Kronborg Games - afdeling 3 • Snerkersten Idrætscenter • Snerkersten
17 mar., 2013
Arrangør: Helsingør IF
Helsingør IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 138 | DNS | Smilla Lennings -07 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |||
2 | 105 | 2.38 | 15 | Christian Sune Andersen -05 | 2.46 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | |
3 | 142 | 2.53 | 13 | Villads Juma Due Baden -04 | 2.57 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | |
4 | 121 | 2.27 | 18 | Marius Melbye -06 | 2.43 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | |
5 | 107 | PB | 2.63 | 12 | Frederik Melbye -04 | 2.55 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 |
6 | 99 | 2.05 | 24 | Alexander Wulff -05 | 2.30 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | |
7 | 116 | PB | 2.68 | 10 | Mads Boye Nielsen -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | |
8 | 117 | PB | 3.33 | 11 | Magnus Emil Knudsen -03 | 2.98 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:30 |
9 | 390 | 4.06 | 3 | Valdemar Holze -02 | 4.19 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |
10 | 111 | DNS | Jeppe Svendsen -03 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |||
11 | 508 | 2.65 | 23 | Vincent Kornbeck -03 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | ||
12 | 103 | DNS | Benjamin Clausen -02 | 3.75 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | ||
13 | 383 | 2.86 | 22 | Aksel Nørholm Jakobsen -02 | 3.00 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |
14 | 119 | PB | 2.40 | 36 | Maja Basballe -03 | 2.38 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:15 |
15 | 115 | 3.46 | 28 | Linnea Munk Mikkelsen -00 | 3.54 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | |
16 | 124 | =PB | 3.48 | 26 | Mathilde Boye Nielsen -00 | 3.48 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 |
17 | 136 | 3.40 | 31 | Rikke Thomsen -00 | 3.55 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | |
18 | 129 | DNS | Naja Vinther -00 | 4.16 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | ||
19 | 507 | 3.10 | 37 | Maya Haghfelt -00 | 3.56 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | |
20 | 384 | PB | 4.46 | 6 | Astrid Lykke -00 | 4.45 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 |
21 | 387 | DNS | Frida Uhrskov -01 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | |||
22 | 114 | 3.79 | 14 | Line Klit -98 | 3.94 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:45 | |
23 | 113 | DNS | Kim Emil K. Petersen -99 | 3.69 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 17:30 | ||
24 | 127 | PB | 4.50 | 2 | Mikkel Eggert Strand -98 | 4.44 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 17:30 |
25 | 118 | 4.95 | 1 | Magnus Ruud -98 | 5.00 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 17:30 |