Copenhagen Open • Hvidovre Stadion • Hvidovre
14-15 jun., 2014
Arrangør: Hvidovre AM
Hvidovre AM
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 196 | DNS | Emilie Løiborg -07 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:40 | |||
2 | 187 | 2.03 | 12 | Carola Andersen -07 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:40 | ||
3 | 200 | DNS | Hannah Aagaard -08 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:40 | |||
4 | 236 | 2.45 | 20 | Rebecca Helms -06 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:15 | ||
5 | 228 | 2.75 | 15 | Mikkeline Kleist Timmerma -05 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:15 | ||
6 | 227 | 2.44 | 21 | Mathilde U. Hansen -06 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:15 | ||
7 | 231 | 2.89 | 12 | Nicoline Skovsted -05 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:15 | ||
8 | 188 | 2.59 | 17 | Caroline Ringhofer -06 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:15 | ||
9 | 239 | PB | 3.46 | 6 | Stine Engberg Mikkelse -04 | 3.34 | Længdespring • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 9:00 |
10 | 199 | 3.08 | 20 | Gabrielle Nielsen -02 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 14:55 | ||
11 | 183 | 3.83 | 10 | Anne Lorenzen -02 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 14:55 | ||
12 | 211 | 3.50 | 14 | Julie Vagn Jensen -02 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 14:55 | ||
13 | 179 | 3.95 | 12 | Akacia Helmundt -02 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:00 | ||
14 | 198 | 4.00 | 11 | Frida Alberte Bendorff -01 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:00 | ||
15 | 234 | 1.60 | 13 | Oskar Birk Stjernstrøm -10 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 12:05 | ||
16 | 180 | 2.15 | 9 | Aksel Birk Stjernstrøm -07 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 12:05 | ||
17 | 194 | 2.64 | 14 | David Juul Kofoed Led -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
18 | 193 | 2.42 | 17 | Daniel L R Siegismund -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
19 | 241 | 2.74 | 11 | Tobias Dodd -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
20 | 195 | 2.77 | 10 | David Rogge -06 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
21 | 221 | 3.49 | 3 | Malte Wolfgang -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
22 | 214 | 2.70 | 12 | Kasper Birk -06 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
23 | 749 | 2.33 | 20 | Alexander Bergman -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
24 | 217 | 3.36 | 10 | Kristoffer Andersen -04 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 11:15 | ||
25 | 233 | 3.72 | 9 | Oliver Veselinovski -03 | 4.05 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:15 | |
26 | 222 | 4.00 | 4 | Marcus Ringhofer -03 | 3.93 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:15 |