Kronborg Games - afdeling 1 • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
2 feb., 2013
Arrangør: Helsingør IF
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 283 | 3.87 | 11 | Mille Lindholm -99 | 4.26 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
2 | 315 | 4.56 | 3 | Ane Kjærgaard -98 | 4.51 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
3 | 240 | 3.60 | 19 | Emilie Persson -99 | 4.26 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
4 | 297 | 4.85 | 1 | Rikke Andersen -98 | 5.04 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
5 | 259 | DNS | Juliet Watson -99 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |||
6 | 276 | 3.44 | 20 | Malou Celia Postvang -99 | 3.83 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
7 | 256 | DNS | Johanne Wiedemann Simonse -99 | 3.78 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | ||
8 | 255 | 3.98 | 9 | Jasmin Pedersen -99 | 4.17 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
9 | 272 | 4.06 | 8 | Louise Wessel Leroy -99 | 4.46 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
10 | 285 | 3.86 | 13 | Nana Birch Krull -99 | 3.96 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
11 | 316 | NM | Nana Mägi -97 | 4.61 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 18:15 | ||
12 | 266 | DNS | Kristina Sieland -96 | 4.98 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 18:15 | ||
13 | 268 | 5.30 | 2 | Laura Tølløse -97 | 5.43 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 18:15 | |
14 | 234 | 4.83 | 3 | Ditte Schmidt -97 | 5.06 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 18:15 | |
15 | 306 | DNS | Sofus Rasmus Clausen -98 | 5.52 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:15 | ||
16 | 287 | 5.36 | 1 | Nicolai Andersen -98 | 5.25 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:15 | |
17 | 293 | DNS | Oskar Lundin -99 | 4.65 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:15 | ||
18 | 304 | 2.81 | 6 | Sofia Thøgersen -05 | 3.03 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
19 | 239 | 2.65 | 9 | Emilie Kirst -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
20 | 236 | 2.66 | 8 | Else Kirstine Haunstrup L -05 | 2.48 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
21 | 265 | 2.86 | 3 | Klara Thers-Sonne -04 | 2.75 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
22 | 224 | 2.84 | 5 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 2.88 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
23 | 261 | 2.49 | 10 | Kajsa Salomonsen -05 | 2.54 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
24 | 237 | 2.19 | 13 | Elvira Livadiva Gammelby- -05 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
25 | 252 | 2.81 | 7 | Ingrid Gram Jensen -05 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
26 | 277 | 3.83 | 1 | Marie Boesdal -02 | 3.69 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:30 | |
27 | 269 | 3.01 | 18 | Leonora Minet Ricks -02 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:30 | ||
28 | 289 | 3.06 | 16 | Nina-Tao Huang Hahnemann -02 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:30 | ||
29 | 260 | 3.51 | 7 | Juliette Wessel Leroy -02 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:30 | ||
30 | 262 | 3.69 | 3 | Karla Schärfe -03 | 3.88 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:30 | |
31 | 288 | 3.48 | 8 | Nikoline Høegh Ørum-Niels -02 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:30 | ||
32 | 232 | 3.73 | 2 | Clara Elvira Paludan -02 | 3.94 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:30 | |
33 | 251 | 3.74 | 21 | Ingrid Eckardt -01 | 4.11 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
34 | 220 | 3.83 | 16 | Améli Kampp -01 | 4.11 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
35 | 249 | 4.90 | 3 | Hannah Illum Petersen -00 | 4.71 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
36 | 253 | 4.15 | 11 | Iona Pardis White -00 | 4.65 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
37 | 228 | 3.57 | 28 | Caroline Tarrasson Hansen -00 | 3.62 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
38 | 307 | 3.98 | 13 | Suzanne Andersen -00 | 4.34 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
39 | 302 | 3.88 | 14 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 3.79 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
40 | 281 | 3.74 | 22 | Matilde Willer -00 | 3.81 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
41 | 223 | 3.65 | 24 | Anna Sofie Frænde -01 | 3.79 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
42 | 242 | 4.97 | 2 | Emma Eriksen -00 | 5.09 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
43 | 230 | 3.67 | 23 | Cecilie Boesdal -01 | 3.64 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
44 | 267 | 4.07 | 12 | Laura Nørrung Poulsen -00 | 4.21 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
45 | 229 | 4.25 | 7 | Catharina Barslev -00 | 4.16 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
46 | 258 | 3.80 | 18 | Julie Falkebo Jensen -00 | 4.10 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
47 | 290 | 4.44 | 5 | Olivia Tuokila -00 | 4.44 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
48 | 250 | 4.58 | 4 | Ida Beiter Bomme -01 | 4.52 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
49 | 291 | 3.75 | 19 | Ophelia Buch -00 | 4.27 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
50 | 309 | 3.41 | 1 | Vilhelm Krüger -04 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:30 | ||
51 | 294 | 2.30 | 12 | Oskar Thers-Sonne -05 | 1.98 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:30 | |
52 | 300 | DNS | Sebastian Thulstrup -04 | 2.35 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:30 | ||
53 | 296 | 2.94 | 3 | Peter Grevy Ejstrup -04 | 2.78 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:30 | |
54 | 263 | 2.20 | 15 | Kasper Schimmel Smith -05 | 2.22 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:30 | |
55 | 274 | 3.67 | 8 | Mads Rubek Vitoft -03 | 3.35 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 | |
56 | 312 | DNS | William Wittendorff -03 | 3.82 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 | ||
57 | 295 | 3.98 | 3 | Oswald Carstensen -02 | 3.91 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 | |
58 | 254 | 3.51 | 11 | Jakob Haugaard Bohl Ander -03 | 3.29 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 | |
59 | 243 | 3.75 | 6 | Eskild Johannesen -02 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 | ||
60 | 305 | HRK | 4.46 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 4.14 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 |
61 | 313 | 2.81 | 27 | Xander-Virgil Gammelby-In -02 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 | ||
62 | 226 | 3.46 | 23 | Carl Nyvold -01 | 3.81 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | |
63 | 246 | 4.37 | 8 | Frederik Engborg Thede -00 | 4.62 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | |
64 | 275 | 4.19 | 11 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 4.52 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | |
65 | 248 | 4.38 | 7 | Gabriel Lausten -00 | 4.16 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | |
66 | 310 | 4.38 | 6 | Vincent Plas -01 | 4.44 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | |
67 | 219 | 4.17 | 12 | Alexander Haugeby -00 | 3.91 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | |
68 | 299 | 4.43 | 5 | Sebastian Nielsen -00 | 4.54 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | |
69 | 257 | 3.22 | 29 | Jonathan Thulstrup -01 | 3.47 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | |
70 | 273 | 5.23 | 1 | Mads Lund -00 | 5.25 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | |
71 | 238 | 4.84 | 2 | Emil Frænde -00 | 5.12 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | |
72 | 221 | DNS | Andreas Christoffersen -01 | 3.71 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 | ||
73 | 233 | 4.04 | 16 | Conrad Lind -01 | 4.24 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:15 |