Copenhagen Open • Hvidovre Stadion • Hvidovre
15-16 jun., 2013
Arrangør: Hvidovre AM
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 242 | 4.92 | 13 | Elias Emborg -06 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 9:00 | |
2 | 249 | 16.51 | 1 | Ella Julie Fischer -07 | 12.84 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 14:05 |
3 | 229 | 12.92 | 10 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 13.94 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:20 |
4 | 247 | DNS | Emma-Elise Cordt -06 | 8.54 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 14:05 | |
5 | 243 | DNS | Joel Frederik von d'Ahé -06 | 14.00 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 9:00 | |
6 | 209 | 15.22 | 13 | Josefine Sørensen -02 | Boldkast • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:10 | |
7 | 238 | 16.58 | 8 | Kajsa Salomonsen -05 | 8.63 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:20 |
8 | 219 | 29.50 | 2 | Karla Schärfe -03 | 29.72 | Boldkast • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 11:20 |
9 | 226 | 25.98 | 5 | Kasper Schimmel Smith -05 | 18.39 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 14:40 |
10 | 233 | 30.79 | 1 | Klara Thers-Sonne -04 | 29.29 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:20 |
11 | 214 | 41.73 | 2 | Mads Rubek Vitoft -03 | 35.55 | Boldkast • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 15:50 |
12 | 512 | 9.55 | 12 | Magnus Høegh Ørum -06 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 9:00 | |
13 | 250 | 8.43 | 7 | Maja Voigt -07 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 14:05 | |
14 | 221 | 29.53 | 1 | Marie Falkebo Jensen -03 | 32.56 | Boldkast • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 11:20 |
15 | 248 | 5.47 | 9 | Marie Meyland-Andersen -06 | 6.51 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 14:05 |
16 | 230 | DNS | Mina Taj -04 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:20 | ||
17 | 223 | 24.46 | 8 | Oskar Thers-Sonne -05 | 19.97 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 14:40 |
18 | 245 | 9.60 | 11 | Oswald Lindquist -06 | 8.60 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 9:00 |
19 | 222 | 11.18 | 17 | Peter Grevy Ejstrup -04 | 12.83 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 14:40 |
20 | 246 | 8.72 | 6 | Pil Nedergaard -06 | 8.51 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 14:05 |
21 | 244 | 15.61 | 6 | Samuel Skov Bailey -06 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 9:00 | |
22 | 225 | 22.00 | 12 | Sebastian Thulstrup -04 | 22.35 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 14:40 |
23 | 236 | 19.26 | 6 | Sofia Thøgersen -05 | 23.50 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:20 |
24 | 235 | DNS | Solvej Schwarzer -04 | 13.45 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:20 | |
25 | 239 | 7.26 | 12 | Virginia Nuvoletta Bretti -05 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:20 |