Eurotrack • Frederiksberg Stadion • Frederiksberg
6-7 jun., 2015
Arrangør: Frederiksberg IF
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 294 | 5.07 | 3 | Isabella Juul -00 | 4.84 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:50 |
2 | 284 | 4.65 | 8 | Alice Kirk Damsgaard -01 | 4.31 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:50 |
3 | 293 | 4.91 | 5 | Sara Vardar -00 | 4.66 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:50 |
4 | 292 | 5.05 | 1 | Mathilde S. Jepsen -99 | 4.89 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:25 |
5 | 346 | 4.79 | 5 | Louise Wessel Leroy -99 | 4.86 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:25 |
6 | 297 | 4.62 | 6 | Johanne W. Simonsen -99 | 4.81 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:25 |
7 | 286 | 3.86 | 2 | Jonathan Thulstrup -01 | 4.01 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:50 |
8 | 304 | 6.02 | 1 | Gabriel Lausten -00 | 5.28 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:50 |
9 | 302 | DNS | Mads Holm -99 | 5.72 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 13:25 | |
10 | 315 | 6.91 | 1 | Sebastian Pedersen -97 | 6.90 | Længdespring • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 13:25 |
11 | 267 | 3.53 | 3 | Ella Julie Fischer -07 | 3.76 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
12 | 274 | 2.77 | 8 | Karla Olivia Haynes -07 | 2.56 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
13 | 271 | 2.73 | 9 | Helene Salomonsen -07 | 3.10 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
14 | 272 | 3.31 | 5 | Freja Abraham -06 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
15 | 268 | 2.70 | 10 | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 3.09 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
16 | 269 | 3.27 | 6 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 3.15 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
17 | 270 | 3.58 | 2 | Maja Børregaard Voigt -07 | 3.43 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
18 | 348 | 3.95 | 11 | Karla Bundgaard Langvik -05 | 3.47 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
19 | 283 | 3.50 | 17 | Signe Juhl Laursen -05 | 3.54 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
20 | 282 | 4.08 | 6 | Betty Marie R. Jensen -04 | 4.10 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
21 | 279 | 4.04 | 9 | Sofia Thøgersen -05 | 3.86 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
22 | 280 | 4.08 | 7 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 4.00 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
23 | 347 | 4.45 | 2 | Josephine H. Hansen -04 | 4.16 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
24 | 281 | 3.70 | 14 | Ingrid Gram Jensen -05 | 3.60 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
25 | 263 | DNS | Andreas Hartmann Stæger -06 | 2.86 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 | |
26 | 262 | 3.04 | 9 | Sophus Emil R. Jensen -06 | 3.14 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
27 | 265 | 2.18 | 17 | Storm P Gourani -07 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 | |
28 | 266 | DNS | Johannes F.-Giversen -06 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 | ||
29 | 264 | 3.02 | 10 | Asger Abraham -06 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 | |
30 | 261 | 3.33 | 5 | Anders Silleborg -97 | 3.28 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
31 | 277 | 3.15 | 15 | Kasper Schimmel Smith -05 | 3.27 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:15 |
32 | 278 | 3.93 | 8 | Hakeem Ali -05 | 3.71 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:15 |
33 | 276 | 4.88 | 1 | Vilhelm Krüger -04 | 4.76 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:15 |
34 | 275 | 3.72 | 9 | Peter Grevy Ejstrup -04 | 3.44 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:15 |