Afslutningsstævne • Greve Stadion • Greve
29-30 sep., 2018
Arrangør: Greve Atletik
Bagsværd AC
# | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2.11.81 | 4 | Anna Brandt Schultz -09 | 600 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:40 | |
2 | 4.84 | 2 | Anna Brandt Schultz -09 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:25 | |
3 | 12.89 | 1 | Anna Brandt Schultz -09 | Spydkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:30 | |
4 | DNS | Anna Jacobsen -09 | 600 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:40 | ||
5 | 4.80 | 3 | Anna Jacobsen -09 | 3.89 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:25 |
6 | 8.82 | 5 | Anna Jacobsen -09 | 9.44 | Spydkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:30 |
7 | 2.33.84 | 7 | Emma Brandt Schultz -09 | 600 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:40 | |
8 | 4.29 | 5 | Emma Brandt Schultz -09 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:25 | |
9 | 10.77 | 3 | Emma Brandt Schultz -09 | Spydkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:30 | |
10 | 34.89 | 3 | Emma Hjortshøj Møller -09 | 200 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 14:10 | |
11 | 2.04.73 | 2 | Emma Hjortshøj Møller -09 | 600 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:40 | |
12 | 3.31 (w:+0.0) | 6 | Emma Hjortshøj Møller -09 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 | |
13 | 11.06 | 4 | Hannah Damborg -09 | 10.98 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:15 |
14 | 11.11 | 7 | Hannah Damborg -09 | 11.06 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:30 |
15 | 2.89 (w:+0.0) | 17 | Hannah Damborg -09 | 3.20 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 |
16 | 4.23 | 6 | Hannah Damborg -09 | 4.16 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:25 |
17 | 8.28 | 6 | Hannah Damborg -09 | Spydkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:30 | |
18 | 13.81 | 9 | Hannah Damborg -09 | 14.55 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 14:30 |
19 | 10.11 | 2 | Liv Dolmer Nielsen -09 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:15 | |
20 | 10.08 | 4 | Liv Dolmer Nielsen -09 | 10.11 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 13:30 |
21 | DNS | Liv Dolmer Nielsen -09 | 200 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 14:10 | ||
22 | 2.23.53 | 6 | Liv Dolmer Nielsen -09 | 2.27.73 | 600 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:40 |
23 | 3.37 (w:+0.0) | 4 | Liv Dolmer Nielsen -09 | 3.30 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 |
24 | 5.03 | 1 | Liv Dolmer Nielsen -09 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:25 | |
25 | 15.98 | 7 | Liv Dolmer Nielsen -09 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 14:30 | |
26 | 39.59 | 8 | Liva Johansson -09 | 200 meter • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 14:10 | |
27 | 2.93 (w:-0.5) | 16 | Liva Johansson -09 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 12:00 | |
28 | 11.63 | 14 | Liva Johansson -09 | 11.52 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 14:30 |
29 | DNS | Roseline Vester Rosenmeier -09 | 600 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:40 | ||
30 | 4.36 | 4 | Roseline Vester Rosenmeier -09 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:25 | |
31 | 10.70 | 4 | Roseline Vester Rosenmeier -09 | Spydkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:30 |