Kronborg Games - afdeling 1 • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
2 feb., 2013
Arrangør: Helsingør IF
Københavns IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 204 | 2.40 | 1 | Peter M. Adamsen -00 | 2.20 | Stangspring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:15 |
2 | 163 | 12.10 | 5 | Aslak Bennedsen -01 | 11.90 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:45 |
3 | 201 | 12.61 | 7 | Mikkel W. Enevoldsen -00 | 12.74 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:45 |
4 | 204 | 11.41 | 3 | Peter M. Adamsen -00 | 11.12 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:45 |
5 | 169 | DNS | Christoffer Åndahl -00 | 1.15 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 11:15 | |
6 | 178 | 1.30 | 2 | Hans B. Falkenberg -00 | 1.25 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 11:15 |
7 | 205 | 6.50 | 7 | Philip Z. Ellefsen -01 | 6.45 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
8 | 214 | 6.28 | 9 | Sylvester Schmidt -00 | 5.52 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
9 | 165 | 4.15 | 16 | August Bendixen -00 | 5.28 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
10 | 172 | 5.59 | 13 | Edvard Restorff-Liliegree -00 | 6.17 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
11 | 184 | 5.60 | 12 | Jonathan Feigenberg Lind -01 | 5.27 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
12 | 185 | 7.22 | 4 | Jonathan Makwarth -00 | 7.44 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
13 | 183 | 5.48 | 14 | Jonathan Aktor Hansen -00 | 5.86 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
14 | 205 | 9.42 | 15 | Philip Z. Ellefsen -01 | 9.42 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
15 | 214 | 9.88 | 21 | Sylvester Schmidt -00 | 9.76 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
16 | 189 | 9.96 | 23 | Kasper Clausen -00 | 10.12 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
17 | 165 | 10.48 | 29 | August Bendixen -00 | 10.00 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
18 | 172 | 10.27 | 26 | Edvard Restorff-Liliegree -00 | 10.27 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
19 | 163 | 9.47 | 16 | Aslak Bennedsen -01 | 9.49 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
20 | 201 | 9.35 | 12 | Mikkel W. Enevoldsen -00 | 9.40 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
21 | 184 | 9.65 | 19 | Jonathan Feigenberg Lind -01 | 9.51 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
22 | 185 | 8.73 | 2 | Jonathan Makwarth -00 | 8.73 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
23 | 168 | 10.30 | 28 | Christian Berland -00 | 10.00 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
24 | 183 | 9.38 | 14 | Jonathan Aktor Hansen -00 | 9.49 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
25 | 178 | 8.84 | 4 | Hans B. Falkenberg -00 | 8.82 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
26 | 185 | 8.66 | 2 | Jonathan Makwarth -00 | 8.73 | 60 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:45 |
27 | 178 | 8.81 | 3 | Hans B. Falkenberg -00 | 8.84 | 60 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:45 |
28 | 205 | 3.69 | 19 | Philip Z. Ellefsen -01 | 3.66 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
29 | 214 | 3.62 | 20 | Sylvester Schmidt -00 | 3.54 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
30 | 189 | 3.46 | 24 | Kasper Clausen -00 | 3.73 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
31 | 165 | 3.30 | 26 | August Bendixen -00 | 3.01 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
32 | 163 | 3.89 | 18 | Aslak Bennedsen -01 | 4.01 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
33 | 184 | 3.49 | 21 | Jonathan Feigenberg Lind -01 | 3.72 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
34 | 185 | 4.36 | 9 | Jonathan Makwarth -00 | 4.16 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
35 | 168 | 3.25 | 28 | Christian Berland -00 | 2.91 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
36 | 169 | DNS | Christoffer Åndahl -00 | 3.60 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | |
37 | 204 | 4.55 | 3 | Peter M. Adamsen -00 | 4.78 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
38 | 183 | 3.89 | 17 | Jonathan Aktor Hansen -00 | 4.03 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |
39 | 178 | 4.52 | 4 | Hans B. Falkenberg -00 | 4.64 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |