Eurotrack • Frederiksberg Stadion • København
17-18 maj, 2014
Arrangør: Frederiksberg IF
Københavns IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 306 | 3.12 | 4 | Elisabeth Elsner -06 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
2 | 308 | DNS | Ellen Østrup-Møller -06 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
3 | 304 | 2.22 | 12 | Asta Jensen -05 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
4 | 298 | 2.59 | 9 | Sophia Holtze -06 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
5 | 303 | DNS | Nadeche Lindelöf -06 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
6 | 285 | 3.28 | 14 | Alberte Ulrik -03 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
7 | 288 | 2.40 | 24 | Emma Stenius -03 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
8 | 299 | 3.23 | 17 | Anne-Katrine Bentsen -04 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
9 | 290 | 3.41 | 11 | Rebekka Holsting -03 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
10 | 292 | 2.35 | 25 | Iben Østrup-Møller -03 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
11 | 295 | 3.29 | 12 | Smilla Kristensen -04 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
12 | 284 | 3.27 | 16 | Nanna Elmner -03 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
13 | 275 | 4.03 | 2 | Amina Dyfan -03 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
14 | 286 | 3.53 | 7 | Karoline Bygwraa -03 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
15 | 302 | 3.41 | 10 | Liva Jespersen -04 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
16 | 287 | 2.89 | 19 | Amanda Fischer -03 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
17 | 278 | 3.73 | 12 | Mathilde Grejsen -02 | 3.41 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
18 | 277 | 3.65 | 15 | Mariam Elouamari -01 | 3.53 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
19 | 276 | 3.67 | 14 | Malika Elouamari -01 | 3.66 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
20 | 254 | 3.79 | 11 | Eva Seixas -02 | 3.65 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
21 | 252 | 3.16 | 13 | Ya Kaday Kamara -00 | 3.43 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:05 |
22 | 251 | 3.72 | 12 | Ya Chemoh Kamara -00 | 4.16 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:05 |
23 | 265 | 5.67 | 1 | Annette Nielsen -96 | 5.70 | Længdespring • Finale | Piger 18-19 år | Søndag kl. 13:20 |
24 | 297 | 1.72 | 13 | Hannibal Lindbæk -06 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 | |
25 | 300 | 2.53 | 10 | Thomas Oldenburg -06 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 | |
26 | 296 | 2.95 | 5 | Shady Mohamed -06 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 | |
27 | 305 | 3.17 | 3 | Samson Tommerup -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 | |
28 | 301 | 2.77 | 8 | Julius Loshak -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 | |
29 | 307 | 3.16 | 4 | Vitus F. Bang -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 | |
30 | 273 | 3.20 | 20 | Mads Emil Svensson -03 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | |
31 | 289 | 3.51 | 11 | Mik Lønborg -03 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | |
32 | 282 | 3.82 | 6 | Isak Søndergaard -03 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | |
33 | 283 | 3.03 | 23 | Zakarias Eliasson -03 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | |
34 | 274 | DNS | Tobias Kjær -04 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | ||
35 | 294 | 3.41 | 14 | William Madsen -04 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | |
36 | 293 | 3.80 | 7 | Tobias Bjerre -04 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | |
37 | 291 | 3.88 | 5 | William Elsner -03 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:15 | |
38 | 253 | DNS | Filip Merdovic -01 | 3.83 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:30 |