20 | |
78 | 56 | 11.22 | 5 | Lærke Glæsel -08 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 14:20 | |
79 | 83 | 17.86 | 6 | Siri Nissen Thyrsted -08 | 100 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 11:15 | |
80 | 18 | 17.23 | 5 | Aya Mouchkir -08 | 100 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 11:15 | |
81 | 14 | 17.56 | 6 | Anna Nova K Andersen -07 | 100 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 11:15 | |
82 | 62 | DNS | Naia Eleonora Hansen -07 | 100 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 11:15 | ||
83 | 82 | 17.95 | 7 | Silke Marie Bach Madsen -08 | 100 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 11:15 | |
84 | 83 | 1.27.64 | 15 | Siri Nissen Thyrsted -08 | 1.29.91 | 400 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 16:10 |
85 | 63 | DNS | Naja Rosendahl Kammann -08 | 400 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 16:10 | ||
86 | 62 | DNS | Naia Eleonora Hansen -07 | 400 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 16:10 | ||
87 | 42 | 1.22.41 | 10 | Johanne Marie Lilleøre -08 | 400 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 16:10 | |
88 | 82 | DNS | Silke Marie Bach Madsen -08 | 1.33.41 | 400 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 16:10 | |
89 | 83 | 3.17.82 | 7 | Siri Nissen Thyrsted -08 | 800 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:00 | |
90 | 18 | 3.12.67 | 5 | Aya Mouchkir -08 | 800 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:00 | |
91 | 62 | DNS | Naia Eleonora Hansen -07 | 800 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:00 | ||
92 | 50 | 13.82 | 3 | Line Svare -08 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:10 | |
93 | 42 | 15.25 | 6 | Johanne Marie Lilleøre -08 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:10 | |
94 | 56 | 14.04 | 5 | Lærke Glæsel -08 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:10 | |
95 | 50 | 13.92 | 7 | Line Svare -08 | 13.82 | 60 meter hæk • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 14:05 |
96 | 56 | 14.14 | 8 | Lærke Glæsel -08 | 14.04 | 60 meter hæk • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 14:05 |
97 | 83 | 1.00 | 10 | Siri Nissen Thyrsted -08 | 1.05 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:00 |
98 | 18 | 1.10 | 6 | Aya Mouchkir -08 | 1.00 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:00 |
99 | 62 | DNS | Naia Eleonora Hansen -07 | 0.95 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:00 | |
100 | 50 | 1.00 | 11 | Line Svare -08 | 1.00 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:00 |
101 | 82 | 1.05 | 9 | Silke Marie Bach Madsen -08 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:00 | |
102 | 83 | 2.88 (w:+0.0) | 30 | Siri Nissen Thyrsted -08 | 2.84 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 13:10 |
103 | 77 | 2.84 (w:+0.2) | 33 | Sandra Ghatei -07 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 13:10 | |
104 | 14 | 2.95 (w:+0.0) | 28 | Anna Nova K Andersen -07 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 13:10 | |
105 | 31 | 3.73 (w:+0.0) | 6 | Estha Færch -07 | 3.22 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 13:10 |
106 | 62 | 3.30 (w:+0.0) | 19 | Naia Eleonora Hansen -07 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 13:10 | |
107 | 50 | 3.32 (w:+0.0) | 18 | Line Svare -08 | 3.26 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 13:10 |
108 | 42 | 3.15 (w:-0.1) | 23 | Johanne Marie Lilleøre -08 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 13:10 | |
109 | 56 | 2.79 (w:+0.0) | 34 | Lærke Glæsel -08 | 2.69 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 13:10 |
110 | 77 | 4.76 | 9 | Sandra Ghatei -07 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 15:20 | |
111 | 14 | 4.68 | 11 | Anna Nova K Andersen -07 | 4.64 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 15:20 |
112 | 82 | DNS | Silke Marie Bach Madsen -08 | 5.60 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 15:20 | |
113 | 56 | 4.22 | 12 | Lærke Glæsel -08 | 2.41 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 15:20 |
114 | 18 | DNS | Aya Mouchkir -08 | 17.19 | Boldkast • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:30 | |
115 | 14 | 19.27 | 8 | Anna Nova K Andersen -07 | Boldkast • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:30 | |
116 | 50 | 33.89 | 4 | Line Svare -08 | 24.57 | Boldkast • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:30 |
117 | 82 | 20.17 | 7 | Silke Marie Bach Madsen -08 | 19.01 | Boldkast • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:30 |
118 | 95 | 12.35 | 3 | Vilma T Petersen -05 | 12.63 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:05 |
119 | 49 | 11.72 | 3 | Laura-Jo Buchard -05 | 12.14 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:05 |
120 | 80 | 11.93 | 3 | Selin Ruzhdi Shukri -06 | 80 meter • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:05 | |
121 | 8 | 32.73 | 14 | Ada Nissen Thyrsted -06 | 34.06 | 200 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 14:35 |
122 | 80 | 30.87 | 10 | Selin Ruzhdi Shukri -06 | 200 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 14:35 | |
123 | 47 | 32.74 | 15 | Laura Bollerslev Andreasen -05 | 33.44 | 200 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 14:35 |
124 | 13 | 1.57.88 | 7 | Anna Bjaaland Andersen -06 | 2.00.64 | 600 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 16:45 |
125 | 8 | 2.07.35 | 10 | Ada Nissen Thyrsted -06 | 2.09.00 | 600 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 16:45 |
126 | 15 | 1.48.05 | 4 | Annabelle Viple -05 | 1.51.01 | 600 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 16:45 |
127 | 13 | 5.45.82 | 6 | Anna Bjaaland Andersen -06 | 1500 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 16:55 | |
128 | 15 | 5.24.71 | 4 | Annabelle Viple -05 | 5.59.86 | 1500 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 16:55 |
129 | 95 | 12.49 | 3 | Vilma T Petersen -05 | 13.25 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:25 |
130 | 8 | 12.30 | 3 | Ada Nissen Thyrsted -06 | 13.00 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:25 |
131 | 80 | 12.36 | 4 | Selin Ruzhdi Shukri -06 | 12.57 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:25 |
132 | 15 | 10.92 | 1 | Annabelle Viple -05 | 11.19 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:25 |
133 | 95 | 12.65 | 5 | Vilma T Petersen -05 | 12.49 | 60 meter hæk • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:20 |
134 | 8 | 12.27 | 4 | Ada Nissen Thyrsted -06 | 12.30 | 60 meter hæk • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:20 |
135 | 80 | 12.76 | 6 | Selin Ruzhdi Shukri -06 | 12.36 | 60 meter hæk • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:20 |
136 | 15 | 11.03 | 1 | Annabelle Viple -05 | 10.92 | 60 meter hæk • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:20 |
137 | 8 | 1.28 | 6 | Ada Nissen Thyrsted -06 | 1.25 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 11:00 |
138 | 47 | 1.46 | 1 | Laura Bollerslev Andreasen -05 | 1.40 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 11:00 |
139 | 49 | 4.00 (w:+0.0) | 15 | Laura-Jo Buchard -05 | 3.75 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:20 |
140 | 21 | 4.05 (w:+1.0) | 13 | Caroline Jørgensen -05 | 4.20 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:20 |
141 | 8 | 4.22 (w:+0.7) | 10 | Ada Nissen Thyrsted -06 | 4.18 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:20 |
142 | 80 | 3.77 (w:+0.3) | 21 | Selin Ruzhdi Shukri -06 | 4.24 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:20 |
143 | 15 | 4.10 (w:+0.6) | 12 | Annabelle Viple -05 | 3.95 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 14:20 |
144 | 13 | 6.77 | 21 | Anna Bjaaland Andersen -06 | 7.08 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:15 |
145 | 21 | 9.19 | 7 | Caroline Jørgensen -05 | 8.49 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:15 |
146 | 15 | 6.81 | 20 | Annabelle Viple -05 | 6.33 | Kuglestød • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:15 |
147 | 13 | 12.20 | 9 | Anna Bjaaland Andersen -06 | 12.58 | Diskoskast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:30 |
148 | 21 | 14.51 | 14 | Caroline Jørgensen -05 | 18.34 | Spydkast • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 |
149 | 47 | 17.81 | 8 | Laura Bollerslev Andreasen -05 | 19.75 | Spydkast • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:30 |
150 | 41 | 15.44 | 5 | Isabel Møller -03 | 100 meter • Indl. | Piger 15 år | Lørdag kl. 12:30 | |
151 | 51 | 14.26 | 3 | Liva Løvland Lindgren -03 | 14.30 | 100 meter • Indl. | Piger 15 år | Lørdag kl. 12:30 |
152 | 52 | 31.44 | 16 | Liva Vendelboe Hagensen -03 | 30.97 | 200 meter • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 15:15 |
153 | 48 | 28.63 | 9 | Laura Juul Pallesen -03 | 28.39 | 200 meter • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 15:15 |
154 | 51 | DNS | Liva Løvland Lindgren -03 | 29.77 | 200 meter • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 15:15 | |
155 | 92 | 2.44.54 | 11 | Vera Schjerup Thomsen -03 | 2.47.31 | 800 meter • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 17:15 |
156 | 51 | 1.41 | 2 | Liva Løvland Lindgren -03 | 1.41 | Højdespring • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 12:00 |
157 | 49 | 2.30 | 4 | Laura-Jo Buchard -05 | 1.90 | Stangspring • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 10:00 |
158 | 15 | 2.10 | 5 | Annabelle Viple -05 | 2.03 | Stangspring • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 10:00 |
159 | 52 | 3.60 (w:+0.0) | 21 | Liva Vendelboe Hagensen -03 | 3.99 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 12:15 |
160 | 41 | 3.49 (w:+0.0) | 22 | Isabel Møller -03 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 12:15 | |
161 | 48 | 4.81 (w:+0.4) | 6 | Laura Juul Pallesen -03 | 4.78 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 12:15 |
162 | 51 | DNS | Liva Løvland Lindgren -03 | 4.50 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 12:15 | |
163 | 92 | 21.26 | 5 | Vera Schjerup Thomsen -03 | 18.90 | Hammerkast • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 11:00 |
164 | 41 | 17.19 | 9 | Isabel Møller -03 | Spydkast • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 14:20 | |
165 | 75 | 18.47 | 2 | Regitze Friis -02 | 100 meter hæk • Finale | Piger 17 år | Lørdag kl. 13:10 | |
166 | 75 | 19.15 | 3 | Regitze Friis -02 | 22.10 | Diskoskast • Finale | Piger 17 år | Lørdag kl. 14:35 |
167 | 37 | 3.20 | 1 | Freyja Anderberg -93 | 3.35 | Stangspring • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 11:45 |
168 | 46 | 2.60 | 2 | Kate Ladefoged -98 | 2.72 | Stangspring • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 11:45 |
169 | 27 | 11.32 | 3 | Elmer Deleuran Lundbye -13 | 40 meter • Finale | Drenge 5 år | Søndag kl. 10:15 | |
170 | 33 | 14.96 | 6 | Felix Fischer -14 | 40 meter • Finale | Drenge 5 år | Søndag kl. 10:15 | |
171 | 59 | 9.80 | 1 | Marc Sindhøj -13 | 40 meter • Finale | Drenge 5 år | Søndag kl. 10:15 | |
172 | 32 | 9.89 | 2 | Felix Bäckström Nielsen -13 | 11.88 | 40 meter • Finale | Drenge 5 år | Søndag kl. 10:15 |
173 | 27 | 1.45 (w:+0.7) | 2 | Elmer Deleuran Lundbye -13 | Længdespring • Finale | Drenge 5 år | Søndag kl. 12:00 | |
174 | 33 | 0.60 (w:+0.0) | 7 | Felix Fischer -14 | Længdespring • Finale | Drenge 5 år | Søndag kl. 12:00 | |
175 | 59 | 1.12 (w:+0.0) | 3 | Marc Sindhøj -13 | Længdespring • Finale | Drenge 5 år | Søndag kl. 12:00 | |
176 | 32 | 1.47 (w:+1.8) | 1 | Felix Bäckström Nielsen -13 | 0.97 | Længdespring • Finale | Drenge 5 år | Søndag kl. 12:00 |
177 | 27 | 6.40 | 1 | Elmer Deleuran Lundbye -13 | Boldkast • Finale | Drenge 5 år | Søndag kl. 10:30 | |
178 | 33 | 3.34 | 6 | Felix Fischer -14 | Boldkast • Finale | Drenge 5 år | Søndag kl. 10:30 | |
179 | 59 | 5.18 | 2 | Marc Sindhøj -13 | Boldkast • Finale | Drenge 5 år | Søndag kl. 10:30 | |
180 | 32 | 4.35 | 3 | Felix Bäckström Nielsen -13 | 4.62 | Boldkast • Finale | Drenge 5 år | Søndag kl. 10:30 |
181 | 54 | 8.82 | 6 | Luca Adler-Nissen -11 | 40 meter • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 10:20 | |
182 | 19 | 10.09 | 14 | Benjamin Quaade -11 | 40 meter • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 10:20 | |
183 | 61 | 9.05 | 8 | Maximilian Hermansen -11 | 40 meter • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 10:20 | |
184 | 53 | 9.67 | 13 | Louis Kirketerp Larsen -12 | 40 meter • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 10:20 | |
185 | 98 | 8.17 | 1 | Zach Ørtoft-Pedersen -11 | 8.80 | 40 meter • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 10:20 |
186 | 628 | 10.31 | 15 | Viktor Kallenberg -12 | 40 meter • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 10:20 | |
187 | 88 | 11.74 | 17 | Thor Agerbo -12 | 40 meter • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 10:20 | |
188 | 78 | 9.33 | 11 | Sebastian Gretlund -12 | 10.68 | 40 meter • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 10:20 |
189 | 54 | 2.44 (w:+0.0) | 3 | Luca Adler-Nissen -11 | Længdespring • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 12:00 | |
190 | 19 | 1.59 (w:+0.0) | 16 | Benjamin Quaade -11 | Længdespring • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 12:00 | |
191 | 61 | 2.51 (w:-2.2) | 1 | Maximilian Hermansen -11 | Længdespring • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 12:00 | |
192 | 53 | 1.69 (w:-0.8) | 14 | Louis Kirketerp Larsen -12 | Længdespring • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 12:00 | |
193 | 98 | 2.24 (w:+0.0) | 7 | Zach Ørtoft-Pedersen -11 | 1.86 | Længdespring • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 12:00 |
194 | 628 | 1.87 (w:-0.2) | 10 | Viktor Kallenberg -12 | Længdespring • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 12:00 | |
195 | 88 | 1.49 (w:+0.0) | 18 | Thor Agerbo -12 | Længdespring • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 12:00 | |
196 | 78 | 1.96 (w:+1.2) | 9 | Sebastian Gretlund -12 | 1.91 | Længdespring • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 12:00 |
197 | 54 | 15.37 | 3 | Luca Adler-Nissen -11 | Boldkast • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 10:30 | |
198 | 19 | 5.35 | 16 | Benjamin Quaade -11 | Boldkast • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 10:30 | |
199 | 61 | 9.30 | 7 | Maximilian Hermansen -11 | Boldkast • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 10:30 | |
200 | 53 | 9.00 | 9 | Louis Kirketerp Larsen -12 | Boldkast • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 10:30 | |
201 | 98 | 8.95 | 10 | Zach Ørtoft-Pedersen -11 | Boldkast • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 10:30 | |
202 | 628 | 7.80 | 13 | Viktor Kallenberg -12 | Boldkast • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 10:30 | |
203 | 88 | 8.03 | 12 | Thor Agerbo -12 | Boldkast • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 10:30 | |
204 | 78 | 5.89 | 14 | Sebastian Gretlund -12 | 5.96 | Boldkast • Finale | Drenge 7 år | Søndag kl. 10:30 |
205 | 97 | 11.35 | 3 | William Kühn Bjerre -10 | 60 meter • Indl. | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:35 | |
206 | 91 | 11.22 | 3 | Vagn Bjørn -10 | 60 meter • Indl. | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:35 | |
207 | 72 | 11.20 | 2 | Otto Svare Qvist -10 | 60 meter • Indl. | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:35 | |
208 | 68 | 12.25 | 6 | Noah Alexander Bejlegaard -10 | 60 meter • Indl. | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:35 | |
209 | 96 | 11.72 | 5 | Vito Rosenløwe -09 | 60 meter • Indl. | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:35 | |
210 | 44 | 9.37 | 1 | Jonas Gretlund -09 | 9.37 | 60 meter • Indl. | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:35 |
211 | 11 | 11.07 | 2 | Alfred Brekling Brushøj -10 | 60 meter • Indl. | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:35 | |
212 | 91 | 11.20 | 7 | Vagn Bjørn -10 | 11.22 | 60 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:55 |
213 | 72 | 11.34 | 8 | Otto Svare Qvist -10 | 11.20 | 60 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:55 |
214 | 44 | 9.48 | 1 | Jonas Gretlund -09 | 9.37 | 60 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:55 |
215 | 11 | 10.80 | 5 | Alfred Brekling Brushøj -10 | 11.07 | 60 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:55 |
216 | 97 | DNS | William Kühn Bjerre -10 | 400 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 12:40 | ||
217 | 91 | 1.26.27 | 4 | Vagn Bjørn -10 | 400 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 12:40 | |
218 | 72 | 1.35.33 | 13 | Otto Svare Qvist -10 | 400 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 12:40 | |
219 | 68 | 1.45.91 | 20 | Noah Alexander Bejlegaard -10 | 400 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 12:40 | |
220 | 96 | 1.34.03 | 12 | Vito Rosenløwe -09 | 400 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 12:40 | |
221 | 44 | 1.15.84 | 1 | Jonas Gretlund -09 | 1.19.47 | 400 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 12:40 |
222 | 11 | 1.27.79 | 5 | Alfred Brekling Brushøj -10 | 400 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 12:40 | |
223 | 97 | 2.70 (w:+0.6) | 13 | William Kühn Bjerre -10 | 2.79 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:00 |
224 | 91 | 3.01 (w:+0.0) | 6 | Vagn Bjørn -10 | 2.69 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:00 |
225 | 72 | 2.86 (w:+0.0) | 9 | Otto Svare Qvist -10 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:00 | |
226 | 68 | 2.62 (w:+0.0) | 14 | Noah Alexander Bejlegaard -10 | 2.28 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:00 |
227 | 44 | 3.78 (w:+0.0) | 1 | Jonas Gretlund -09 | 3.84 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:00 |
228 | 11 | 2.76 (w:+0.0) | 11 | Alfred Brekling Brushøj -10 | 2.88 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:00 |
229 | 97 | 5.68 | 1 | William Kühn Bjerre -10 | 4.14 | Kuglestød • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:00 |
230 | 91 | 4.53 | 3 | Vagn Bjørn -10 | 3.92 | Kuglestød • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:00 |
231 | 72 | 4.36 | 5 | Otto Svare Qvist -10 | 3.78 | Kuglestød • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:00 |
232 | 68 | 3.00 | 9 | Noah Alexander Bejlegaard -10 | Kuglestød • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:00 | |
233 | 96 | 3.95 | 7 | Vito Rosenløwe -09 | Kuglestød • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:00 | |
234 | 97 | 24.05 | 4 | William Kühn Bjerre -10 | 22.00 | Boldkast • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 12:05 |
235 | 91 | 23.50 | 5 | Vagn Bjørn -10 | 9.51 | Boldkast • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 12:05 |
236 | 72 | 29.68 | 1 | Otto Svare Qvist -10 | Boldkast • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 12:05 | |
237 | 68 | 17.33 | 11 | Noah Alexander Bejlegaard -10 | 10.76 | Boldkast • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 12:05 |
238 | 44 | 28.14 | 3 | Jonas Gretlund -09 | 25.63 | Boldkast • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 12:05 |
239 | 11 | 14.32 | 14 | Alfred Brekling Brushøj -10 | Boldkast • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 12:05 | |
240 | 70 | 10.09 | 4 | Oscar Frimann -07 | 10.32 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 13:55 |
241 | 20 | 8.95 | 1 | Carl Bäckström Nielsen -07 | 8.83 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 13:55 |
242 | 17 | 10.03 | 3 | August Cudrio Thomsen -08 | 9.69 | 60 meter • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 13:55 |
243 | 20 | 8.94 | 3 | Carl Bäckström Nielsen -07 | 8.95 | 60 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 15:15 |
244 | 67 | 17.83 | 6 | Noah Adler-Nissen -07 | 100 meter • Indl. | Drenge 11 år | Søndag kl. 11:25 | |
245 | 55 | 17.59 | 6 | Lucas Zwicki -08 | 100 meter • Indl. | Drenge 11 år | Søndag kl. 11:25 | |
246 | 20 | 14.16 | 1 | Carl Bäckström Nielsen -07 | 100 meter • Indl. | Drenge 11 år | Søndag kl. 11:25 | |
247 | 17 | DNS | August Cudrio Thomsen -08 | 100 meter • Indl. | Drenge 11 år | Søndag kl. 11:25 | ||
248 | 94 | 20.94 | 6 | Villads Sierst -08 | 100 meter • Indl. | Drenge 11 år | Søndag kl. 11:25 | |
249 | 20 | 14.04 | 1 | Carl Bäckström Nielsen -07 | 14.16 | 100 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:15 |
250 | 20 | 1.06.47 | 1 | Carl Bäckström Nielsen -07 | 1.09.97 | 400 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 16:25 |
251 | 17 | 1.18.14 | 10 | August Cudrio Thomsen -08 | 1.15.28 | 400 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 16:25 |
252 | 67 | 3.28.53 | 9 | Noah Adler-Nissen -07 | 800 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 13:10 | |
253 | 17 | DNS | August Cudrio Thomsen -08 | 800 meter • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 13:10 | ||
254 | 89 | 14.18 | 7 | Tristan Trzecieski -07 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:00 | |
255 | 57 | 12.39 | 1 | Mads Varnike Schiff -07 | 12.73 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:00 |
256 | 57 | 12.31 | 1 | Mads Varnike Schiff -07 | 12.39 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 14:10 |
257 | 67 | 1.10 | 8 | Noah Adler-Nissen -07 | Højdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:25 | |
258 | 55 | 1.05 | 10 | Lucas Zwicki -08 | Højdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:25 | |
259 | 17 | DNS | August Cudrio Thomsen -08 | 1.10 | Højdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:25 | |
260 | 94 | 0.95 | 13 | Villads Sierst -08 | Højdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:25 | |
261 | 57 | 1.26 | 4 | Mads Varnike Schiff -07 | 1.20 | Højdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:25 |
262 | 55 | 2.75 (w:-1.1) | 29 | Lucas Zwicki -08 | 2.91 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:20 |
263 | 20 | DNS | Carl Bäckström Nielsen -07 | 4.56 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:20 | |
264 | 17 | 3.62 (w:+0.0) | 12 | August Cudrio Thomsen -08 | 3.92 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:20 |
265 | 57 | 3.66 (w:+0.0) | 11 | Mads Varnike Schiff -07 | 3.95 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:20 |
266 | 89 | 5.46 | 19 | Tristan Trzecieski -07 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 14:30 | |
267 | 55 | 5.21 | 20 | Lucas Zwicki -08 | 5.43 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 14:30 |
268 | 57 | 6.72 | 7 | Mads Varnike Schiff -07 | 7.27 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 14:30 |
269 | 67 | 35.56 | 8 | Noah Adler-Nissen -07 | Boldkast • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:30 | |
270 | 55 | 24.17 | 17 | Lucas Zwicki -08 | 22.68 | Boldkast • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:30 |
271 | 70 | 33.60 | 12 | Oscar Frimann -07 | 28.82 | Boldkast • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:30 |
272 | 20 | 35.92 | 7 | Carl Bäckström Nielsen -07 | 38.50 | Boldkast • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:30 |
273 | 94 | 18.03 | 18 | Villads Sierst -08 | Boldkast • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:30 | |
274 | 60 | 13.21 | 5 | Marcus Kock -06 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
275 | 69 | 12.05 | 3 | Oliver Larsen -05 | 12.04 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 13:30 |
276 | 16 | DNS | Anton Malkov -06 | 80 meter • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 13:30 | ||
277 | 71 | 31.51 | 15 | Otto Brekling Brushøj -05 | 200 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 14:10 | |
278 | 22 | 2.01.92 | 18 | Daniel Lund -06 | 2.07.20 | 600 meter • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 16:55 |
279 | 71 | 5.37.74 | 10 | Otto Brekling Brushøj -05 | 5.31.70 | 1500 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 17:05 |
280 | 22 | 17.27 | 4 | Daniel Lund -06 | 12.23 | 80 meter hæk • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:40 |
281 | 16 | DNS | Anton Malkov -06 | 80 meter hæk • Indl. | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:40 | ||
282 | 22 | 1.20 | 8 | Daniel Lund -06 | 1.28 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 13:30 |
283 | 60 | 2.70 (w:+0.0) | 32 | Marcus Kock -06 | 2.86 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 15:40 |
284 | 69 | 3.98 (w:+0.9) | 19 | Oliver Larsen -05 | 4.34 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 15:40 |
285 | 22 | 3.92 (w:+0.0) | 24 | Daniel Lund -06 | 3.86 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 15:40 |
286 | 16 | DNS | Anton Malkov -06 | 3.73 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 15:40 | |
287 | 71 | 7.90 | 11 | Otto Brekling Brushøj -05 | 6.51 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 10:30 |
288 | 69 | 7.52 | 13 | Oliver Larsen -05 | 7.55 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 10:30 |
289 | 69 | 17.88 | 19 | Oliver Larsen -05 | 27.56 | Spydkast • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 12:15 |
290 | 43 | 14.10 | 4 | Jonas Binderup -03 | 100 meter • Indl. | Drenge 15 år | Lørdag kl. 12:50 | |
291 | 65 | 12.46 | 1 | Nikolai Andersen -04 | 100 meter • Indl. | Drenge 15 år | Lørdag kl. 12:50 | |
292 | 58 | 12.50 | 2 | Magnus Ravn Herche -03 | 12.81 | 100 meter • Indl. | Drenge 15 år | Lørdag kl. 12:50 |
293 | 65 | 12.68 | 5 | Nikolai Andersen -04 | 12.46 | 100 meter • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 15:20 |
294 | 58 | 12.57 | 2 | Magnus Ravn Herche -03 | 12.50 | 100 meter • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 15:20 |
295 | 38 | DNS | Gustav Bjaaland Andersen -04 | 28.60 | 200 meter • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:55 | |
296 | 79 | 27.12 | 10 | Sebastian Monneret -03 | 28.12 | 200 meter • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:55 |
297 | 43 | 29.00 | 14 | Jonas Binderup -03 | 200 meter • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:55 | |
298 | 65 | 25.64 | 6 | Nikolai Andersen -04 | 26.54 | 200 meter • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:55 |
299 | 58 | 25.82 | 7 | Magnus Ravn Herche -03 | 26.37 | 200 meter • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:55 |
300 | 93 | 25.38 | 4 | Viktor Bech Petersen -03 | 26.54 | 200 meter • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:55 |
301 | 38 | DNS | Gustav Bjaaland Andersen -04 | 2.20.55 | 800 meter • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 17:30 | |
302 | 38 | DNS | Gustav Bjaaland Andersen -04 | 5.22.27 | 1500 meter • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 17:25 | |
303 | 93 | 14.55 | 1 | Viktor Bech Petersen -03 | 15.55 | 100 meter hæk • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 13:20 |
304 | 79 | 1.64 | 1 | Sebastian Monneret -03 | 1.67 | Højdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 13:25 |
305 | 58 | 1.50 | 4 | Magnus Ravn Herche -03 | Højdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 13:25 | |
306 | 93 | 1.61 | 2 | Viktor Bech Petersen -03 | Højdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 13:25 | |
307 | 79 | 3.00 | 2 | Sebastian Monneret -03 | 3.10 | Stangspring • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 10:00 |
308 | 38 | DNS | Gustav Bjaaland Andersen -04 | 4.87 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 15:25 | |
309 | 79 | 5.21 (w:+0.0) | 3 | Sebastian Monneret -03 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 15:25 | |
310 | 39 | 2.73 (w:+0.0) | 9 | Hussein Ali -04 | 2.92 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 15:25 |
311 | 43 | 3.73 (w:+0.0) | 7 | Jonas Binderup -03 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 15:25 | |
312 | 93 | 5.70 (w:+1.4) | 2 | Viktor Bech Petersen -03 | 5.55 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 15:25 |
313 | 39 | 3.64 | 6 | Hussein Ali -04 | 5.15 | Kuglestød • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:45 |
314 | 93 | DNS | Viktor Bech Petersen -03 | 27.31 | Diskoskast • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 15:30 | |
315 | 79 | 33.11 | 6 | Sebastian Monneret -03 | 30.07 | Spydkast • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 12:00 |
316 | 43 | 19.11 | 14 | Jonas Binderup -03 | Spydkast • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 12:00 | |
317 | 58 | 22.99 | 13 | Magnus Ravn Herche -03 | 26.87 | Spydkast • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 12:00 |
318 | 93 | 37.49 | 3 | Viktor Bech Petersen -03 | 35.72 | Spydkast • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 12:00 |
319 | 66 | 13.59 | 6 | Noa Bak-Pedersen -96 | 13.05 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 15:05 |
320 | 28 | 9.22.24 | 10 | Emil skovhøj -91 | 9.30.00 | 3000 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 13:45 |
321 | 86 | 9.13.31 | 9 | Theis Læssøe -93 | 9.30.00 | 3000 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 13:45 |
322 | 87 | 29.78 | 1 | Thomas Brinch -62 | Diskoskast • Finale | Mænd 55-59 år | Lørdag kl. 16:15 | |
323 | 87 | 33.57 | 1 | Thomas Brinch -62 | Spydkast • Finale | Mænd 55-59 år | Lørdag kl. 17:15 |