Kronborg Games - afdeling 1 • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
2 feb., 2013
Arrangør: Helsingør IF
Helsingør IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 138 | 1.16 | 14 | Smilla Lennings -07 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
2 | 137 | DNS | Silje Fich -04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
3 | 119 | 2.38 | 27 | Maja Basballe -03 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:30 | |
4 | 124 | 3.36 | 33 | Mathilde Boye Nielsen -00 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
5 | 136 | 3.55 | 29 | Rikke Stougaard Thomsen -00 | 3.20 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
6 | 129 | DNS | Naja Vinther -00 | 4.00 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 | |
7 | 115 | 3.54 | 30 | Linnea Munk Mikkelsen -00 | 3.48 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
8 | 114 | 3.94 | 10 | Line Klit -98 | 3.90 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 |
9 | 116 | 2.79 | 4 | Mads Boye Nielsen -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:30 | |
10 | 99 | 2.30 | 11 | Alexander Wulff -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:30 | |
11 | 121 | 2.36 | 10 | Marius Melbye -06 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:30 | |
12 | 107 | 2.55 | 8 | Frederik Melbye -04 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:30 | |
13 | 142 | 2.57 | 7 | Villads Juma Due Baden -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:30 | |
14 | 122 | 2.87 | 26 | Martin Christensen -02 | 2.80 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 |
15 | 112 | DNS | Johannes Fich -02 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 | ||
16 | 117 | 2.98 | 23 | Magnus Emil Knudsen -03 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 | |
17 | 103 | 3.78 | 4 | Benjamin Clausen -02 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 | |
18 | 111 | 2.64 | 29 | Jeppe Svendsen -03 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 | |
19 | 109 | 2.88 | 25 | Jakob Ehlern Andersen -02 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 | |
20 | 143 | 2.70 | 28 | Vincent Kornbeck -03 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 | |
21 | 135 | DNS | Rasmus Skettrup -99 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:15 | ||
22 | 118 | 5.00 | 3 | Magnus Ruud -98 | 4.87 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:15 |
23 | 127 | 4.29 | 6 | Mikkel Eggert Strand -98 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:15 | |
24 | 128 | DNS | Mikkel Ehlern Andersen -99 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:15 | ||
25 | 113 | DNS | Kim Emil K. Petersen -99 | 3.69 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:15 |