ØST ungdom inde • Ballerup Super Arena • Ballerup
22-23 jan., 2022
Arrangør: Ballerup AK
Trongårdens IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 284 | 8.92 | 4 | Signe Løber -09 | 60 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 10:00 | |
2 | 283 | 8.73 | 3 | Selma Guldager Knudsen -08 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 10:25 | |
3 | 285 | DNS | Silje Ålsbøl Jensen -08 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 10:25 | ||
4 | 287 | 9.33 | 5 | Thora Juul Aaboe -07 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 10:25 | |
5 | 283 | 8.72 | 8 | Selma Guldager Knudsen -08 | 8.73 | 60 meter • Semi | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:50 |
6 | 283 | DNS | Selma Guldager Knudsen -08 | 8.72 | 60 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:10 | |
7 | 280 | 7.49 | 3 | Hadrian Bøge Crichton -05 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 11:15 | |
8 | 279 | 7.94 | 5 | Bertil WA Frederiksen -06 | 8.36 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 11:15 |
9 | 280 | 7.53 | 3 | Hadrian Bøge Crichton -05 | 7.49 | 60 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 15:20 |
10 | 285 | DNS | Silje Ålsbøl Jensen -08 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:25 | ||
11 | 283 | 10.99 | 4 | Selma Guldager Knudsen -08 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:25 | |
12 | 281 | 11.44 | 5 | Nikoline Willadsen -08 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:25 | |
13 | 283 | 11.04 | 6 | Selma Guldager Knudsen -08 | 10.99 | 60 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:05 |
14 | 288 | 1.55 | 1 | Viola Lei Hansgaard -08 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 11:35 | |
15 | 281 | 2.30 | 3 | Nikoline Willadsen -08 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:20 | |
16 | 283 | 4.60 | 4 | Selma Guldager Knudsen -08 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:10 | |
17 | 285 | DNS | Silje Ålsbøl Jensen -08 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:10 | ||
18 | 281 | 4.30 | 7 | Nikoline Willadsen -08 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:10 | |
19 | 282 | 4.64 | 2 | Pauline Bennett Thorup -04 | Længdespring • Finale | Piger 18-19 år | Søndag kl. 11:30 | |
20 | 280 | 5.21 | 4 | Hadrian Bøge Crichton -05 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:10 | |
21 | 284 | 4.31 | 3 | Signe Løber -09 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 10:40 | |
22 | 288 | 8.32 | 2 | Viola Lei Hansgaard -08 | Trespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:35 | |
23 | 286 | 10.18 | 1 | Thea Lei Hansgaard -05 | Trespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 15:35 | |
24 | 279 | 9.36 | 1 | Bertil WA Frederiksen -06 | Trespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 14:35 | |
25 | 288 | 9.55 | 3 | Viola Lei Hansgaard -08 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:30 | |
26 | 283 | 7.08 | 11 | Selma Guldager Knudsen -08 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 9:30 |