Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby
3-4 maj, 2014
Arrangør: Amager AC
Bragdid
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 248 | 11.33 | 1 | Andreas B. Antoft -02 | 11.98 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:20 |
2 | 248 | 11.30 | 5 | Andreas B. Antoft -02 | 11.33 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:00 |
3 | 248 | 29.22 | 6 | Andreas B. Antoft -02 | 29.89 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:30 |
4 | 248 | DNS | Andreas B. Antoft -02 | 1.59.17 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 18:05 | |
5 | 248 | 15.24 | 2 | Andreas B. Antoft -02 | 80 meter hæk • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:10 | |
6 | 248 | 14.95 | 4 | Andreas B. Antoft -02 | 15.24 | 80 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:05 |
7 | 248 | 1.44 | 2 | Andreas B. Antoft -02 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:45 | |
8 | 248 | 4.60 | 4 | Andreas B. Antoft -02 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 17:00 | |
9 | 254 | 12.03 | 5 | Hans Petur W. Fríðmundsso -01 | 11.93 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:20 |
10 | 254 | 29.51 | 8 | Hans Petur W. Fríðmundsso -01 | 29.83 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:30 |
11 | 254 | 1.52.47 | 7 | Hans Petur W. Fríðmundsso -01 | 1.49.87 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 18:05 |
12 | 254 | 5.23.21 | 10 | Hans Petur W. Fríðmundsso -01 | 5.32.99 | 1500 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 17:40 |
13 | 254 | 16.70 | 3 | Hans Petur W. Fríðmundsso -01 | 17.27 | 80 meter hæk • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:10 |
14 | 254 | 4.03 | 18 | Hans Petur W. Fríðmundsso -01 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 17:00 | |
15 | 254 | 6.62 | 10 | Hans Petur W. Fríðmundsso -01 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | |
16 | 257 | 13.28 | 4 | Hugin Jacobsen -02 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:20 | |
17 | 257 | 34.07 | 17 | Hugin Jacobsen -02 | 3.30 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:30 |
18 | 257 | 2.03.64 | 11 | Hugin Jacobsen -02 | 15.60 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 18:05 |
19 | 257 | 5.49.02 | 14 | Hugin Jacobsen -02 | 52.50 | 1500 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 17:40 |
20 | 257 | 3.42 | 27 | Hugin Jacobsen -02 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 17:00 | |
21 | 257 | DNS | Hugin Jacobsen -02 | Spydkast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:45 | ||
22 | 263 | 12.09 | 3 | Leivur í Geil -01 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:20 | |
23 | 263 | 30.60 | 12 | Leivur í Geil -01 | 31.52 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:30 |
24 | 263 | DNS | Leivur í Geil -01 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 18:05 | ||
25 | 263 | 16.00 | 2 | Leivur í Geil -01 | 80 meter hæk • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:10 | |
26 | 263 | DNS | Leivur í Geil -01 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:45 | ||
27 | 263 | 3.98 | 21 | Leivur í Geil -01 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 17:00 | |
28 | 263 | 5.82 | 14 | Leivur í Geil -01 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | |
29 | 263 | 18.32 | 13 | Leivur í Geil -01 | Spydkast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:45 | |
30 | 267 | 12.02 | 3 | Pauli Høj -02 | 12.54 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:20 |
31 | 267 | 29.75 | 9 | Pauli Høj -02 | 31.71 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:30 |
32 | 267 | 1.47.06 | 2 | Pauli Høj -02 | 1.52.24 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 18:05 |
33 | 267 | 4.58.46 | 3 | Pauli Høj -02 | 1500 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 17:40 | |
34 | 267 | 1.25 | 8 | Pauli Høj -02 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:45 | |
35 | 267 | 3.86 | 22 | Pauli Høj -02 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 17:00 | |
36 | 267 | 5.20 | 16 | Pauli Høj -02 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 | |
37 | 267 | 24.55 | 7 | Pauli Høj -02 | Spydkast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:45 | |
38 | 277 | 13.42 | 5 | Willam A. Helmsdal -02 | 13.51 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:20 |
39 | 277 | 34.31 | 18 | Willam A. Helmsdal -02 | 34.53 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:30 |
40 | 277 | 2.08.58 | 13 | Willam A. Helmsdal -02 | 2.07.39 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 18:05 |
41 | 277 | 3.54 | 26 | Willam A. Helmsdal -02 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 17:00 | |
42 | 277 | 5.79 | 15 | Willam A. Helmsdal -02 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 |