Kronborg Games - afdeling 3 • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
11 mar., 2017
Arrangør: Helsingør IF
Bagsværd AC
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 179 | 9.79 | 7 | Mille Zentner Svenson -06 | 9.91 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:05 |
2 | 181 | 9.91 | 10 | Sophia Bosack -06 | 10.07 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:05 |
3 | 167 | 9.33 | 4 | Freja Isabel Knudsen -07 | 9.23 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:05 |
4 | 169 | 10.57 | 21 | Ida Caroline Mørck -06 | 10.98 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:05 |
5 | 178 | 10.12 | 15 | Mille Kisbye Bodeholt -07 | 9.60 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:05 |
6 | 325 | 10.64 | 22 | Laura Halberg Nome -06 | 10.99 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:05 |
7 | 167 | 9.30 | 4 | Freja Isabel Knudsen -07 | 9.33 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:55 |
8 | 181 | 13.07 | 10 | Sophia Bosack -06 | 13.37 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 |
9 | 167 | 12.89 | 8 | Freja Isabel Knudsen -07 | 13.01 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 |
10 | 178 | 12.68 | 5 | Mille Kisbye Bodeholt -07 | 13.16 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 |
11 | 164 | 12.73 | 7 | Celine Frisch Erichsen -07 | 12.22 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 |
12 | 174 | 1.11 | 3 | Luna Frid Hanberg -06 | 1.18 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:25 |
13 | 164 | 0.86 | 9 | Celine Frisch Erichsen -07 | 0.95 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:25 |
14 | 179 | 3.32 | 10 | Mille Zentner Svenson -06 | 3.46 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:00 |
15 | 181 | 3.28 | 12 | Sophia Bosack -06 | 3.38 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:00 |
16 | 167 | 4.04 | 2 | Freja Isabel Knudsen -07 | 4.09 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:00 |
17 | 338 | 2.53 | 26 | Anna Johansson -07 | 2.80 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:00 |
18 | 169 | 3.09 | 15 | Ida Caroline Mørck -06 | 3.18 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:00 |
19 | 325 | 2.96 | 20 | Laura Halberg Nome -06 | 2.96 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:00 |
20 | 179 | 6.85 | 5 | Mille Zentner Svenson -06 | 6.47 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 |
21 | 173 | 5.48 | 13 | Louise Sterup Møller -06 | 5.52 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 |
22 | 338 | 3.74 | 23 | Anna Johansson -07 | 3.66 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 |
23 | 174 | 8.70 | 1 | Luna Frid Hanberg -06 | 8.48 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 |
24 | 169 | 6.19 | 7 | Ida Caroline Mørck -06 | 6.16 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 |
25 | 178 | 5.52 | 11 | Mille Kisbye Bodeholt -07 | 5.77 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 |
26 | 325 | 4.51 | 21 | Laura Halberg Nome -06 | 3.82 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 |
27 | 164 | 5.31 | 15 | Celine Frisch Erichsen -07 | 5.85 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:00 |