Afslutningsstævne • Greve Stadion • Greve
24-26 sep., 2021
Arrangør: Greve Atletik
Bagsværd AC
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 67 | DNS | Milo Boye -11 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
2 | 3.34 (w:+1.4) | 9 | Thor Wriedt jakobsen -11 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
3 | 3.45 (w:+0.0) | 5 | Philip Jespersen -11 | 3.13 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:00 | |
4 | 68 | 3.40 (w:+1.6) | 9 | Noah Dimes Achiam -10 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 10:00 | |
5 | DNS | Agnete Sønderbæk Jensen -12 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:55 | |||
6 | 2.24 (w:+1.1) | 14 | Eva Damborg -13 | 2.35 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:55 | |
7 | 2.84 (w:+0.8) | 12 | Clara K Hermansen -12 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:55 | ||
8 | 3.67 (w:+1.8) | 4 | Alexander Kleine Sonne -12 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:55 | ||
9 | 2.82 (w:+3.1) | 23 | Mikkel Falkentorp Nielsen -13 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:55 | ||
10 | DNS | Johan Sønderbæk Jensen -12 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:55 | |||
11 | 2.08 (w:+1.5) | 30 | Hugo Sølgaard -13 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:55 | ||
12 | 3.12 (w:+2.3) | 14 | Viggo Gundmann Hyllested -13 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:55 | ||
13 | 2.32 (w:+0.0) | 28 | Laust Frøkjær Trærup -13 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:55 | ||
14 | 2.59 (w:+0.3) | 26 | Milas Tihic Rasmussen -12 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:55 | ||
15 | 3.33 (w:+1.5) | 15 | Lea B Lillelund -10 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 13:00 | ||
16 | 3.76 (w:-2.1) | 12 | Sara Francisco Mouridsen -06 | 4.09 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:05 | |
17 | 4.08 (w:-1.5) | 9 | Sophia Bosack -06 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:05 | ||
18 | DNS | Anna Braad Olesen -05 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 15:05 | |||
19 | 2.05 | 10 | Kristoffer Falke Dreyer Rendtorff -14 | Længdespring • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
20 | 2.48 | 3 | Sebastian Staur Zattin -14 | Længdespring • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
21 | 2.36 | 5 | Johannes Sølund -14 | Længdespring • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
22 | 2.08 | 9 | Alvar Georg Grønlund Døssing -14 | Længdespring • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
23 | 1.69 | 12 | Vilfred Dichmann -14 | Længdespring • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
24 | 2.04 | 11 | Hannibal Sølgaard -15 | Længdespring • Finale | Drenge -7 år | Søndag kl. 10:55 | ||
25 | 83 | 3.42 (w:+0.5) | 6 | Liva Johansson -09 | 3.53 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:55 |
26 | 3.87 (w:+1.3) | 4 | Hannah Damborg -09 | 4.00 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:55 |